320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAFC vs NUFC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    natukene raske uskuda, et JB pesplatna ära antakse, eriti veel ettevõtmise poolt, mida juhitakse nagu panka.
    Kui see aga nii saab ka olema, siis iseenesest on tegemist tubli otsusega, mis annab edasi info, et poisid ärge mölisege, mängige - mis teil viga on? Riided seljas, jalavarjud olemas, kõht täis - tehke tööd.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Võimalik, et telgitagustes on toimunud mõningane lepitus ning võimalik, et kogu afäär näeb U-turni. Teades tavapärast draamat, mida mõlemaid osapooli (Joey ja klubi) pidevalt saadab, siis võib olukord muidugi peatselt muutuda. Stay tuned.

      NUFC statement, released on Thursday:

      "We understand the level of interest in the club's decision to offer Joey Barton a free transfer.

      "However, it would not be dignified, nor would it serve any useful purpose at this present time, for either the club or Joey to air their private issues on this matter in public.

      "The club and the player have important business to focus on over the coming days and both parties have come to an agreement that we will not comment further at this time."

      Barton trained away from the first team, but unlike Tuesday's solo session with a fitness coach, Thursday saw him join in with the reserve squad that he'd travelled to Holland with for a trio of friendlies last month.

      Alan Pardew's press conference afterwards then found the United boss in reflective mood and admitting that Barton had been pulling in a different direction to the rest of the club, resulting in his temporary exile from the first team.

      However significantly commented that the door is always open for Barton, suggesting that the player's departure isn't as cut and dried as had been hitherto thought.
      Väike elava pildi materjal ka: http://bcove.me/59k6va2v

      http://twitter.com/#!/joey7barton on kohati päris huvitav lugemismaterjal. Selgub, et ex-convicti huvitavad muuhulgas selliste tegelaste nagu Nietzsche ja Orwelli mõtted. Go figure.

      Kommentaar


        Päris huvitav veepallimatš oli eile Newcastle ja Fiorentina vahel

        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Päris huvitav veepallimatš oli eile Newcastle ja Fiorentina vahel

          http://it.violachannel.tv/dettaglio-...VIoJtvKC8KWtSL
          ... mis jäigi lõpetamata
          299195

          Kommentaar


            mitte ühtegi laadimata ipodi st.james parkil!
            palju õnne obertani ostu puhul. siiralt - ma mäletan, et kui ta paar aastat tagasi osteti, siis olin üpris elevil. elevus kadus eelmise hooajaga kui mõhk tölpaga mängu ajal facebookis "milline arnold schwarzeneggeri film sa oled?"-quizi täitis. kui nüüd bebe türki küüditati, siis mõtles vist gabrielagi, et kurat, peaks seda palli ka vist mängima hakkama ja pre-seasongi tõestas, et midagi tas siiski on. kahju aint, et rohkem raha ei küsitud/saadud. (vastavasisulise artikli leiab igalt teistelt jalgpallisaidilt.)

            nufc is the new arsenal.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              ma pole viitsind süveneda, mitu kopikat nüüd manku kaukasse kukkus, aga ütleks, et kui saadi omadega nulli, siis on juba üle ootuste hästi müüdud. pre-season tõestas siiski jätkuvalt ainult seda, mida juba ütles ka Pardew, et "he brings genuine pace". selles osas, kas ta bringib meeskonda ka midagi muud jalgpallurile kohast, on lugu endiselt kahtlane.

              samas kui ta nüüd tõesti saab pidevalt mänguaega ja leiab eelkõige kupli all mingigi stabiilsuse, siis võib ju sealt ka heal juhul näiteks isegi midagi Ameobi taolist tulla. halvemal juhul tuleb muidugi järgmine Luque.

              seniks jääb mulle aga ikka kõige ilmekamalt meelde härra debüüt punases särgis, kui ta esimest korda palli jalale saades sellega sirgelt küljeauti jooksis.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Loodetavasti suudab Obertan ennest tõestada ja niiviisi klubile kasulik olla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  ma pole viitsind süveneda, mitu kopikat nüüd manku kaukasse kukkus, aga ütleks, et kui saadi omadega nulli, siis on juba üle ootuste hästi müüdud.
                  täpselt nulli - 3milkut naela.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    eks vist peale seda kurikuulsat -Crawley- mängu oma aktsiad maha mänginud Bebe ja nüüdne NUFCi mängija enam platsile ei saanudki
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Teised lahkuvad, Shola jääb! http://www.nufc.co.uk/articles/20110...281670_2415616










                      Ma pean ausalt tunnistama, et esmalt seda pealkirja "Shola Signs On" lugedes suutsin asjast aru saada, et signis kuskil mujal ja LÕPUKS läinud, aga ei...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Loom- Vaata postitust
                        Teised lahkuvad, Shola jääb! http://www.nufc.co.uk/articles/20110...281670_2415616
                        Ma pean ausalt tunnistama, et esmalt seda pealkirja "Shola Signs On" lugedes suutsin asjast aru saada, et signis kuskil mujal ja LÕPUKS läinud, aga ei...
                        Mulle hakkab Shola juba vaikselt meeldima. See on ikka väga suur oskus hoida madalat profiili ja ilma väravaid löömata suuta järjekordne esiründaja kontraht saada ... samas, tuleks noorele mehele veel aega anda, avanemisega ju kiiret ei paista olevat.
                        299195

                        Kommentaar


                          Ühes välismaises foorumis oli Shola kohta üpris tabavalt öeldud "He's shit but he's our shit". Eks teda tasubki meeskonnas hoida kasvõi ainult Sunderlandiga mängude pärast.

                          Kommentaar




                            Sinine särk sobibki talle hästi, äkki leiab munapea Bordeauxi aja vormi

                            Kommentaar


                              Loodame siis homme ka midagi taolist näha.

                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                              Kommentaar


                                jama...lootsin, et newcastle võtab võidu ära täna ning Gutiérrez on loom!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X