320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI - HORVAATIA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

    Seepärast Andorrast ei räägita, sest loogiline et Eesti võidab!!! Aga vot Horvaatia mäng on kindlasti huvitavam. Ise mina kyll Andorra mängu vaatame ei lähe, aga vot Horvaatiat lähen kindlasti vaatan. Seal veel kurat teab kes võidab, yhesõnaga põnev ja tähtis koondise jaox mäng tuleb. Aga Andorra koondis on juba täna kaodanud, kas on tal yldse mõtet Tallinna lennata? :-)
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

      Mina arvan ka, et Eesti paneb Andorra kindlalt ahju, kui nad sama halvasti mängivad nagu oma koduväljakul. Mina isiklikult lähen mõlemale mängule, nii Eesti kui ka Horvaatiale. Aga jah Horvaatiaga mäng tuleb igtatahes põnevam ma arvan. Ja loodame ikka, et Eesti võidab mõlemad mängud! Siis olex Eestil punkte juba 11 ja see olex väga hea tulemus, vahet pole mis skooriga siis ülejäänud 2 mängu lõppevad mis on võõrsil, mina olex väga rahul. Aga võix ikka saada kasvõi EM-i play-off kohale(kuigi ei usu et saab), vat siis olex pidu lahti. Nii, et edu EESTI KOONDISELE! Pange Andorra ja Horvaatia AHJU!
      https://r-cold.blogabet.com/

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

        Man U, kas see eelmäng su postituse viimasele lausele oli vajalik ?
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

          Allo

          Ma ei vabane kuidagi kahtkusest, et \"kuulus prantsuse kung-fu star\" on endale jälle uue nime valinud :P

          Parimatega
          Eestlane Finsbury Parkis

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

            Originally posted by Man U


            Mina arvan ka, et Eesti paneb Andorra kindlalt ahju, kui nad sama halvasti mängivad nagu oma koduväljakul. Mina isiklikult lähen mõlemale mängule, nii Eesti kui ka Horvaatiale. Aga jah Horvaatiaga mäng tuleb igtatahes põnevam ma arvan. Ja loodame ikka, et Eesti võidab mõlemad mängud! Siis olex Eestil punkte juba 11 ja see olex väga hea tulemus, vahet pole mis skooriga siis ülejäänud 2 mängu lõppevad mis on võõrsil, mina olex väga rahul. Aga võix ikka saada kasvõi EM-i play-off kohale(kuigi ei usu et saab), vat siis olex pidu lahti. Nii, et edu EESTI KOONDISELE! Pange Andorra ja Horvaatia AHJU!
            Minu ennustus.....EESTI 2-1 HORVAATIA Eesti väravad:Marek Lemsalu ja Martin Reim Horvaatia väravalööjat ei oska öelda ja ausalt öeldes ei kotigi,see võiks löömata jäädagi.VOTT.
            Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

              Originally posted by Chazlor
              Allo

              Ma ei vabane kuidagi kahtkusest, et \"kuulus prantsuse kung-fu star\" on endale jälle uue nime valinud :PParimatega
              Ei-ei

              Neid rumalaid on lihtsalt kole palju!

              Aga mängust niipalju, et teab kas Nahk ka koondisekutse kunagi saab, teab kas tal Eesti pass on. HJK vastu koll lüüa ja hea mäng teha ei ole just igapäevane nähtus.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                Originally posted by Glazza
                HJK vastu koll lüüa ja hea mäng teha ei ole just igapäevane nähtus.
                Kuskil oli kirjas, et see oli penaltist
                Elämä on laiffi!





                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                  Originally posted by Artista


                  Originally posted by Glazza
                  HJK vastu koll lüüa ja hea mäng teha ei ole just igapäevane nähtus.
                  Kuskil oli kirjas, et see oli penaltist
                  Aga ei...

                  HJK Helsinki [1 - 1] FC Jokerit

                  8\' [1 - 0] Jensen (pen.)

                  73\' [1 - 1] Nahk


                  Ütleb tark onu Livescore.com. Ehk siis Jokeritele löödi pennust, Nahk lõi värava avatud mängust. Soome keele võhikuna rohkem teada ei saanud. targemad inimesed, uurige värava kohta - Koduleheküljelt - või äkki oskab Soome-liiga teadlane dreyd meid siinkohal aidata

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                    Helsingi Jokerite uustulnuk Nahk kindlustas aga penaltist meeskonnale 1:1 viigi kohtumises HJKga, olles täpne 73. minutil.
                    www.sloleht.ee

                    jokerite lehel mängu kokkuvõtet veel polegi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                      Originally posted by Magpie


                      Originally posted by Artista


                      Originally posted by Glazza
                      HJK vastu koll lüüa ja hea mäng teha ei ole just igapäevane nähtus.
                      Kuskil oli kirjas, et see oli penaltist
                      Aga ei...

                      HJK Helsinki [1 - 1] FC Jokerit

                      8\' [1 - 0] Jensen (pen.)

                      73\' [1 - 1] Nahk


                      Ütleb tark onu Livescore.com. Ehk siis Jokeritele löödi pennust, Nahk lõi värava avatud mängust. Soome keele võhikuna rohkem teada ei saanud. targemad inimesed, uurige värava kohta - Koduleheküljelt - või äkki oskab Soome-liiga teadlane dreyd meid siinkohal aidata
                      niipalju kui mina aru sain siis värav tuli mänguolukorrast mitte pendlast.
                      Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                        Siiski...Undil on õigus:

                        UEFA.com

                        Playing on the new artificial turf at Helsinki\'s Finnair Stadium, HJK made the perfect start when Joakim Jensen scored an eighth-minute penalty, but Jokerit levelled with another penalty 17 minutes from time through Konstantin Nahk to win an unexpected point.
                        Link - niisiis oli penalt. Teema lõpetatud ja tagasi Horvaatia mängu juurde.

                        Sellega seoses küsimus, ega mingit soodustust osta-koos-piletit (Andorra ja Horvaatia mängule) pole? Ja ennetavalt, kas keegi teab, palju võib maksta pilet Balti Turniirile? Natuke jälle teemast mööda, aga proovin kurssi kuidagi hoida - PANGE HORVAATIA AHJU! :P See vist sobib..

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                          Huvitav kas Horvaatiast fänne kah tuleb. Igatahes kui Dinamo Zagreb Tallinnas mängis oli mingi kamp kohal, isegi flare\'sid syytasid :-)
                          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                            Originally posted by PHILIPZ


                            Huvitav kas Horvaatiast fänne kah tuleb. Igatahes kui Dinamo Zagreb Tallinnas mängis oli mingi kamp kohal, isegi flare\'sid syytasid :-)
                            Kindlasti tulevad,aga kui siin laamendava hakkavad saavad samamoodi peksa kui venelased(mässumendi käest ma mõtlen).(muidugi võiks nad ju platsil peksa saada.)
                            Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                              Originally posted by doggi20


                              Originally posted by PHILIPZ


                              Huvitav kas Horvaatiast fänne kah tuleb. Igatahes kui Dinamo Zagreb Tallinnas mängis oli mingi kamp kohal, isegi flare\'sid syytasid :-)
                              Kindlasti tulevad,aga kui siin laamendava hakkavad saavad samamoodi peksa kui venelased(mässumendi käest ma mõtlen).(muidugi võiks nad ju platsil peksa saada.)
                              Vaevalt neid nii palju tuleb, et nad hüppama julgevad hakata.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'EESTI - HORVAATIA\'

                                aga kuidas horvaatias oli? kas õhus oli tunda kerget aktsiooni?
                                Jalgpallifänniks ei saada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X