320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ameobi on vigastatud ja ega tema nüüd küll mingi Premiershipi-tasemel mees pole. Oleks ka juba ammu aeg oma karutantsu kuskil liiga-paar allpool harrastada.

    Luquest saadi lõpuks õnneks lahti ja Smith tegeleb rohkem tallad ees murul libisemise, kui ründemängu panustamisega. Lisaks on Viduka juba mõnda aega katki olnud.

    Paberil on ju keskmiku jaoks tegelikult üsna kobedad nimed, aga tõde on see, et platsil ei paista see kuidagi välja ja viimastel nädalatel pole nad vastastele mingit ohtu kujutada suutnud.

    Ega saa muidugi ainult Owenit süüdistada, aga kui vaadata palju ta oma koondise eest mängides teeb ja lisaks vigastusi korjab, siis oleks siiski paslik oma 2,5 miljonit eeku nädalas kuidagi õigustama hakata. Või kaduda sinna, kust ta tuli.

    Et ta asendaks Shearerit, oleks meeskonna hing ja liider, mängiks kirega - seda pole küll kuskilt näha ega hakka ka olema. Imestaks siiralt, kui ta kaugelt vähem kui 12 kuu pärast poleks kuhugi glory järele juba tormanud.

    Kommentaar


      Ei mingeid hetkeemotsioone.
      Oleme ausad Martins ja Owen on üsna sama tüüpi mängijad. Joonel kaitsjatega, noolimas head söötu viimaste seljataha. Oba tugevus on lisaks veel võime ka kõrgeid palle noppida.
      Owen on Toonis lihtsalt sunnitud olukorras. Ja seda on näha igast tema poosist platsil. Owen oli lihtsalt ostupoliitika "Staarid tuppa, tali tuleb" osa. Aga sellise ostupoliitikaga nagu Manu ja Madriidi kulid ei jaksa Toon kaasa joosta. Ja nii ongi platsil kari jopskeid, kes on kunagi olnud head, mitte väga head, aga tänaseks on nad.... eee.... ema ei luba mul selliseid sõnu rääkida.

      edit: ja noh, erihäda on see, et Sam ei suuda sellise pudru otsas õlut pruulida. Selle jaoks, et taguda pikapalli poliitikat, ei ole ees meest ja ei ole keskväljal loojat.
      14. september 2006, Tallinn

      Kommentaar


        oh happy days! owen kuuks ajaks audis.

        Kommentaar


          Möödaminnes: nägin lõiku Norra-Türgi mängust. Emrelt tõeline maasikas.
          14. september 2006, Tallinn

          Kommentaar


            norra väravavahilt tõeline pirukas

            Kommentaar


              Kui mälu ei peta, siis ka võõrsil mängides tegi Norra väravas seisnud Myhre(?) mõlema värava näol vastastele kingituse, imedes pallid puuri ning lubades türklased 0:2 kaotusseisust viigistada.
              Tundub et kahjuks maksid puurilukkude kalad seekord viikingitele koha finaalturniiril...

              Kommentaar


                Miks maksta mängijatele ise palka kui FA võib seda sinu eest teha? 6m £ and counting
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Come on England !!!!!

                  ...... and for all you fans of English football, dont forget to cheer on the boys tomorrow (wednesday) as we whip the Croatians and book our place in the Euro 2008 finals !!!!!!
                  Up the Gills !!!!

                  Kommentaar


                    Nendele haraktele, kes pole leidnud mahti hoida end uudistega kursis teadmiseks, et kodukõrts Hell Hunt on nimetatud nufc.com ´is Eesti ametlikuks telepunktiks.
                    Antz, paluks laupäevaks lauda. Ja harakaid paluks kohale.
                    Ilmselt on võimalik lõpuks näha kauaoodatud Oba ja austraallase ühistööd eesliinis.
                    Vigastatute pikk nimekiri lubab pingile, aga ilmselt ka platsile noore Edgari,
                    kellel möödunud aastast kirjas värav mänkude vastu.
                    See, et mängu näitab ka Kalev Sport, ei ole ürituselt puudumisel vabanduseks.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      Vabandan enda puudumist Viljandis viibimisega.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                        Vabandan enda puudumist Viljandis viibimisega.

                        See ei ole mingi vabandus...sa mees saad trahvi...järgmisel üldkogunemisel otsustame kui suur see trahv tuleb
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas uvv Vaata postitust
                          Vigastatute pikk nimekiri lubab pingile, aga ilmselt ka platsile noore Edgari, kellel möödunud aastast kirjas värav mänkude vastu.
                          Vaevalt Sam nüüd Edgari mängu paneb. Mina arvan, et algkoosseis oleks midagi sellist:

                          -----------Harper----------

                          Geremi--Beye--Rozehnal--Zoggy

                          -----Smith--Butt--Barton------
                          Milner--------------------Martins
                          -------------Viduka-------------

                          Kommentaar


                            Ma olen 100% kindel, et saab minna veel hullemaks ja et lähebki.

                            Kommentaar


                              kellegile tuleks kinga anda ma arvan...tervele satsile tegelt.
                              mc jünger.Anus Äärits.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas reed Vaata postitust
                                kellegile tuleks kinga anda ma arvan...tervele satsile tegelt.

                                Fännidele tuleks ka kinga anda .
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X