320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niisiis liitub viisikule veel Sibierski, kes oleks olnud nõus kahe-aastase lepinguga, aga talle pakuti vaid ühe-aastast lepingut. Seega polnud Sibierski sellega nõus ja ei pikendanudki lepingut.

    Kahju muidu, hea kogemustega ründeäss jälle vähem.

    Kommentaar


      ründeäss?
      meil oleks vaja ründeässa. Sibi oli siiski augutäide. ja mulle tegelikult meeldib, et seda täidet ei plaanitud liiga pikalt kasutada.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        Igaks viieks juhuks teatan, et mina sedakorda soomet ei väisa.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          kindel 'ei' minu poolt üheksanda juuni ja soome suhtes. koolielu.

          Kommentaar


            Noh ilmselt läheb nagu alati - mängime soomes suva trossidega, kellel eestist laenatud särgid seljas ja kes teie klubist midagi kuulnud pole. ma ei tea palju me neid leiame, aga miski 2:2 vastu tuleb ilmselt mängida.
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              Tundub, et klubi on nüüd siiski lõpuks omanikku vahetamas, asjale hakati lähenema õigelt poolt, mis tähendab, et Hallide perekonna poolt ja loodetavasti lükatakse siis lõplikult ka Freddy kõrvale. Ja asi toimub ikka väga mugaval ja heal ajal, kahe hooaja vahel, loodame, et see tähendab, et Sam saab siis ka tänu sellele raha uute mängijate ostmiseks juurde. See on nagu täielikult uus algus, uus peatreener, loodetavasti veelgi parem, kui ta oli Boltonis ja lisaks ka uus klubi juhatus, mis oleks super, hullem kui Shepherd ei saa vist keegi olla

              Kommentaar


                Ära Kaaluja ütle, paks Freddy on siiski hea.
                Mul on kapiserval tema kingitud märk näiteks
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Algselt postitas indrek Vaata postitust
                  Noh ilmselt läheb nagu alati - mängime soomes suva trossidega, kellel eestist laenatud särgid seljas ja kes teie klubist midagi kuulnud pole. ma ei tea palju me neid leiame, aga miski 2:2 vastu tuleb ilmselt mängida.
                  Me ei pea ju soomes mängima
                  Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                  Kommentaar


                    Meeste näoilmed räägivad enda eest. NUFC kolmainsus:


                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      SAFC 07/08 away särk

                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        Tjah

                        Kuivõrd selleaastane SAFC-NUFC mäng Soomes ära jääb, tuleb planeeritud aega kuidagi muudmoodi kasulikult kasutada. Käesolevaga on mul suur au kutsuda kõiki Eesti SAFC'i toetajaid (8-)9. juunil Põlvas ja selle lähiümbruses toimuvale aastakoosolekule. Kavas kõnekoosolekud ja sotsiaalne tegevus. Põhipunkte:

                        * Ettekanne "Eestlaste hullumeelsed ettevõtmised viimase aastavahetuse-aegsel Inglismaal"

                        * Branchflagi esitlus

                        * Tõsielulis-toitumuslik reality-show "Flick tapab sea"

                        * 3 sauna ralli

                        * Meeste laul. (Keda n*****s Kieron Dyer?)

                        * Plaanid algavaks hooajaks

                        * 11 veel...


                        Osavõtusoovist allakirjutanule teada anda. Asi endiselt arenemisjärgus. Külalisena on lubatud esinema Oku vaba-õpetlik-hoiatava ettekandega Leeds Unitedi eelmise hooaja põhjal. Heal juhul oodata ka sõpru-tuttavaid Soomest ja Inglismaalt. Auh!

