320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Moderaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Moderaatorid

    Tervist.

    Seoses Soccernet.ee foorumis üha kasvava korralagedusega tekkis idee taaselustada moderaatorisüsteem, et meie armsas jalgpallifoorumis valitsevat läbu vähekenegi piirata ja postituste üldist kvaliteeti tõsta. Niisiis palume siinkohal, armsad foorumikülastajad, Teie abi. Kas moderaatorid on vajalikud või jätkame nii nagu praegugi?

    Parimat,
    Artur.

    #2
    Replying to Topic \'Moderaatorid\'

    rohkem modesid!
    ban them all!


    päriselt ka

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Moderaatorid\'

      hmm...
      miskised piirid v6ix ikka nagu olla, samas inimene on see, kes kipub pahatihti piire eneselegi yllatusex yletama, ning selle ainulaadsex lahendusex olex m6istvad moderaatorid:P
      edu



      PS! ma tahan endale uut korralikult töötava tyhikuga klaverit saada:P kiiremas korras mudex :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
      BM

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Moderaatorid\'

        Verd verd verd verd...tahan VERD näha

        Üldiselt, kogu probleem peaks taanduma sellele, et :

        esiteks - mõtle, kas su postitus diskussioonile midagi juurde annab
        teiseks - ära loo uut teemat, kui sa pole VEENDUNUD, et samasugust või sarnast teemat juba ei eksisteeri
        kolmandaks - peale postituse valmis kirjutamist, loe see hoolikalt üle, tekst võiks olla korrektne, kirjavahemärkide kasutamine ei teeks samuti paha.

        Tuleb meelde jätta, et kvaliteedis peitub võlu, mitte selles, et keegi kirjutab a\'la
        \"jah ma arvanka e t mancester onparem ku i reaal\" ning niimoodi päevast päeva.

        Enivei, ot aga siiski.


        Suhteliselt masendav on ju lugega (sisesta nimi) postitusi, kus lugeja peab kõigepealt tõlkebüroosse pöörduma, selleks, et tekstist aru saada.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Moderaatorid\'

          Darren, Sinu poolt välja toodud punktid on täiesti õiged ja kohased. Probleem on aga selles, et ükskõik kui palju me ka seda ei korruta teatud inimestele, aru nad sellest ikka ei saa ja õppust ei võta. Noh, siin ei aita ka moderaatorid, ma arvan. Kuid moderaatoreid oleks vaja roppuste ja labasuste likvideerimiseks, aeg-ajalt võiks ka bänne rakendada.

          Just my two cents.

          PS. *vandersell loodab, et kirjutas korrektselt ja kirjavahemärgid on ka enam-vähem õiges kohas
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Moderaatorid\'

            Toetan moderaatoreid, samas palun nad väga hoolikalt välja valida. Kindlasti ei tahaks näha postituste tsenseerimist põhimõttel: sisu ei meeldi. Kaduda võiksid siit eelkõige labasused ja isiklikud arveteõiendamised, mida ka mõnikord ette tuleb.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Moderaatorid\'

              Pännide kasutamine on tegelt suht naljakas, sest kui nimepänn, siis kiirelt uus kasutajanimi. Kui IP pänn, siis proxy või kui muutuv IP, siis niigi savi. Seega ei see kedagi pidurda. Kuigi tore ta mõnikord on.

              Samas selline isereguleeriv süsteem (Mäkpiist oleme ju peaaegu inimese kah kasvatanud võrreldes tema esimeste kirjetega) on ju täiesti paigas ning lasteteemad on teada.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Moderaatorid\'

                Jah, õige! Mina võiks bännida neid, kes huumorist aru ei saa....Vot seda ma ei salli!!!:P

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Moderaatorid\'

                  Ei näe moderaatoritel vajadust, foorum on isereguleeruv organism.
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Moderaatorid\'

                    Kas moderaatorid olidki siis nied kes foorumist ajavahemiku 10.04-13.04.2003 - või midagi sellist - ära kaotas?

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Moderaatorid\'

                      Originally posted by Martin


                      Pännide kasutamine on tegelt suht naljakas, sest kui nimepänn, siis kiirelt uus kasutajanimi. Kui IP pänn, siis proxy või kui muutuv IP, siis niigi savi. Seega ei see kedagi pidurda. Kuigi tore ta mõnikord on.

                      Samas selline isereguleeriv süsteem (Mäkpiist oleme ju peaaegu inimese kah kasvatanud võrreldes tema esimeste kirjetega) on ju täiesti paigas ning lasteteemad on teada.
                      Sellest saan ma aru, aga näiteks osad foorumi kasutajad postitavad sellepärast tihti ning mõttetult kuna eks ole ju lahe iga postitusega 1 numbrivõrra oma avatari all olevat numbrit suurendada. Kui neid näiteks bännida nagu juhtus Epic\'uga suht kaua aega tagasi, siis ei jõudnud seda nurumist ja palumist ära kuulata, et võtke maha ma enam niimodi ei tee... Peale maha võtmist on mees vähe vaiksemaks jäänud ning tänu sellele pole mitmed mõttetud postitused meieni jõudnud.

                      Kusjuures ma pakuks sellise asja välja, et kui kuidagi oleks võimalik panna mingi limiit peale, et uued kasutajad näiteks ei saa teha esimese 2 kuu jooksul uut teemat foorumisse. See hoiaks mitmeid niiöelda viha tekitavaid teemasid ära ning \'\'nuubid\'\' oleksid ka veidikene kontrollitumad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Moderaatorid\'

                        Mul selline väike ettepanek.
                        Keegi võiks neid \"surnuid\" kasutajakontosid kustutama hakata. Pole ju mõtet serveriruumi liigselt kinni hoida.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Moderaatorid\'

                          nimed ei võta mingit ruumi.. pealegi, kes ütles, et foorumisse peab tingimata postitama? pakun, et paljud ainult loevad ja ei pea vajalikuks oma sõna sekka öelda...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Moderaatorid\'

                            Ma pakun, et Tshurka m6tles kasutajad, kes pole juba mingi pool aastat sisse loginud.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Moderaatorid\'

                              PS! ma tahan endale uut korralikult töötava tyhikuga klaverit saada kiiremas korras mudex
                              ma ei teadnudki, et klaveril ka tyhik on!!
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar

                              Working...
                              X