Lehekülg 1, kokku 5 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 84

Teema: Moderaatorid

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Moderaatorid

Tervist.

Seoses Soccernet.ee foorumis üha kasvava korralagedusega tekkis idee taaselustada moderaatorisüsteem, et meie armsas jalgpallifoorumis valitsevat läbu vähekenegi piirata ja postituste üldist kvaliteeti tõsta. Niisiis palume siinkohal, armsad foorumikülastajad, Teie abi. Kas moderaatorid on vajalikud või jätkame nii nagu praegugi?

Parimat,
    Artur.

Algupärane Replying to Topic \'Moderaatorid\'

rohkem modesid!
    ban them all!

päriselt ka

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

hmm...
    miskised piirid v6ix ikka nagu olla, samas inimene on see, kes kipub pahatihti piire eneselegi yllatusex yletama, ning selle ainulaadsex lahendusex olex m6istvad moderaatorid:P
    edu

PS! ma tahan endale uut korralikult töötava tyhikuga klaverit saada:P kiiremas korras mudex :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
    BM

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Verd verd verd verd...tahan VERD näha

Üldiselt, kogu probleem peaks taanduma sellele, et :

esiteks - mõtle, kas su postitus diskussioonile midagi juurde annab
    teiseks - ära loo uut teemat, kui sa pole VEENDUNUD, et samasugust või sarnast teemat juba ei eksisteeri
    kolmandaks - peale postituse valmis kirjutamist, loe see hoolikalt üle, tekst võiks olla korrektne, kirjavahemärkide kasutamine ei teeks samuti paha.

Tuleb meelde jätta, et kvaliteedis peitub võlu, mitte selles, et keegi kirjutab a\'la
    \"jah ma arvanka e t mancester onparem ku i reaal\" ning niimoodi päevast päeva.

Enivei, ot aga siiski.

Suhteliselt masendav on ju lugega (sisesta nimi) postitusi, kus lugeja peab kõigepealt tõlkebüroosse pöörduma, selleks, et tekstist aru saada.

Darren, Sinu poolt välja toodud punktid on täiesti õiged ja kohased. Probleem on aga selles, et ükskõik kui palju me ka seda ei korruta teatud inimestele, aru nad sellest ikka ei saa ja õppust ei võta. Noh, siin ei aita ka moderaatorid, ma arvan. Kuid moderaatoreid oleks vaja roppuste ja labasuste likvideerimiseks, aeg-ajalt võiks ka bänne rakendada.

Just my two cents.

PS. *vandersell loodab, et kirjutas korrektselt ja kirjavahemärgid on ka enam-vähem õiges kohas
    Supplies!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Toetan moderaatoreid, samas palun nad väga hoolikalt välja valida. Kindlasti ei tahaks näha postituste tsenseerimist põhimõttel: sisu ei meeldi. Kaduda võiksid siit eelkõige labasused ja isiklikud arveteõiendamised, mida ka mõnikord ette tuleb.
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Pännide kasutamine on tegelt suht naljakas, sest kui nimepänn, siis kiirelt uus kasutajanimi. Kui IP pänn, siis proxy või kui muutuv IP, siis niigi savi. Seega ei see kedagi pidurda. Kuigi tore ta mõnikord on.

Samas selline isereguleeriv süsteem (Mäkpiist oleme ju peaaegu inimese kah kasvatanud võrreldes tema esimeste kirjetega) on ju täiesti paigas ning lasteteemad on teada.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Kiribati kroonprints Kasutaja Tembu avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Jah, õige! Mina võiks bännida neid, kes huumorist aru ei saa....Vot seda ma ei salli!!!:P

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Ei näe moderaatoritel vajadust, foorum on isereguleeruv organism.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Kas moderaatorid olidki siis nied kes foorumist ajavahemiku 10.04-13.04.2003 - või midagi sellist - ära kaotas?

Originally posted by Martin

Pännide kasutamine on tegelt suht naljakas, sest kui nimepänn, siis kiirelt uus kasutajanimi. Kui IP pänn, siis proxy või kui muutuv IP, siis niigi savi. Seega ei see kedagi pidurda. Kuigi tore ta mõnikord on.

Samas selline isereguleeriv süsteem (Mäkpiist oleme ju peaaegu inimese kah kasvatanud võrreldes tema esimeste kirjetega) on ju täiesti paigas ning lasteteemad on teada.
    Sellest saan ma aru, aga näiteks osad foorumi kasutajad postitavad sellepärast tihti ning mõttetult kuna eks ole ju lahe iga postitusega 1 numbrivõrra oma avatari all olevat numbrit suurendada. Kui neid näiteks bännida nagu juhtus Epic\'uga suht kaua aega tagasi, siis ei jõudnud seda nurumist ja palumist ära kuulata, et võtke maha ma enam niimodi ei tee... Peale maha võtmist on mees vähe vaiksemaks jäänud ning tänu sellele pole mitmed mõttetud postitused meieni jõudnud.

