320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pärast sellist mängu tuli mul ainult üks mõte: "ma vihkan jalgpalli!"

    sellise meeskonnaga jääb see meile veel pikaks ajaks viimaseks euromänguks.

    Kommentaar


      pts rsk tr jbd nrkr vtt trpd
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Ja koef. oli nii nii nii magus,üle 4
        trademaa
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Palju olnuks arvata, et Newcastle on suur konkurent karikavõidule, aga säärasest seisust endale väljakukkumine meisterdada on ka isevärki saavutus.
          Sita ajab keema küll, aga mis siin pikalt ikka hädaldada, õnneks võin taas kasutada oma lemmikväljanedit - jalgpallis on alati: järgmine mäng, uus hooaeg/võimalus ja tulevik ikkagi helge
          Eriti lihtne on kõik see Newcastle´i toetamise valguses!
          Nii et loodame siis pasaharakatele ja fännidele ilusamat homset!

          Kommentaar


            Ma võtaks oma lemmikteema siin topicus uuesti üles ja ütleks kaks sõna: Titus Bramble! Roeder ise võttis asja hästi kokku: They do well, you are happy with them and you think they have learnt. Then 'bang' they go and make the same mistake again and let you down. Mesikäpp oligi viimasel ajal liiga vähe kalasid teinud, kahju muidugi, et kaitsepaar just nii otsustaval momendil jälle otsustas hiilgama hakata. Ja ega ülejäänud sats ka muidugi parem polnud.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              no saatuslikuks sai ikka see, et kodus endale 2 kotti taha lasti

              Kommentaar


                rsk. Roeder mängib tulega ja meeskond ei mängi üldse ...
                299195

                Kommentaar




                  Et siis tuleva hooaja särk, kes veel näinud pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas laurenzo Vaata postitust


                    Et siis tuleva hooaja särk, kes veel näinud pole.
                    Ja mina veel lootsin, et ma saan vana särgiga järgmise hooaja veel üle elatud.

                    Kommentaar


                      Niall Quinn's taxi cabs are the best,
                      So shove it up your bollocks Easy-Jet,
                      Fat Fred would never do this for the Mags,
                      Niall Quinn's taxi cabs.

                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Õudne märts on õnneks (ehk?) möödas.
                        Kas saame Antzu juures esmaspäeval kokku?
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          Mõned punavalged massohistid tulevad ka kohale.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas uvv Vaata postitust
                            Õudne märts on õnneks (ehk?) möödas.
                            Kas saame Antzu juures esmaspäeval kokku?
                            Lisaks Urmasele ja Kentile lubas hilinemisega saabuda ka Hr. fännklubi president!
                            Teadmata kadunud on Raimond Lind (oli viimati mängul näha Toon Army Tallinnas-käigu ajal) ja ammu pole kohanud ka Kopli keemikut. Kas emigreerunud?
                            Ise olen tööl, seega kohal

                            Kommentaar


                              Suur tänu hr. fännklubi presidendile saabumise eest.
                              Mul hakkas vahepeal päris õudne seal üksi istuda.
                              Kõrvallauda (goonerdajatena olid nad pannud kinni kõige väiksema saadaoleva laua baaris) saabus mingi kamp (kahtlustan, et tegemist oli Lüganuse gaygrupi kevadekskursiooniga Tallinna parematesse baaridesse, aga see pole veel kinnitust leidnud fakt), kes sünkroonis ohkides ja ähkides (rõve!) ekraani põrnitses.
                              Huvitav, mis keeles prantslane sõimas dušširuumis kolme prantslast, kahte elevandiluurannikumeest, ühte valgevenelast, hispaanlast, brasiillast, rootslast ja togolast? kas siit ei selgugi äkki seos inglise jalgpalliga?
                              Duff on savijalg.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                Algselt postitas uvv Vaata postitust
                                Suur tänu hr. fännklubi presidendile saabumise eest.
                                Mul hakkas vahepeal päris õudne seal üksi istuda.
                                Kõrvallauda (goonerdajatena olid nad pannud kinni kõige väiksema saadaoleva laua baaris) saabus mingi kamp (kahtlustan, et tegemist oli Lüganuse gaygrupi kevadekskursiooniga Tallinna parematesse baaridesse, aga see pole veel kinnitust leidnud fakt), kes sünkroonis ohkides ja ähkides (rõve!) ekraani põrnitses.
                                Kes ikkagi selle tassi suutis purustada eile? Sel ajaloolisel hetkel, kui Solano teist korda järjest värava ees seistes palliga pihta oli saanud? Eemal istunud mcnamaral igatahes ei õnnestunud seda õiget isikut piisava tähelepanuga tuvastada.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X