320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kolm R-i

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolm R-i

    Eesti uus ja vahva valitsus pole veel sugeda saanudki meie käest..

    Kui öeldakse, et pukki saades muutuvad iga väikese idioodi väikesed ideed suureks ja revolutsiooniliseks, siis minister Atonen mu meelest kinnitab seda täiesti.

    1 praktiliselt järgmisel päeval peale valitsuse moodustamist tuli värske portfelliomanik välja murega, et ta ei saa lapsega kõrtsus käia ja sestap kogu eestis nulltolerants suitsetajatele kehtestada tuleb. enne kui ma sellest hirmust toibuda jõudsin,

    2 arvas härra Atonen, et kui tudeng oma õppimise eest ei maksa, võib riik ta nagu nõuka ajalgi suunata kapa-kohila vallavalitsusse kirjutajaks, et see seal siis võlga riigi ees tasa teenida saaks....

    3 ja kuna ammu rongiliiklust ja raudteed pole keegi tahtnud reformida, on hr atonen ka selle raske ülesande oma turjale upitand ja nüüd veendunult kinnitab, et tema ei näe rongiliiklusel eestis mingit tulevikku.. hakkab pihta.

    ja ma tean küll, et sada päeva pole veel möödas, aga no ei saa mitte vaiki olla..
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    #2
    Replying to Topic \'Kolm R-i\'

    miks ometi kirjutad sa mingit poliitilist pläma inglise jalgpalli alla???

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Kolm R-i\'

      Esiteks: off-topic
      Teiseks: 100 päeva
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Kolm R-i\'

        kurat!!!!!
        nyt olen mina vist purjus kogu aeg.....
        äkki saaks ümber tõsta selle teema ohvi palun
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Kolm R-i\'

          Originally posted by fittibaldi
          2 arvas härra Atonen, et kui tudeng oma õppimise eest ei maksa, võib riik ta nagu nõuka ajalgi suunata kapa-kohila vallavalitsusse kirjutajaks, et see seal siis võlga riigi ees tasa teenida saaks....
          ja lisaks muule keep mokk about kapa-kohila, see ei ole enam koht kuhu kedagi topitakse, sinna tullakse nüüd ise

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Kolm R-i\'

            Äkki keegi seletaks mulle, mis mõte sellel teemal on ja miks ta siin on?

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Kolm R-i\'

              Kui loeksid tähelepanelikumalt, märkaksid, et autor tunnistas oma viga ja palus teema õigesse kohta üle viia.
              Supplies!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Kolm R-i\'

                Originally posted by vandersell


                Kui loeksid tähelepanelikumalt, märkaksid, et autor tunnistas oma viga ja palus teema õigesse kohta üle viia.
                OK sry

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Kolm R-i\'



                  Näedsa, ma polegi ainuke, kes arvab, et miski mäda
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Kolm R-i\'

                    Originally posted by fittibaldi
                    Näedsa, ma polegi ainuke, kes arvab, et miski mäda
                    kesknädal lahmis ka, nii et teid on juba kolm. saage kokku ja liituge!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Kolm R-i\'

                      no, minu arvates oled sina see, kes lahmib, püsiva järjekindlusega mind idioodiks sõimab (teisi sõnu on ju ka olemas, kasuta vahelduseks neid) ja kesknädalliku püsivusega igas mu postituses urgitseb.
                      üldiselt võiks iga mõtlev inimene aru saada, et meie oludes on need minu poolt välja toodud ministri ettepanekud pehmelt öeldes totrad, samas püüan ma mõista ka seda, et sina riigiaparaadi ustava mutrikesena ei püüagi klappe silmade eest maha võtta.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Kolm R-i\'

                        Originally posted by fittibaldi
                        no, minu arvates oled sina see, kes lahmib, püsiva järjekindlusega mind idioodiks sõimab (teisi sõnu on ju ka olemas, kasuta vahelduseks neid) ja kesknädalliku püsivusega igas mu postituses urgitseb.
                        üldiselt võiks iga mõtlev inimene aru saada, et meie oludes on need minu poolt välja toodud ministri ettepanekud pehmelt öeldes totrad, samas püüan ma mõista ka seda, et sina riigiaparaadi ustava mutrikesena ei püüagi klappe silmade eest maha võtta.
                        su postitused on sellised, mille peale sa isegi tunnistad, et teed neid olles oma sõnade järgi olles \'purjus kogu aeg\' ... siin polegi vist midagi lisada?

                        meie oludes? eesti vabariigis on mõtete avaldamine poliitikutel keelatud? anna andeks, aga ma ei arva nii. pealegi 100 kriitikavaba päeva antakse hea kombe kohaselt alati uuele valitsusele, selle tava eiramine ei kuulu hea maitse juurde. sellest lähtudes kuulub sinu postitus igal juhul kesknädala kategooriasse.

