320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

V Liiga Põhjapiirkond 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

    Kahjuks ei vastuta fännide eest ning nende mõningased hüüded olid kyll liiast. Aga mis teha- Fänlus kuulub juba jalgpalli juurde ning iga meeskonna fännid on erinevad.
    Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

      Originally posted by muna
      tiigrite värava lõi Elenurm
      kümnekesi on ikka raske mängida
      viga pole mängiate arvus vaid mängijais endis.
      Correct! Ma küll ei tea klubi siseasju, kuid suht nadi on vaadata vendasid kel kedred asjad puudu ning ei saa aru kes peaks väravas olema jne. Hapu lugu see küll ja tiba kahju oli vaadata. Vennad kes tahtsid laupää palli mängida, võiks küll kusagil mujal mängida, taseme poolest. Tooks siin esile paari mängijat kes meil mitu korda elu raskeks tegid ja tänu kelledele väravaid vaid 6 löödi..

      Kommentaar


        Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

        Kahju tundub jahh, eriti kui eelmist hooaega vaadata. Tiigrid suutsid Mineviku elu ikka üsna kibedaks teha.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

          Originally posted by amority
          Vennad kes tahtsid laupää palli mängida, võiks küll kusagil mujal mängida, taseme poolest. Tooks siin esile paari mängijat kes meil mitu korda elu raskeks tegid ja tänu
          kelledele väravaid vaid 6 löödi..
          täitsa õige jutt ,sest kui võtta et meil trenne ei toimu ,mängijad näevad üxteist kord nädalas ja osad on ka sellised kes üldse mängida ee oska nendest kes laupäeval kohal käisid olid jah osad veits paremad(mingi 4 meest võibolla)
          nn. treener akkab asju ajama (meeste kohale kutumisega)alles päev või kaks enne mängu
          karm värk on see jalgpall

          ja ega see elu ka parem pole

          Kommentaar


            Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

            Originally posted by lookas
            treener akkab asju ajama (meeste kohale kutumisega)alles päev või kaks enne mängu
            aga teil endil pole siis pead otsas või? või kasutate seda ainult palli löömiseks (kui pihta saate )
            btw ma kuulen tõesti esimest korda elus et treener peab mängijad igale mängule eraldi kohale kutsuma



            edit - tegelikult peab tunnistama et aeg-ajalt peame isegi üle helistama ja küsima kas osad mängijad ikka suvatsevad kohale tulla

            Kommentaar


              Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

              Originally posted by lookas
              nn. treener akkab asju ajama (meeste kohale kutumisega)alles päev või kaks enne mängu
              Mnjah, meil foorum abx kus vennad annavad teada, kes puuduvad - kes tulevad.. kui treener teil seda asja ajab siis on teil asjad valesti. Vennad ju teavad millal mängud on ja vastavalt sellele ka end kohale sebima ja vajadusel kokku rääkima.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                asi ongi selles et pooled mehed ei tea millal mäng on !!!!!
                karm värk on see jalgpall

                ja ega see elu ka parem pole

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                  Minu arust oleks igati loogiline kui enne iga hooaja algust antakse mängijatele kogu hooaja ajakavad. Vähemalt minu kunagises trennis tehti nii ja alati teadsid kõik kus ja millal mängud on.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                    Originally posted by lookas

                    asi ongi selles et pooled mehed ei tea millal mäng on !!!!!
                    päris tore sats teil siis... luba, ma tutvustan paari tänapäeva võimalust: on olemas internet ja telefon ning kui mõni tops tõesti elab koopas, siis temale saate mängugraafiku paljundada..
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                      Originally posted by Raix


                      päris tore sats teil siis... luba, ma tutvustan paari tänapäeva võimalust: on olemas internet ja telefon ning kui mõni tops tõesti elab koopas, siis temale saate mängugraafiku paljundada..
                      noh need asjad võivad olemas need kes kindlalt mängudele kohale tulevad neil on net ja nad uurivad ka asju sealt aga neil kellel netti ple nendele nagu ei helistata eriti ,mina helistan tavaliselt loo pundile(4-6 meest) aga need kes tln elavad nendele elistab sven ku elistab
                      karm värk on see jalgpall

                      ja ega see elu ka parem pole

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                        Originally posted by lookas
                        noh need asjad võivad olemas need kes kindlalt mängudele kohale tulevad neil on net ja nad uurivad ka asju sealt aga neil kellel netti ple nendele nagu ei helistata eriti ,mina helistan tavaliselt loo pundile(4-6 meest) aga need kes tln elavad nendele elistab sven ku elistab
                        Ahah... Siis küll.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                          neti puudumine kodustes oludes on küll probleem... minu jaoks, et igaks juhuks on ju tel nr olemas. Sorry ei ela netis pidevalt muid huvisid kah (eriti nädalavahetusel) aga üle 50% mängudel ja trennides ikka kohal!!!

                          Peace -
                          Why do gorillas have big nostrils?
                          Because they have big fingers!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                            Originally posted by Viking

                            üle 50% mängudel ja trennides ikka kohal!!!

                            Peace -
                            meil trenne pole juba tükk aega toimund
                            karm värk on see jalgpall

                            ja ega see elu ka parem pole

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                              FC Soccernet vs Eurouniv FC 2:2(1:1)
                              soccerneti väravad: Vares ja Lõhmus

                              rohkem ei viitsi komenteerida hetkel

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'V Liiga Põhjapiirkond 2003\'

                                Euroülikooli poolt 2x Andres-Andi Sarv.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X