320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NB! Tallinki reklaam vutifännidega!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

    ... eile õhtul nägin kahte versiooni reklaamist juba Kanal 2-s... iseenesest päris OK tulemus, effekt on küll selline justkui oleks kogu staadion rahvast täis olnud
    Ja see lainetamine tuleks samuti oma kohustusliku fännikaasaelamis kavva võtta... :P
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

      Mina nägin ühte varianti ja tundus tõesti okei.
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

        Reklaamis tundub täielikult nii,et kogu staadion oleks rahvast täis,ja kõik karjuvad ja hõiskavad.Esimest korda ei saand ma üldse pihta kust kohast on nii palju rahvast võetud ja kuidas on see suudetud teha nii reaalseks(reklaam ma mõtlen)Aga jah...reklaam on äge

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

          Originally posted by teoreetik


          Reklaamis tundub täielikult nii,et kogu staadion oleks rahvast täis,ja kõik karjuvad ja hõiskavad.Esimest korda ei saand ma üldse pihta kust kohast on nii palju rahvast võetud ja kuidas on see suudetud teha nii reaalseks(reklaam ma mõtlen)Aga jah...reklaam on äge
          Kohal olid ka soome ja guatemaala vutifännid.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'NB! Tallinki reklaam vutifännidega!\'

            Originally posted by teoreetik
            Reklaamis tundub täielikult nii,et kogu staadion oleks rahvast täis,ja kõik karjuvad ja hõiskavad.Esimest korda ei saand ma üldse pihta kust kohast on nii palju rahvast võetud ja kuidas on see suudetud teha nii reaalseks(reklaam ma mõtlen)Aga jah...reklaam on äge
            Kui filmida ainult ühte tribüünisektorit, siis tundub täielikult nii, et ainult üks tribüünisektor on rahvast täis. Jep, kõik karjuvad ja hõiskavad. Ja piiluvad silmanurgast mööda libisevasse kaamerasse

            Kommentaar

            Working...
            X