320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga ja Maailm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

    hmm kui nyyd vaatama hakata siis jh kuskil inglise kolmas division vbl teine floral ja levadial teine tvmk-l kolmas

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

      Ma arvan ka et Inglismaa 3 divisioni. Aga võibolla mõnel heal juhul ka 2 divisioni, muidugi sobiks ka võibolla Hollandi liiga teine division.Hispaanias ei annaks üldse mingit kohta võibolla ainult amatööride seas. Belgia liigas oleks 2 division.
      Oliver

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

        Ise kaldun arvama, et kui moodustada Eesti Meistriliigas pallivatest klubidest klubidekoondis, siis oleks võimalus vabalt pallida näiteks Hollandi Meistriliigas ning sinna kuhugi keskmike hulka tulla. Lihtsalt ma ei arva, et Eesti tase on nii nõrk nagu paistab, sest palju on Meistriliigas pallivaid mängijaid, kes koondises on ning vaadates koondist, siis on suudetud mitmetele väga tugevalte koondistele vastu astuda. Sellest ka minu arvamus.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

          ma kujutan ette, et selline meeskond jääks Hollandis 15ndaks
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

            Originally posted by FCOperBK


            ma kujutan ette, et selline meeskond jääks Hollandis 15ndaks
            pigem 14-ndaks.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

              Muidugi ei tasu ka unustada, et üka asi on klubijalgpall, hoopis teine asi aga riikidevaheline jalgpall. Kui Hollandis on näiteks pika ajaloo ja traditsioonidega meeskonnad, kellel on hulganisti kogemust, siis mis on meil neile vastu panna? Esialgu asetaks Eesti nn\"dreamteami\" näiteks Norra meistriliigasse, et näha mis tasemel me üldse võistelda võime.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

                Üks asi on juba see, mis mulje jääb mängust. Kui 22 meest mudasel väljakul 15 fänni ees palli taga ajavad või sama tasemega mehed kaunil väljakul 15 000 pealtvaataja ees pallivad .... vahe tuleb sisse ja pratamatult tundub viimaste tase kõrgem. Usun, et meistriliiga tipus olevad võistkonnad ( flora, tvmk, maardu ..... narva) saaksid inglise 2\'s ka hakkama. Teistest meistriliiga võistkondadest pole ma sotti saanud ...

                Kui mõelda, et inglise 1\'e on see tase, kuhu viletsamad premier legauest kukuvad .. ja parimad sinna lähevad .. siis kardan, et seal saaksid meie omad peksa. Kui madalmaade liigade tasemest rääkida, siis neil on mõned tugevad klubid .. aga ülejäänud kipuvad suht nõrgaks jääma. Seal võiks meistriliiga parimad ka 1 divisjonist ( 1 aste madalamal) mängida.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

                  ma kaldun ikka rohkem arvama et inglise 3 liiga oleks paras tase(florale levadiale, tvmk-le) kuna lihtsalt 2 divaris nad ei suudaks 44 mäng hooajal nii kõrgel tasemel mängida...kuigi jalgpall on selline tore mäng et kõike võib juhtuda.
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

                    See kuidas nad esinevad oleneb ka treeneritest, kui keegi nad kenasti äa organiseeriks võiksid nad seal II-s hakkama ju saada, aga kui sellist meest ei ole, sisi eriti midagi head ei ole, sest tehniliselt ja kiiruseliselt jäävad meie Mesitriliiga mehed kõvasti alla paljudeel.
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

                      Originally posted by Pätu


                      See kuidas nad esinevad oleneb ka treeneritest, kui keegi nad kenasti äa organiseeriks võiksid nad seal II-s hakkama ju saada, aga kui sellist meest ei ole, sisi eriti midagi head ei ole, sest tehniliselt ja kiiruseliselt jäävad meie Mesitriliiga mehed kõvasti alla paljudeel.
                      pätu, aga miks mitte sina Soccerneti võtsid juba käsile ja lammutasite tiigreid 6-0 esimeses sinu juhitud mängus, kui ma ei eksi. Noortreener tõuseb tippu :P

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

                        sss

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

                          Originally posted by kaamel


                          mida sa siit paugud siin? ei tea asjad mitte konnigi kao koju
                          Rookie proovis ka sõna sekka öelda. Enne mõtle, siis postita

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

                            Mõtlemiseks on aju vaja
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Meistriliiga ja Maailm\'

                              vaadates, et Aalborg on mitte just kõige viletsama meeskonnaga Taani meistriliigast väljalangemise ohus, siis ei näe Eestis ühtegi tiimi, mis isegi sel tasemel suudaks vastu panna.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X