                        aiFo.
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                          Kuivõrd selleaastane SAFC-NUFC mäng Soomes ära jääb, tuleb planeeritud aega kuidagi muudmoodi kasulikult kasutada. Käesolevaga on mul suur au kutsuda kõiki Eesti SAFC'i toetajaid (8-)9. juunil Põlvas ja selle lähiümbruses toimuvale aastakoosolekule. Kavas kõnekoosolekud ja sotsiaalne tegevus. Põhipunkte:

                          * Ettekanne "Eestlaste hullumeelsed ettevõtmised viimase aastavahetuse-aegsel Inglismaal"

                          * Branchflagi esitlus

                          * Tõsielulis-toitumuslik reality-show "Flick tapab sea"

                          * 3 sauna ralli

                          * Meeste laul. (Keda n*****s Kieron Dyer?)

                          * Plaanid algavaks hooajaks

                          * 11 veel...


                          Osavõtusoovist allakirjutanule teada anda. Asi endiselt arenemisjärgus. Külalisena on lubatud esinema Oku vaba-õpetlik-hoiatava ettekandega Leeds Unitedi eelmise hooaja põhjal. Heal juhul oodata ka sõpru-tuttavaid Soomest ja Inglismaalt. Auh!

                          aiFo.
                          Ma tahaks ka kohale tulla. Sellest meeste laulust (Keda n*****s Kieron Dyer?) ei tahaks mingi hinna eest ilma jääda...

                          Kommentaar


                            Kas ma tohin ka tulla? Mõnitama või nii...
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                              Kuivõrd selleaastane SAFC-NUFC mäng Soomes ära jääb, tuleb planeeritud aega kuidagi muudmoodi kasulikult kasutada. Käesolevaga on mul suur au kutsuda kõiki Eesti SAFC'i toetajaid (8-)9. juunil Põlvas ja selle lähiümbruses toimuvale aastakoosolekule. Kavas kõnekoosolekud ja sotsiaalne tegevus. Põhipunkte:

                              * Ettekanne "Eestlaste hullumeelsed ettevõtmised viimase aastavahetuse-aegsel Inglismaal"

                              * Branchflagi esitlus

                              * Tõsielulis-toitumuslik reality-show "Flick tapab sea"

                              * 3 sauna ralli

                              * Meeste laul. (Keda n*****s Kieron Dyer?)

                              * Plaanid algavaks hooajaks

                              * 11 veel...


                              Osavõtusoovist allakirjutanule teada anda. Asi endiselt arenemisjärgus. Külalisena on lubatud esinema Oku vaba-õpetlik-hoiatava ettekandega Leeds Unitedi eelmise hooaja põhjal. Heal juhul oodata ka sõpru-tuttavaid Soomest ja Inglismaalt. Auh!

                              aiFo.

                              Tegelikult on lood siis nüüd niimoodi, et arutades täna Tafkaga riigis tekkinud olukorda, leidsime et SAFC supporter Orgia raames (8-9.juuni) võiks siiski aset leida ka NUFC-SAFC fännimäng, mille traditsiooni tahaks siiski edasi viia.
                              Sedakorda siis Lootospargis.

                              Seega on nimekirjad taas avatud
                              299195

                              Kommentaar


                                The sports retail tycoon has budgeted an incredible £270 MILLION for winning the Premiership within three years and challenging for the Champions League within five years.


                                And although Allardyce will be given £45 million to spend this summer, he will be expected to push for Champions League qualification next season . . .

                                Näib, et on selgelt maha tehtud, et kui peale ühte hooaega päike kõrgemalt käima ei hakka, peab Suur Sämm kohvrid pakkima. Arvestades, et siberi naftamiljonid on läinud portugaallasega tuntavasse konflikti on ilmselt üsna võimalik, et harakate dirigendiks sihitakse maailma suurima egoga meest.

                                Mulle küll meeldib asjade selline käik ei.
                                Jääb üle loota, et Sämm saab hakkama.
                                Ja et võitmise nimel ei avasta me päeval ühel, et kõik 11 meest platsil on ainult merede tagant ja rämeda kõbina eest paati tulnud staarid.
                                14. september 2006, Tallinn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X