320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Newcastle mängust ei viitsi rääkida, küll aga mainin seda, et vägitükiga sai täna hakkama Titus Bramble Man City vastu.

    Kommentaar


      http://www.megavideo.com/?v=3410NWT6 See siis mõmmikust video.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Kas härrad homme kogunevad ka? Näiteks Hunt? Antz?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Hunt ei näita. Aga kui soovite teatud huvigruppi vältida, ärge jumala eest Mollysse minge.
          Supplies!

          Kommentaar


            Hundis Canal Plusi enam pole vä? Mollys on õll kallis ja sa tahad kakelda äkki. Hiiul näitab ka väidetavalt (juhul kui Kenti kohal pole). Kui mingi transport oleks keskusest... Nimetasse ju ometi ei lähe?
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan Vaata postitust
              Hundis Canal Plusi enam pole vä? Mollys on õll kallis ja sa tahad kakelda äkki. Hiiul näitab ka väidetavalt (juhul kui Kenti kohal pole). Kui mingi transport oleks keskusest... Nimetasse ju ometi ei lähe?
              Kas printsessil ei kõlba enam nimetasse minna....muidu poissmeestega küll lällad....või juhtus sul seal midagi...

              Mina pakun välja Hiiu....ma loodan ehk seal mõni vandersell kolab ringi....
              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

              Kommentaar


                Hundis Sport 1 ja mix, homme näitab 2 pealt. Aga logistikat silmas pidades ei hakka Hiiule komberdama. Ning teadmiseks, alekokk on Mollys 27 krooni.
                Supplies!

                Kommentaar


                  27? Hmm, paneb mõtlema, sellisel juhul ei viitsi küll Hiiule minna. Sest noh, tegelikult tahaks pigem ikka kesklinnas vaadata. A keegi peale Kenti üldse on käsi või? Ta ajab lolli juttu ja on purjus...
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Vbla isegi hüppaks ka sisse. Eeslinna vist ei viitsi minna.

                    Kommentaar


                      Noh, aga paneks siis Molly lukku. Keegi veel viitsib haledat pakki vaatama tulla?
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                        Noh, aga paneks siis Molly lukku. Keegi veel viitsib haledat pakki vaatama tulla?
                        Mina viitsin. Polegi ammu haledat pakki näinud Viimati Mollys meenub vist hispaanlaste vastu ...

                        Ahjaa, huvilised võtke siis kaasa lisa 125.- EEK-i (või siis EUR 7,99) vastavalt millist raha teil praegu on ja siis vahetame. Ma annan teile selle vastu harakapildiga võmpeli
                        299195

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                          Vbla isegi hüppaks ka sisse. Eeslinna vist ei viitsi minna.
                          õ

                          Jobud...siit on täna oodata võitu ja Säm saab jaanuaris osta veel Huyee ka Fayee ja Beyee kõrvale
                          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                          Kommentaar


                            Ei tea kas veel rohkem huijeesid klubisse vaja ongi. Hetkel on neid piisavalt. Vahelduseks kõlbaks mõni vend, kes mängida ka viitsib ja tahab.

                            Kommentaar


                              Suurepärane esitus. Asi hakkab juba hooaja algust meenutama. howay

                              Kommentaar


                                Väga kõva mäng oli .

                                Kohtunik, ehk natuke aitas teid teine poolaega, aga esimese lõppus anda selline sulg no mida veel.

                                Aga viik on hea . Arsenal kaotas punkte (Y) .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X