320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eilse osas - ptsi küll, sellise edu suudab nufc-i kõrval maha mängida küll veel vaid Kalev/Cramo...
    Minu eriline meelepaha kokkuvõttes juba käes olnud 9. koha asemel 12. lõpetamise osas on tingitud teenimatult mäkkemitest tahapoole jäämises ja aiFole seeläbi 5 maitsva ale-tüüpi märjukese kaotuses, mis saavad joodud millalgi Drinkis.

    Kas ühendame selle ürituse kasutaja jyriöö ruletiringidega?

    Kommentaar


      Algselt postitas Graeme Vaata postitust
      Ben Arfa ............Tiote.....Barton.........XXX
      kopkop!
      kes on?
      gutierrez!
      ääred vahetakse beniga ära, misiganes.



      kiire list asjalikumatest meestest, kes hetkeseisuga peavad uuel hooajal mingis imelikus liigas 46 kohtumist pidama. nufcile võiks nii mõnestki neist kasu olla.

      whu: tomkins, parker, cole, hitzlsperger, noble, demba ba(!).
      blackpool: ädamit tahab keegi vä?
      brum: johnson, ridgewell, dann, larsson, miksmitte bowyer (ta ütles juba mõni kuu tagasi, et teeb peale seda hooaega minekut) pingile asenduseks võtta, zigic on liiga suur vänt, et teda pakkuda, seega ei paku.

      teen veits football manageri ja pakun, et sisse tuleks tuua demba ba, royston drenthe, keegi johnson-ridgewell-dann kolmikust, bowyer eelmainitud põhjusel, seb larsson ja mingi noor lootustandev valgenahaline ründaja, neid nekse ei saa ründesse juurde tuua, äkki teevad gängi.
      b-plaanina vasakkaitsjaks on variant ka bridge/gibbs, ründesse miks mitte keane/crouch/getBentNer kui odavalt saab, pingile töllama kuid praeguset tihemini saaks mängu SWP ja üldse hakkab man cityist üprist korralikult igasuguseid rudimente tulema.

      lisaks ince'i pakutule võiks ka lovenkrantsi rahaks teha. mõne milli ikka saab.

      et reaalsuses bbc gossipitega suhteliselt ühte auku minev jutt kokku võtta, on nufci-sugusele premmi above-average (sihiga vähemal) klubi jaoks on suvel mängijaid sitaks, keda mõistliku raha eest ära napsata, jääb loota (nagu tavaliselt), et fat mike ei ole kirde-inglismaa kõige rasvasem munn (nagu tavaliselt), vaid saab aru, et on vaja natuke kärroli megarahast korralik jupp pöördesse panna, kui ta endale juba marokosse villat ei ole ostnud (nagu tavaliselt).

      jõudu, igatahes!
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
        Eilse osas - ptsi küll, sellise edu suudab nufc-i kõrval maha mängida küll veel vaid Kalev/Cramo...
        Arsenal
        299195

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          kopkop!
          kes on?
          gutierrez!
          ääred vahetakse beniga ära, misiganes.
          Jonast on küll kena vaadata aga winger peaks oskama ka tsenderdada.

          Kommentaar


            Kas ma olen ainuke, kes pole uue mänguvormi maailma suurim fänn?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
              Kas ma olen ainuke, kes pole uue mänguvormi maailma suurim fänn?
              Kui pildil tundus veel suht ok, siis mängus paistsid mehed jooksvat ringi nagu miskites kartulikottides, millel sellised naistepluuside puhv-varrukad. Korraks sai isegi mõeldud uue särgi soetamisele, nüüd pigem ootan missugune on järgmise aasta mudel
              299195

              Kommentaar


                Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                Jonast on küll kena vaadata aga winger peaks oskama ka tsenderdada.
                üks murrab, teine tsenterdab (jonas ja ben). ma küll ei ole selle viimase tsenderdusoskusega väga kursis, ilmselt on see siiski puudulik, aga no fuck it, joey-b võtab üle.

                särgist nii palju, et ma ootan pikkisilmi millal nufc adi alla tagasi läheb. kaua see puma-taak teil seljas kükitab (millal leping otsa saab)?
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                  Eilse osas - ptsi küll, sellise edu suudab nufc-i kõrval maha mängida küll veel vaid Kalev/Cramo...
                  Minu eriline meelepaha kokkuvõttes juba käes olnud 9. koha asemel 12. lõpetamise osas on tingitud teenimatult mäkkemitest tahapoole jäämises ja aiFole seeläbi 5 maitsva ale-tüüpi märjukese kaotuses, mis saavad joodud millalgi Drinkis.

                  Kas ühendame selle ürituse kasutaja jyriöö ruletiringidega?
                  Ja jyriöö teeb oma ruletiringe... millal? Kas Drink praegu ruletti pakub üldse? Hetkel pole veel täit kindlust, kas selle kuunumbri sees kõrtsu lubatakse. Kolmapäev on ju tore päev, aga proual vist plaanis mingi 1 asi
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    Kuu aega tagasi ei olnud neil ruletti igatahes. Öeldi, et enam ei tehta. Aga ma olin veits vintis, äkki kuulsin valesti.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      esimene ost: 18aastane lensit tulnud kaitsev poolik medhi abeid.
                      samas ei pakuta bartonile uut lepingut, olemasolev lõppeb järgmine aasta, kuigi kutt oli nõus enda praegusest kolosaalsest palgast (suurema või väiksema, fuck knows) jupi maha võtma.
                      türi - mike, sina jälle vä?!
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Kuivõrd tegu on agendi poolt vahendatud seisukohtadega, millega muuhulgas sätitakse platvormi läbirääkimisteks, siis ei tasu selliseid avaldusi kuigi tõsiselt võtta - business as usual.

                        Kommentaar


                          in: MF Yohan Cabaye (Lille)
                          4,5 mln
                          ...
                          ?
                          299195

                          Kommentaar


                            Algselt postitas INCE Vaata postitust
                            in: MF Yohan Cabaye (Lille)
                            4,5 mln
                            ...
                            ?
                            Kui nii siis on küll väga üllatav otsus. Lille`iga oleks saanud järgmine hooaeg Meistrite Liiga mängida ja ka koduliigas oleks vast kergem Blancile silma jääda, sest praeguse seisuga on ta pigem ikkagi koondise mees. Hea täiendus Newcastle`ile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas INCE Vaata postitust
                              in: MF Yohan Cabaye (Lille)
                              4,5 mln
                              ...
                              ?
                              Asi ametlik siis nüüd!

                              Kommentaar


                                Ei ole kindel kas Nolani müük West Hami nüüd kõige õigem otsus oli
                                Smith vist juba Leedsis ja loogiliselt võttes peaks asjad olema ühel pool ka Bartoniga ... ehks siis "riideruumi liidritega" tehakse puhas vuuk e. tundub et Ashley on palganumbrid tõsiselt kontrolli alla võtnud
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X