320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rääkisime Mikuga, et Hundis ikka.
    On liitujaid?
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      kuna mul seisab ees väike kolimistöö, siis pole ei saa ma lubada, et kohale ilmun, aga loodetavasti ikka jõuan. hunti.

      Kommentaar


        Kui Antz üritust reklaamis siis ta ütles, et Mikk ja Urmas tulevad ka kindlasti. Milline pettumus, Mikk!

        See selleks. Esimese poolaja järel sain vello99-st väga hästi aru. Rohkem polegi vaja selle mängu kohta öelda. Ei, seda ütleks ka, et Milneri värav oli väga nummi.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Pean siiski lisama, et minu nummimeetri peksis põhja ka Sabaka peaga löödud iludus. püüdsin meenutada, millal viimati kaitsja sellise klassikalise liikumise pealt sündinud värava ära lõi Haraka kostüümis.... ei meenunud.
          Aga salga koosolek oli ju vägev. Huumori ja asjakohaste ning ka kohatute kommentaaride kohalolemise eest hoolitsenud kodanikele suuremad tänud hää seltskonna eest!
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            päris naljakas.

            "A few of the new lads don't speak much English so I've been trying to learn Spanish to help communicate with them," Given said. "Unfortunately I tried to speak to Cacapa in Spanish as I'd forgotten they speak Portuguese in Brazil. He just gave me a blank look; I don't think he was very impressed. It wasn't my finest moment."

            Kommentaar


              "And Berbatov's chief interest appeared to be in delaying his arrival on the field long enough not to have to do anything but sidle up to Obafemi Martins at the final whistle to claim his number nine shirt (pre-match paper stories told of an adolescent Toon-fixated Dimitar sleeping in his replica Shearer shirt)"

              nufc.com
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Julgen härrastele harakatele meenutada, et täna jookseb üks meie kolleegidest oma klubiga Flora enese vastu murule:


                kell 18.45 A. Le Coq Arenal

                Tallinna FC Flora - Tabasalu Palliklubi
                Peakohtunik: Ainar Kuusk
                Abikohtunikud: Aron Härsing, Sander Salmu
                Mängukeelud: -

                EJL-i kommentaarid:

                FC Flora treener Karel Voolaid: Hooaeg on lõppfaasis ja meistrivõistlustel oleme liikunud oma soovitud suunas. Kahtlemata võtame ka eesolevat Karikavõistluste mängu väga tõsiselt - selge sihiga jõuda järgmisesse ringi.

                Mängija Gert Kams: Hooaja lõpuni on jäänud kõigest kolm mängu. Proovime oma võitude seeriat jätkata ja võita kõik järelejäänud mängud sel hooajal.

                Tabasalu PK peatreener Kent Männik: „Me oleme valmis. Kõik on korras. Iga terve mõistusega inimene saab aru, et selles mängus on favoriit pealinna võistkond. Kuna liigahooeg läks aiataha, siis üritame sellest mängust positiivset emotsiooni saada. Ootame palju publikut meile kaasa elama. Rõhutan veelkord, et kõik on korras ja me oleme valmis.“

                Vabalt valitud mängija: „Kuna hooaja avamisel andis klubi juhtkond selgelt mõista, et selle aasta peaeesmärk on tuua suured rahad ja euromängud Tabasallu, siis ei ole kahtlust, millisele resultaadile meeskond mängima läheb. Tunnistan, et see on masendavalt keeruline ülesanne, aga meie suureks eeliseks vöib lugeda seda, et oleme vastaste mänge palju näinud ja on täpselt teada nende tugevused ja nõrkused. Eraldi tooksin esile rekordinternatsionaali Martin Reimi. Olles hiljuti Tabasalu keskväljamängijatega analüüsinud aastatetaguseid Martin Reimi jalgpallikooli videokassette, on selgemast selgem, et see mees on ohtlikult tehniline ja tuleb peatada!! Kui me sellega hakkama saame, on vaja ainult ülejäänud kümne mängija pärast muretseda - seega ütleksin, et kõik on võimalik!“
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Kõik on korras!

                  Kommentaar


                    Pidades silmas, et Estoonian Army välissuhtluse direktoraadi ülem Ince tähistab täna järjekordse ringi täissaamist, tõstetagu õhtusest napsilaarist üks pokaalitäis Vabariigi ühe lugupeetuima Lõuna-Eestlase terviseks!
                    Konkratulatsioonid!
                    Äkki korraldab laupäeva õhtul koos genossedega Hundis mängu kõrvale ka väikese palavikulise olengu?
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Ühinen õnnitlustega ning härrale kõike paremat ja edu L-Eesti jalgpallipealinna arendustegevusel!
                      Homse suhtes fifty-sixty, pole välistatud, et võimalikud asjaolud alapealkirjaga 'üks asi' võivad ette tulla ja takistada Hunti tulemast.
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        Suured tänud kallid kaasharakad Et number pole miskine ümmargune, ega ka mitte maagiline siis jäävad ilutulestik ja õhtune esinemine AK-s seekord ära. Ent niipea kui Hundis või mujal kogunemiskohas märkimisväärne hulk harakaid koos , olen rõõmuga valmis tasuma mõne õlleankru või veinivaadi avamise kulud

                        PS. Jätkuvalt on minu käes ametlikud fännklubi vimplid, mis mõistagi ootavad vaid õiget hetke omaniku vahetamiseks
                        299195

                        Kommentaar


                          Algselt postitas INCE Vaata postitust
                          Suured tänud kallid kaasharakad Et number pole miskine ümmargune, ega ka mitte maagiline siis jäävad ilutulestik ja õhtune esinemine AK-s seekord ära. Ent niipea kui Hundis või mujal kogunemiskohas märkimisväärne hulk harakaid koos , olen rõõmuga valmis tasuma mõne õlleankru või veinivaadi avamise kulud

                          PS. Jätkuvalt on minu käes ametlikud fännklubi vimplid, mis mõistagi ootavad vaid õiget hetke omaniku vahetamiseks
                          Nüüd on kindel ,et Raimond on kohal...ta on alati kohal kui keegi õlle välja teeb...
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            Mäng on kenasti kavas küll, nii et kohtumispaik siis seekord taas Hundis!

                            Kommentaar


                              tagantjärele õnnesoovid indrekule. ja kui plaanidesse ootamatuid muudatusi ei tule, siis ehk kohtume täna hundis, jah.

                              Kommentaar


                                Fat Fred peaks Glenni säkkima enne kui me relegatsiooni langeme.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X