                        olgugi, et see siia ei puutu, aga riigiametnikud ei oma silmaklappe poliitikute suhtes, come on! mis siis riigist niimoodi saaks? peale valimisi peaks järsku hakkama täiesti teistmoodi mõtlema? peaks uskuma ühel hetkel konservatiivsesse, järgmisel hektel liberaalsesse ja kolmandal sotsialistlikusse politikasse?

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Kolm R-i\'

                          Originally posted by SleepWalking
                          pealegi 100 kriitikavaba päeva antakse hea kombe kohaselt alati uuele valitsusele, selle tava eiramine ei kuulu hea maitse juurde. sellest lähtudes kuulub sinu postitus igal juhul kesknädala kategooriasse.
                          no kuule, kui ikka esimestel päevadel hakkab mees nii lolli juttu ajama, siis tuleb sellele tähelepanu juhtida, muidu äkki jääbki selliseks. aga vast rahuneb maha...

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Kolm R-i\'

                            Originally posted by SleepWalking
                            olgugi, et see siia ei puutu, aga riigiametnikud ei oma silmaklappe poliitikute suhtes,
                            come on! mis siis riigist niimoodi saaks? peale valimisi peaks järsku hakkama täiesti teistmoodi mõtlema? peaks uskuma ühel hetkel konservatiivsesse, järgmisel hektel liberaalsesse ja kolmandal sotsialistlikusse politikasse?
                            Kahjuks on mul sinu valimisteelne RP propaganda liiga hästi meeles, et sellesse juttu päris eelarvamustevabalt suhtuda. Taolistele äärmuslikult parempoolsetele avaldustele, nagu Palts\'i ja Atoneni omad tuleb reageerida, olgu 100 päeva täis või mitte.
                            Ja Keski ma ei valinud, praegust opositsiooni küll.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Kolm R-i\'

                              Originally posted by SleepWalking



                              su postitused on sellised, mille peale sa isegi tunnistad, et teed neid olles oma sõnade järgi olles \'purjus kogu aeg\' ... siin polegi vist midagi lisada?
                              \"purjus kogu aeg\" väljend tuli sellest, kui sina, kes sa üldiselt suht mõistlikku juttu ajad, hakkasid Campbelli vea õigustamisel kasutama lapselikku retoorikat, a la kohtunik saab ju nii teha eksjuoju. Nyyd kus ma hajameelsusest unustasin, millise teema all ma viibin ja topicu inglise jalgpalli alla tegin, võtsin nende sõnadega vea omaks. kõik.

                              meie oludes? eesti vabariigis on mõtete avaldamine poliitikutel keelatud? anna andeks, aga ma ei arva nii. pealegi 100 kriitikavaba päeva antakse hea kombe kohaselt alati uuele valitsusele, selle tava eiramine ei kuulu hea maitse juurde. sellest lähtudes kuulub sinu postitus igal juhul kesknädala kategooriasse.
                              ma pole väitnud, et see on keelatud, kuid ministriameti pälvinud võiksid ka pisut mõelda, mitte hakata kohe ametipostile asudes lapsejuttu ajama. Kui sa teema avapostitust hoolikalt lugesid, siis ehk märkasid, et ma möönan 100 päeva mittetäitumist. Samas, mina pole vaikimisvannet kellelegi andnud ja isegi kui see mind viimase matsina näitab, on mul vabadus sääraste üteluste üle iriseda. Loomulikult ei usu ma elu sees, et ükski neist plaanidest võiks reaalsuseks muutuda. Milleks siis endast lolli muljet jätta ja ülepäeviti meediast uute pärlitega välja tulla???

                              olgugi, et see siia ei puutu, aga riigiametnikud ei oma silmaklappe poliitikute suhtes, come on! mis siis riigist niimoodi saaks? peale valimisi peaks järsku hakkama täiesti teistmoodi mõtlema? peaks uskuma ühel hetkel konservatiivsesse, järgmisel hektel liberaalsesse ja kolmandal sotsialistlikusse politikasse?
                              ei ma tõesti ei tea millised on sinu poliitilised eelistused, kui riigiametnikul neid üldse olla tohib (sest mis muidu riigist saaks). samas, sinu kergekäelised lahterdused ei jäta sinust ka just eriti tasakaaluka ja ratsionaalselt mõtleva inimese muljet (kord olen ma ühes mestis kesknädalaga, siis manU, tsaka ja murdokiga ja kolmandas teemas tahad sa lihtsalt lasta mind bännida - et pole inimest, pole probleemi??)
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X