320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

III liiga lääne piirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

    nagu ma sinu jutust nüüd aru saan siis olete üks igavesti tugev sats jah igaljuhul palju edu ...ja tabasalu sai loobumisvõidu pakrilt,nii,et tabelis kõigil võrdselt mänge ja mis ma näen ...
    mc jünger.Anus Äärits.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

      Algselt postitas reed


      nagu ma sinu jutust nüüd aru saan siis olete üks igavesti tugev sats jah igaljuhul palju edu ...ja tabasalu sai loobumisvõidu pakrilt,nii,et tabelis kõigil võrdselt mänge ja mis ma näen ...
      ei nooo kui saaks meeskonna kokku siiis oleks 4 seas ma ütlesin...aga me ei saa! See on peaaegu iga madalama liiga meeskonna probleem et kunagi ei saada kokku õiget meeskonda ning see tõttu saadakse pähe!! Ju siis olemegi

      Kommentaar


        Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

        Liiga vara hõiskasime loobumisvõidu üle ...nüüd siis selgus et mäng peetakse siiski kuna EJL ei olnudki paldiski omadele teadet saatnud et mäng toimub :ET PAlju õnne na ,uskumatuuu
        mc jünger.Anus Äärits.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

          Nagu öeldakse ....kolm on kohtuseadus
          Tabasalu - Pakri toimub siis 25. septembril kell 15 Vasalemmas
          Sportlikus mõttes on nii õigem....saada ilma mänguta 3 punkti on jama...aga kuhu see üles kirjutatud on et me üldse saame....samas võime ka üldse midagi saada...

          Vähemalt EJL tunnistas oma viga..
          Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

            Siiski tore oleks kui tabasalu võidaks

            Kommentaar


              Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

              EeStimeeS,ma uSun,et kaotuSt ei SaakS Sellega teiStele Siin vabandada,et teil oli 8 meSt puudu,See juba rohkem nagu võiStkonna enda mure.Ma arvan,et See mure on,kui juSt mitte kõigil,SiiS vähamalt paljudel amatöör võiStkondadel ja eriti juSt hooaja lõpuS,See on juba paratamatuS.See,et teil meie,Märjamaa,vaStu 8 meeSt puuduS ja mõni oli vindine on võiStkonna diStSipliini küSimuS.Näitek pole me terve hooaeg täie võiStkonnaga mängida Saanud ja nii ka See mäng,kuna 1 meeS vigaStatud,2 meeSt olid haiged,paar meeSt olid tööl ja ükS läkS juba poolel hooajal minema ja mingi vanuSe taha Sa ei Sa kah aSja ajada,SeSt meil on juba väravavahti iSe kakS Sinu vanuSt ja veel mõningad mehed on jalgpalli kohta küllaltki eakad nii et küllaltki võrdne värk meeSte pooleSt ja See,et teil oli keegi joogine,meil äkki mõni meeS ei oSkagi kaine peaga mängida.See,et te meid KeilaS võitSite,oli muidugi tubli SaavutuS teie poolt,aga ma ei hakka probleeme Siin alama,miS ja kuidaS meil puudu oli,vähemalt hea,et Seekord võiStkonnagi välja Saime panna.Püüa ikka oma mureSid ja probleeme oma võiStkonna SiSeSelt arutada,äkki on kaSu!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                Algselt postitas SipS


                EeStimeeS,ma uSun,et kaotuSt ei SaakS Sellega teiStele Siin vabandada,et teil oli 8 meSt puudu,See juba rohkem nagu võiStkonna enda mure.Ma arvan,et See mure on,kui juSt mitte kõigil,SiiS vähamalt paljudel amatöör võiStkondadel ja eriti juSt hooaja lõpuS,See on juba paratamatuS.See,et teil meie,Märjamaa,vaStu 8 meeSt puuduS ja mõni oli vindine on võiStkonna diStSipliini küSimuS.Näitek pole me terve hooaeg täie võiStkonnaga mängida Saanud ja nii ka See mäng,kuna 1 meeS vigaStatud,2 meeSt olid haiged,paar meeSt olid tööl ja ükS läkS juba poolel hooajal minema ja mingi vanuSe taha Sa ei Sa kah aSja ajada,SeSt meil on juba väravavahti iSe kakS Sinu vanuSt ja veel mõningad mehed on jalgpalli kohta küllaltki eakad nii et küllaltki võrdne värk meeSte pooleSt ja See,et teil oli keegi joogine,meil äkki mõni meeS ei oSkagi kaine peaga mängida.See,et te meid KeilaS võitSite,oli muidugi tubli SaavutuS teie poolt,aga ma ei hakka probleeme Siin alama,miS ja kuidaS meil puudu oli,vähemalt hea,et Seekord võiStkonnagi välja Saime panna.Püüa ikka oma mureSid ja probleeme oma võiStkonna SiSeSelt arutada,äkki on kaSu!!!
                Põhiliselt mõttetu jutt aga pohh sellegi poolest!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                  Sa ei leia enda ajokS kuidagi mõtet,mõttetegevuS on kehva järelikult,kehvlt oled oma mõtelendu harinud,järelikult kehva kool!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                    Ma usun ,et kõigil on raske....sest lõppude lõpuks mängitakse ju kui amatöörid ja peamine on et lõbus oleks....
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                      Knet,Sul on õiguS,aga näe mõni ei Saa lihtSalt aru.MiS SelliSteSt ikka tahta kui oma mõteStki,miS teiSte Sõnadega kirjutatud,aru ei Saa,SiiS tuleb ka SelliSeid mõiSta!!!


                      SipS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                        SipS kas sul õigekirjaga nats probleeme...või klaviatuur paneb näkku...lase spetsialistidel see üle vaadata....Eestimees lihtsalt kurtis muret....üritas selgeks meile teha miks nad kaotasid nii suurelt....ja minu arust on hea kui keegi siia ka ndl sees midagi kirjutab...mitte ainult tulemustest....niisama võib kah asju arutada...tublid olete mõlemad vähemalt....
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                          aga loomulikult Kent! Ma ei toonud põhjust ainult ühe mängu kohta vaid kogu hooaja kohta, välja aravtud tabasalu mäng kus saime koosseisu enam-vähem kokku ja paldiski kah oli. Edu!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                            Ma ju ütleSin,et kõigil meeSkondadel Samad probleemid,ega See pole ainult ühe meeSkonna mure ja vaata oma kiri korralikult läbi,Sa rääkiSid eSialgu juSt kongreetSelt ühe mängu kohta ja hiljem üldiStaSid paari Sõnaga tervet hooaega või ei Suuda Sa omi mõtteid häSti jälgida,paha lugu ja KENT püüa oma ego maha Suruda,ma tõeSti vabandan,et teie nime valeSti kirjutaSin ja võin oSta teile nüüd uue tatiräti!!!


                            SipS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                              Algselt postitas Kent


                              Niisiis......Tabasalu - Hansa 1 - 0 (0 - 0)
                              Väga verine andmine....tegelt väga lahe....ainuke kes väljakul üleliigne oli , oli kohtunik....no ma olen lambaid näinud aastate jooksul aga no see oli küll tõeline pärl....ausalt ma nagu eriti ei virise kohtunike kallal tavaliselt aga selle vennaga polnud küll kõik korras....kes mängu nägi teab isegi....pikemalt tema tegevust lahti seletama hakata oleks mõtetu....
                              Mängust niipalju , ei mäletagi,et kellelgi oleks kunagi niipalju õnne olnud kui hansal eile oli....
                              Tabasalu koosseis:Havi , Tamm , Talu , Tammaru , Saar , Mardo , M.Lillmaa , Rüütel , Männik , Kütttner , Alimov
                              Värav : M.Lillmaa
                              Hoiatused: Talu , M.Lillmaa , Männik

                              mängijad olid samast mastist nagu sudja.
                              kyhr

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'III liiga lääne piirkond\'

                                Haiba - Tabasalu 0-2(0-0)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X