320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kolm R-i

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Kolm R-i\'

    Originally posted by fittibaldi
    \"purjus kogu aeg\" väljend tuli sellest, kui sina, kes sa üldiselt suht mõistlikku juttu ajad, hakkasid Campbelli vea õigustamisel kasutama lapselikku retoorikat, a la kohtunik saab ju nii teha eksjuoju.
    nii, minu lause oli

    kas mitte kohtunikul pole õigust paluda FA-lt, et karistust leevendatakse või üldse ei karistata, kui ta vaatab videolt olukorra üle ja leiab ennast eksinud olevat?
    lapselik retoorika? ma ei saa aru, kus see lapselikkus siin on? Kohtunikul on õigus mängu kohta kirjutatavas raportis kirjutada, et eksis punase kaardi andmisel (peale video ülevaatamist) ning FA võib otsustada punase kaardi tühistada. Sama võib teha ka FA, kohtuniku raportist hoolimata. Näide - Hasley antud punane Carlo Cudicini\'le Middlesbrough vastu - tühistati ning Cudicinit ei karistatud.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Kolm R-i\'

      Originally posted by fittibaldi

      ei ma tõesti ei tea millised on sinu poliitilised eelistused, kui riigiametnikul neid üldse olla tohib (sest mis muidu riigist saaks).
      Kui riigi- või omavalitsusametnikel poleks poliitilisi eelistusi, siis oleks küll midagi viltu. Mõtle kui paljud inimesed jätaksid valimas käimata. Nii palju kui mina tean, on selle kontingendi valimisprotsent päris kõrge. Ja laidetagu neid ametnikke nii palju kui tahes- kui neid (meid) ei oleks, siis muud ei saaks kui poliitikute lollide otsuste üle ahastada.
      Supplies!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Kolm R-i\'

        No, kuigi see on juba väga offtopic ja meie omavaheliseks kanakitkumiseks läeb, oli asi tegelt nii, et sina kategooriliselt väitsid:

        keegi ei vabandagi mitte midagi jumal küll, kohtunik oleks jah pidanud fikseerima suluseisu - aga kuna ta seda ei teinud, pole mingit kasu takkajärgi halamisest! värav loeti igati määruspäraseks ja that\'s the end of it.
        pisut hiljem, teemaarenduse jätkudes tegi vello99 postituse:

        Mis me sellest siin ikka arutame midagi ei kahjuks teha, kohtunik andis punase ära ja that\'s the end of it
        sina ei saanud ilmselt irooniast aru ja hyydsid tulihingeliselt:

        kas mitte kohtunikul pole õigust paluda FA-lt, et karistust leevendatakse või üldse ei karistata, kui ta vaatab videolt olukorra üle ja leiab ennast eksinud olevat? sellise olukorra tõenäosus antud juhul on muidugi nullilähedane aga selline võimalus ju on?
        selliseid rohkete kysi- ja hyyumärkidega lauseid kasutavad siin sageli noored kuked, sealt see lapseliku retoorika jutt.

        aga see ei puutu tõesti mitte siia teemasse.

        ps. mingil veidral põhjusel olen ka mina RP (kyll mitte just tegev:P )liige
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Kolm R-i\'

          Originally posted by fittibaldi
          ps. mingil veidral põhjusel olen ka mina RP (kyll mitte just tegev:P )liige
          loomulikult kõige südamlikumad õnnesoovid.

          paistab, et sa ikka ei saa aru, seega uuesti, kui kohtunik annab punase, on tal õigus seda pärast muuta ning ka fa-l on pärast õigus seda muuta. õigus? kui aga suluseisust lüüakse värav ja seda loetakse, siis on see fikseeritud ja ükskõik mis keegi pärast ütleb või teeb, see enam midagi ei muuda.

          ja see noorte kukkede jutt on lihtsalt nõme, ning ehk näitab midagi ka ...

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Kolm R-i\'

            Originally posted by SleepWalking
            ja see noorte kukkede jutt on lihtsalt nõme, ning ehk näitab midagi ka ...
            näitab siis mida? noored kuked ei lähe vähemalt supiks:P
            aga jah, nõme on ka hästi lahe omadussõna, nt wremja rullnokk-tibid kasutavad seda edukalt ükskõik mille määratlemisel..
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Kolm R-i\'

              Originally posted by fittibaldi
              näitab siis mida? noored kuked ei lähe vähemalt supiks:P
              aga jah, nõme on ka hästi lahe omadussõna, nt wremja rullnokk-tibid kasutavad seda edukalt ükskõik mille määratlemisel..
              kahjuks ei tea, ei ole juhtunud vaatama ega kuulma. võibolla pole ma päris nende sihtgrupp ka. näitab midagi ütleja kohta.

              aitab.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Kolm R-i\'

                Punase kaardi kohta kirjutas SleepWalking normaalselt, aga suluseisukolli kohta... oehh.

                Ametnikud saavad l6dvalt parteides olla. Vaadake, mis juhtus keskkonnaminnis Kranichi ajal. N2iteid on veel, aga see on markantseim.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar

                Working...
                X