320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Takkajärgi õnnitlused Indrekule!
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Man City ja muu dzhemm

      Esmaspäevane nüriesitus lõpuks üleelatud ja seeditud. Mõned mõtted:

      City vastu alustati ootamatult kenasti. Vastane tõestas igas elemendis miks nad Chelsea käest 6-0 imesid. Tiim logises igast elemendist, lisaks tekitas rõõmsat elevust (no kurat, täna paneme!) nooruke väravavaht (Hart), kes mängu alguses puterdas päris kenasti. Paraku hiljem muutus oluliselt kindlamaks. Väravahi topeltputerdus mängu algul, sellele järgnenud pealöögiga (Collins?) oli üks võimalikke murdemomente, mille SAFC oskuslikult käest lasi. Järgmine ja mängu viimane võimalus asjad enda kasuks pöörata oli pärast City kõige suurema puterdise (Sun) etteastet, kus ta kaotas palli ja Stokesil oli läbimurdevõimalus. Selle asemel et ründajana kaitsja ette võtta, andis ta kahtlase väärtusega söödu ja Leadbitter saatis palli kus kurat.

      Pärast seda asjad muutusid. City muutus kindlamaks ja SAFC näitas, et reaalselt ohtlikud nad väravale olla ei suuda. Kõik pallid üritati keskelt jõuga läbi suruda -- City tõmbas kaitse kokku ja voila'! Selgus lihtne asi -- Mackemitel pole wingereid. Keano üritas mängida arnopaipersliku stiiliga, aga paraku ei anna Daryl Murphy isegi Sergei Terehhovi mõõtu välja . Hiljem kui tema asemele tuli Wallace, oli mängu initsiatiiv juba käest lastud. Tee või tina, aga praegune tiim nutab taga Edwardsi ja (nii veider see ka ei ole) Richardsoni etteasteid.

      City värav. FFS! Kõigepealt eksis paremal rängalt Nugsy, vasakul äärel jääti Ireland täiesti vabaks ja... Ian Harte, kus sa olid???!!! Kurb on selle meeskonna seis, kus tugevaimaks vasakkaitsjaks on Danny Collins... Oeh. Ühesõnaga värav. Tramaivõi kui mitu korda võib üks kaheksamiljoninaelane väravavaht palle jalge vahelt sisse lasta! No offence, tegemist on ühe parima väravavahiga keda ma SAFC'i särgis näinud olen, aga ikkagi...

      Positiivset ka. Kenwyne Jones. Meie vaesemehedrogba on väga kenasti alustanud, vaat et läheb iga mänguga aina paremaks! Paraku lõppes Mackemite ründeteravus sedavõrd, mida enam Jones väsis. Kui kogu tiimi ainus lootus värav saada seisneb selles, et Jonesile pall ette võitluse peale saata, on seda Premieri taseme jaoks ilmselgelt liiga vähe!

      Hea uudis number 2. Eile tegi pärast mitmekuist vigastust tagasitulekumängu eelmise hooaja minu arust parim Carlos Edwards.

      All the latest news from Sunderland AFC, including first team, club news, Academy news and SAFC Ladies news.


      Kui ta suudab laupäevaks vähekegi vormi koguda, on meil lootust näidata oluliselt paremat mängu kui esmaspäeval.

      Bring on skunks!


      P.S. Nagu ma aru saan, näitab Hunt laupäeval mängu täitsa kenasti. Tuleb tore pärastlõuna, või mis, harakad?
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        Teatan, et mõlemale osapoolele on Hundis laud reserveeritud.
        Vastavalt Kent/Urmas ja aiFo nimele.
        Ise plaanin olla pealinnast eemal ja kui siit kohtumisest lutt tuleb, siis panen edaspidi Hundis laua kinni vaid kaaskannatajatele ja ise jätan pasapeetrite edasised mängud sel hooajal vahele. Kui mind ikkagi mängul näete, siis on igale särgis harakale kann õlut garanteeritud! Siuke motivatsiooniprogramm siis kõigile asjaosalistele. Mulle ikka üldse ei meeldi kui mingid aafrika tillid ja inglisekoondise hüpiknukud oma poolepeeruseid esitusi triibulises särgis teevad. Ehk oleks juba aeg see inglise treenerite ajajärk lõpetada ja tuua kohale mehed, kes tänapäeval ka tulemust teha mõistavad!?

        Kommentaar


          Owen minema ja Berbatov asemele oleks kena.
          Pole vaja mingit mängi või vägistan sind venda.
          Samile peaks veel ikka aega andma selle hooaja ja ka järgmise.
          Kaitsega paistab lugu nii olevat,et vahet pole kes seal pukis on sitt on see alati.

          Kommentaar


            Selle mängu peale ma arvan,et Sunderland ei võida Newcastlet enam kunagi, vaatamata sellele, kui kehv Newcastle on.