Kusjuures ma pakuks sellise asja välja, et kui kuidagi oleks võimalik panna mingi limiit peale, et uued kasutajad näiteks ei saa teha esimese 2 kuu jooksul uut teemat foorumisse. See hoiaks mitmeid niiöelda viha tekitavaid teemasid ära ning \'\'nuubid\'\' oleksid ka veidikene kontrollitumad.

U21 Kasutaja sosku avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Mul selline väike ettepanek.
    Keegi võiks neid \"surnuid\" kasutajakontosid kustutama hakata. Pole ju mõtet serveriruumi liigselt kinni hoida.
    Ott Järvela klassika
    "Valga Warriori näol on tegemist järjekordse Flora süsteemi klubiga, mil on Valgaga sama palju pistmist kui Transil fair play’ga."

wiiner
    Külaline

nimed ei võta mingit ruumi.. pealegi, kes ütles, et foorumisse peab tingimata postitama? pakun, et paljud ainult loevad ja ei pea vajalikuks oma sõna sekka öelda...

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Ma pakun, et Tshurka m6tles kasutajad, kes pole juba mingi pool aastat sisse loginud.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

PS! ma tahan endale uut korralikult töötava tyhikuga klaverit saada kiiremas korras mudex
    ma ei teadnudki, et klaveril ka tyhik on!!
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by Martin

Sa poleks pidanud, Martin :P - eks proovin siis täisinimeseks saada kah kunagi!

Aga muidu selle bännide-värgi ja muuga on nii, et neid liiga palju ka olema ei peaks ja valima peaks neid kah hoolega (muidugi nagu poleks seda eestpoolt teada saadud). Ei tahaks, et miski ilgem bännimine ja ülim korrashoid siin ka valitses. Praegused viimased 2 kuud on muidugi olnud natuke sitad, sest kõiksugu Beckhami-pooldajaid (ma arvan, et teate, keda mõtlen - nimetaks neid niimoodi) ja muud vennad on hakanud foorumit muutma rohkem selliseks foorum.cardplus.ee\'ks...soovitan vaadata, õige foorumi haua moodi on see.

Minu ettepanek - võtke ütleme 5-6 töökat ja foorumiga pidevalt seotud inimest ette ja tehke omad eesmärgid-põhimõtted selgeks, siis peaks taas järje peale saama, mis kord ära kadunud...natuke

Kiribati kroonprints Kasutaja Tembu avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Ettepanek bännida sm Kluivert.....

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by tembuu
    Ettepanek bännida sm Kluivert.....
    Et ta siis Barcelona762 nime all tagasi tuleks? Pole mõtet...kahjuks!

Süldipüss Kasutaja Udupasun avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Ütleks siis ka oma tagasihoidliku sõna siia sekka, sest enam ei saa mitte vaiki olla...Viimasel ajal on foorumisse tõepoolest siginenud uskumatu hulk puberteedi rasket koormat kandvaid indiviide ja seetõttu on moderaatorite kaasamine vist paratamatu.
    Vahetevahel on küll päris tore lugeda idiootsusi, mida inimmõistus(või selle puudumine) on võimelised sünnitama ja sellele järgnevat vaimutsemist vanema põlvkonna foorumikülastajate poolt, aga head asja ei tohiks ka liiga palju pakkuda...
    Päriselt ei saa siin vist ka varasemate spämmikunnidega paralleele tõmmata, sest erinevalt näiteks Magpiest ei tundu neil asja enda vastu suurt huvi olevat. Äkki oleks võimalik lisaks nende postide modereerimisele ka nende postituste arvu vastavalt vähendada, et näidata sellise tegevuse viljatust.

Parajalt segane tuli küll välja, aga loodetavasti on mõte nähtav ka teistele peale minu
    Mul on liiv ja sul on savi.

Eesti koondislane Kasutaja -Antz- avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Nõustun eelkõnelejaga ja toetan ettepanekut 2 käega! Asi on ikka suht käest ära läinud, mu meelest! Viimasel ajal siin ringi vaadates ei tasu pooli teemasid avadagi, kui näha on, et postitajaks on mõni tuntud spämmija...
    Mõõdukas koguses eriti lolli juttu võib teinekord tuju tõstva tegurina toimida, aga iga päev... No thx!
    Mainisin seda just ühe teise teema all ka, aga kordamine pidi 1 hea asi olema.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud