320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aifo !? kuidas on jalgpallivõhikust naise ja kolmeaastase jõmmiga Sunderlandi reisi ette võtta? ise olen vana!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      aifo !? kuidas on jalgpallivõhikust naise ja kolmeaastase jõmmiga Sunderlandi reisi ette võtta? ise olen vana!
      Vastav kogemus puudub, mis jõmmi puutub. Jalgpallivõhikud on mugavam koju maha jätta.
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        Newcastle USA reis lõppes suht segaste emotsioonidega. Segadused koosseisuga, kolmest mängust viik , kaotus ja võit ning p....täis vigaseid ei ole just kõige positiivsem noot hooaja avamänguks. Samas reservid tegid Hollandis korraliku esitused ...
        Aga eks paistab, pühapäeval võõrsil Leedsiga peaks vähe parema pildi andma.
        299195

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


          Aru ma ei saa miks neil lipp on särgi peal tagurpidi
          299195

          Kommentaar


            3:2 Leedsile andis pildi sellest et Fosterist esinumbrit vähemalt veel sellel hooajal ei saa.
            Koosseis oli ka piisavalt tšempionshipilik: Forster, Simpson (Dummett 81), Tavernier (R.Taylor 57), Williamson, S.Taylor, Cabaye, Barton, Gosling (Vuckic 67), Ba, Shola Ameobi (Best 67), Gutierrez (Sam Ameobi 67).
            Sub n/u: Krul.

            Ja nagu sellest veel vähe oleks Ben Arfa audis vähemalt kuu (mis NUFC mõistes tähenab miinimum poolteist), Roudledge Swanseasse ... aga sisse mite kedagist ...
            299195

            Kommentaar


              Joey Barton allowed to leave Newcastle on free transfer

              Täiesti arusaamatute põhimõtete järgi juhitakse seda klubi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Joey Barton allowed to leave Newcastle on free transfer

                Täiesti arusaamatute põhimõtete järgi juhitakse seda klubi.

                Ashley tahab klubi kulutused/sissetulekud balanssi viia ja Barton hetkel kõige suurema palga peal.Arvata on,et sellepärast lastakse minema.

                Kommentaar


                  See on mõistetav, et kõrgepalgalistest tahetakse/on vaja lahti saada, lihtsalt viis, kuidas seda tehakse...
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kuidas saab Inglismaa parimale keskväljurile nii teha. See on ikka täiesti

                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      et manu pooldajate hat-trick antud teemal lõpule viia, siis lisan enda neli kopikat:
                      türa, mike ashley, sa oled ainus vend maailmas, kes iga aastaga 365korda lollimaks jääb. oleks võind kuti ju kasvõi milli-paari eest kuskile maha lükata, aga ei. jebus.

                      aga et rant oleks põhjalik, siis Joey Barton ManUsse! imo pörfi mees keskvälja lappima ja kui tasuta saab, siis fatta wuck, miks mitte!?
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        newcastle united is a fucking walking paradox
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Ma olen endiselt arvamusel,et Ashley on õigel teel oma hetke poliitikaga.
                          Noored potensiaalsed talendid odavalt sisse ja vanemad suurepalgalised välja.Ainuke asi,et liiga julgeks muutudes ja valesi mehi ostes võime divarisse langeda jälle ja siis tuleb jälle enamvähem nullist alustada.
                          Ma usun,et Barton oleks veel ühe hooaja meiega olnud kui ta twitteris liiga palju jama kokku poleks keeranud ja oma tööandjaid kritiseerinud.

                          Loll kui loom või misiganes pole Ashley kindlasti.Masu ajal suuri kasumeid lollid ei teeni.
                          Sports Direct reports a big increase in annual profits after achieving record revenue in the year to the end of April.


                          Bartonile edu.Arvan,et ta sobiks kõige paemini Pooli Carrollile palle pähe taguma või siis Arsenali keskväljale korda looma

                          Kommentaar


                            Pisut huumorit ka Bartoni lahkumise teemadel:
                            "Is this the first time he's been released without charge?"

                            Kommentaar


                              Loomulikult on Barton tekkinud olukorrale ise kaasa aidanud. Sellegipoolest puudub tiimi ühe parima mängija tasuta äraandmises igasugune loogika, nii sportlikus kui ka finantsilises mõttes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                                Loll kui loom või misiganes pole Ashley kindlasti.Masu ajal suuri kasumeid lollid ei teeni.
                                Sports Direct reports a big increase in annual profits after achieving record revenue in the year to the end of April.

                                on see miskine üllatus, et hea ärimees võib tihti olla sitt inimene?

                                lisaks pole klubi juhtimine - eriti inglismaal, ERITI ajalooga klubi nagu nufc - mingisugune tennisepallide müük. (ülilakooniliselt) selles perspektiivis (no et kui oleks) võiks nufc ju kõik enda vähegi rohkem plekki saavad vennad koondada/nalja raha eest maha müüa ning 10k-nädalas poiste+mõne asjalikuma/kogenenuma vana pealt iga hooaeg rahulikult 12-17koha peal töllata. laenukoorem on õnneks üpris tagasihoidlik ja üle paari-kolme aasta õnnestub ikka mõni akadeemiast tulnud kutt või mõne milliga imporditud noor asjalikuks mängijaks vormida, kelle ees saaks rahulikult 10-15milkut küsida, teleõiguste plekk tiksub samuti tubli järjekindlusega ja pidu läheb edasi.
                                aga see ei ole tennisepallipood ega kondiitriäri, seega kui numbrid on head, siis miks ei võiks sellest kasumist natuke suurema osa kluppi investeerida - for the love of football! - või kui üldse ei taha, siis müüa see (sports direct kui kasumlik firma jääks paksule alles ju) mõnele vennale, kes armastab jalkat rohkem kui eelnimetatud karakter. mitte et ma sinisilmselt mingit haldjat ootaks, kes nufci üle võtaks - kõik klubiomanikud on ju eelkõige ärimehed -, aga võiks tulla ja olla mõni nõksa vähem ahne inimene.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X