            Kommentaar


              Esimese poolaja järel, kus sinistes särkides oleks platsil võinud olla samahästi 11 lammast, kartsin halvimat. Aga noh, sai ikka õige mehe särk ostetud... Tervitustega lõunast!
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                Owen minema ja Berbatov asemele oleks kena.
                Pole vaja mingit mängi või vägistan sind venda.
                Samile peaks veel ikka aega andma selle hooaja ja ka järgmise.
                Kaitsega paistab lugu nii olevat,et vahet pole kes seal pukis on sitt on see alati.
                see on kindlasti lahendus,peale seda pole muud kui võidud!!!oi jummal küll.
                mc jünger.Anus Äärits.

                Kommentaar


                  Algselt postitas reed Vaata postitust
                  see on kindlasti lahendus,peale seda pole muud kui võidud!!!oi jummal küll.
                  Jah see oleks algus sellele,et rohkem võite hakkaks tulema.
                  Rohkem on vaja mängijaid kes südamega asja juures oleks ja tahaksid klubi eest mängida ka.
                  Owen osteti nimepärast.Kõik teavad,et parema meelega mängiks ta manus või poolis.Näha on ta mängust ju,et pole õnnelik või misiganes.
                  Ma ise arvan,et see natukene mis ta pingutab on ka vaid sellepärast,et koondises püsida.
                  Asi on suhtumises tal.Ma ei usu,et kui Gerrard näiteks chelseasse läheks,et ka seal niimoodi viimase minutini südamest võitleks nagu pooli eest.Koondises ta ka seda ei tee nii,et asi on suhtumises ka.

                  Niikaua kuni ostetakse seda sitta mida teised klubid ei puuduks ka ei tule midagi.
                  Pool teami on slackeritest vana rasvapeal elavad ahvid.

                  Kommentaar


                    Graeme, kas ma saaks kusagil Su jutule allkirja anda?
                    Viige see pisike poolsitt minema.
                    Ülemakstud, ülehaibitud ja Toonis täiesti üleliigne mees. Mill värava kohta... Šait...
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      tõsijutt, asi on suhtumises. pool meeskonda ei teagi kui palju see mäng meile tähendas. aga ei, sämm ajab paska, et läksime viigi peale. sellise suhtumisega ei jõua mitte kuhugi. aru ma ei saa, miks jäetakse meie topskoorer ja kõigi lemmik obafeemi, michael "doesn't score" oweni pärast pingile.
                      midagi on igatahes süsteemis totaalselt mäda ja iga mänguga tundub, et suur sämm pole meie jaoks ikka see õige. mees väidab siiani, et pole leidnud korralikku formatsiooni ja pole suutnud mehi õigetele kohtadele panna. inimesed räägivad jah, et andke talle aega. küsimus on, kui palju aega? millalgi ashley kannatus peab katkema, sest mäletate, ashley pole ju sämmi valinud, sämm oli juba enne teda ametis. saab näha, mis edasi saab..

                      Kommentaar


                        Mehed, rahu. Koht tabelis on praegu 11. Mitmenda koha saavutasid Roeder ja Souness?
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          sämm õpib. las õpib.
                          aga Oweni osas: potkut.
                          14. september 2006, Tallinn

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                            Mehed, rahu. Koht tabelis on praegu 11. Mitmenda koha saavutasid Roeder ja Souness?
                            Jah aga nende meeste ülesanded olid ka teised....üks pidi klubi prügist lahti saama(ja miskipärast ka seda juurde hankima) ja teine lihtsalt oli sellepärast ,et paremat polnud võtta(lihtsalt sellel hetkel oli Säm veel tervemõistuse juures).

                            SOUNESS BACK!!!
                            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas uvv Vaata postitust
                              Graeme, kas ma saaks kusagil Su jutule allkirja anda?
                              Viige see pisike poolsitt minema.
                              Ülemakstud, ülehaibitud ja Toonis täiesti üleliigne mees. Mill värava kohta... Šait...
                              Kõik pole kindlasti tõsi mida sa (tõenäoliseltemotsioonide najal) kirjutad,kuid ei vaidle,et owen pole see millisena tahaks teda näha.Pulli pärast vaatasin kuidas teised newcastle ründajad on skoori teinud:Martins 4,viduka 3,owen 2,smith 0,luqe ja ameoobi !?Ma ei taha vaielda ega kedagi kaitsta,paraku on üldine pilt ikkagi kurb, ei saa ju ainult ühe mehe süü olla see ,et võite ja väravaid ei tule.Rahu!

                              Järgmine voor: Nufc vs Lpool. head mängu siis!
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Kui lubate korraks kõrvaltvaataja pilguga vahele segada, siis Oweni halbus ei peitu mitte niivõrd selles, et ta väravaid ei lööks, vaid selles, et ta raip nagu eriti ei üritagi neid lüüa. Poolpeeretus, nagu Graeme ka eespool juba (natuke) viisakamalt sõnastas. Mitte et nüüd keegi teine seal ees peale Oba väga silma paistaks, aga ikkagi. Noh, okei, Luque võimetus Newcastle'i eest skoorida võib muidugi peituda ka faktis, et ta sellest hooajast Ajaxis mängib, nii et vabandatav, aga kokkuvõttes on Toonil hetkel enamvähem poolteist normaalset ründajat, millest on kuhugigigi jõudmiseks ikka neetult vähe.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X