320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

    IMO: Lätlaste Eurovisioon oli oluliselt kõvem Eesti omast alates hi-tec lavapõrandast ja kaartest kuni valgustuse ja lavataguse green-roomini. Lülitused kosmosejaama ja Elton Johni episood mõjusid kah väga hästi! Kõik sujus ladusalt ja mõjus üldpildis väga elavalt(asi kestis ju siiski üle 3t!!!), sams kui te mäletate oli Tallina EV\'s esimese videolooga mingi pläkk. Lohutuseks võib öelda, et minu teada olid Läti EV tegemisse kaasatud kümneid eesti ettevõtteid alates valgustusest kuni produtsentideni, rääkimata vale-Paadamist, mille pealt teeniti päris kena kopikas!

    Mis puudutab t.A.T.u lugu siis ma valisin selle oma lemmikuks tänu sellele, et ta mõjus värskendavalt teiste taustal, lauldi rahvuskeeles ja asjal oli lihtsalt hea saund! Kuna esitajatel pole erilist live-kogemust keerati esimese koha shansid kihva!

    Why do gorillas have big nostrils?
    Because they have big fingers!

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

      Originally posted by SleepWalking
      aga sa ei saa sellest ilmselt aru.
      Miks sa seda arvad? Saan aru ju küll. Isegi mina.

      Originally posted by apunkto
      Ma ei viitsi siin vaidlema hakata sinuga aga tõesti, sa ajad natuke liiga lapselikku ja kibestunud juttu
      Lapselik? Vanus: 16. Klapib. Kibestunud. Jah. Kibestunud, sest mis enne meeldis, enam ei meeldi. Kahju lihtsalt. Aga muu - puhtalt maitseküsimus. Laulude taseme kohta võid lisaks minu postitusele lugeda mis tahes kriitiku analüüsi selle aasta Eurovisiooni kohta. Tunnistama ju peab, et viimasel kahel-kolmel aastal on laulud pikalt üle olnud selle aasta kiskõridest. Ja nii hullu debiilikut nagu too Austria-vend enne laval olnud pole. Kahju hakkas. Ja et veel punkte sai...

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

        Originally posted by Magpie
        Tunnistama ju peab, et viimasel kahel-kolmel aastal on laulud pikalt üle olnud selle aasta kiskõridest. Ja nii hullu debiilikut nagu too Austria-vend enne laval olnud pole. Kahju hakkas. Ja et veel punkte sai...
        rahune nüüd maha, polnud need laulud midagi hullemad, kui varasemalt. eelmistel aastatel on eesti edukam olnud, siis polnud kohalikel leheneegritel (keda sa siin kriitikuks nimetad) vaja niipalju halada (sellega oleks ju ka eesti laulu kritiseerinud). Austria-vend mulle meeldis. Peab ju oskama heita nalja selle komejandi üle või mis? Samasuguseid kloune on aastate jooksul olnud küll ja veel. Keegi hr. Horn Saksamaalt ronis ahvikombel mööda lavakonstruktsioone vaid paar aastat tagasi jne.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

          Originally posted by Magpie


          Laulude taseme kohta võid lisaks minu postitusele lugeda mis tahes kriitiku analüüsi selle aasta Eurovisiooni kohta. Tunnistama ju peab, et viimasel kahel-kolmel aastal on laulud pikalt üle olnud selle aasta kiskõridest. Ja nii hullu debiilikut nagu too Austria-vend enne laval olnud pole. Kahju hakkas. Ja et veel punkte sai...
          sina pole pädev kriitikuks ...
          austria vend oli mega lahe ... ja debiilik oled sina. Mine proovi sealt 1 punkt saadagi.
          saa aru see on show ... show loeb, lugu on loomulikult osa sellest.


          btw treix - magpiest pole kyll veel inimest saanud

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

            Originally posted by SleepWalking
            Austria-vend mulle meeldis. Peab ju oskama heita nalja selle komejandi üle või mis? Samasuguseid kloune on aastate jooksul olnud küll ja veel. Keegi hr. Horn Saksamaalt ronis ahvikombel mööda lavakonstruktsioone vaid paar aastat tagasi jne.
            Tõsi, neid kloune on seal Eurovisioonil tõesti iga aasta olnud, aga vahe on selles, et tavaliselt on need klounid ka laulnud. Nüüd saadeti vennike, kes 100% pole meie eelvoorugi saanud. Lihtsalt nõme. Hea mees oli ja omas elemendis isegi tore Aga sinna ei sobinud. Oleks tal parem laul olnud korras. Ja mitte isegi tema sealolemine ei tee mulle pahameelt, vaid see, et ta hääli sai. Mille eest? Et lihtsalt kõnksutas ja oma näoga mängis?? Vabandage väga, aga see pole enam siis uhke üle-Euroopalik lauluvõistlus, kui selline laul saab nii palju punkte. Kahju on eriti omadest poistest, kes võrreldes taolise jobuga nii vähe punkte said.

            Nõustun jah, et neid vennikesi on sinna alati vaja. Aga vaat hinnata kõrgelt neid pole vaja. Siis kaob Eurovisiooni mingigi mõte ära (laulude osas).

            Originally posted by Devil
            sina pole pädev kriitikuks ...
            austria vend oli mega lahe ... ja debiilik oled sina. Mine proovi sealt 1 punkt saadagi.
            saa aru see on show ... show loeb, lugu on loomulikult osa sellest.
            Show on show. Aga see polnud ka show. Seda oli sinna vaja - jah. Aga vaat mille eest sai tema punkte, jääb arusaamatuks. Austria vend oli mega lahe - mina debiilik. Ole vait parem! Mees, kes pakub siin võitjaks Tatu\'d ja arvab, et Austria vend oli megalahe - ei huvitagi ausalt öeldes. Mina - ühe punkti saaks kindlasti. Rohkem kui sina. Aga vaata pole sinna veel jõudnud. Mõttetu lause.

            btw treix - magpiest pole kyll veel inimest saanud
            Suhteliselt kõva mees oled, peab mainima.

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

              mine sümfooniat kuuluma ja ela kastis

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                Originally posted by Magpie


                Originally posted by Devil
                sina pole pädev kriitikuks ...
                Austria vend oli mega lahe ... ja debiilik oled sina. Mine proovi sealt 1 punkt saadagi.
                saa aru see on show ... show loeb, lugu on loomulikult osa sellest.
                Show on show. Aga see polnud ka show. Seda oli sinna vaja - jah. Aga vaat mille eest sai tema punkte, jääb arusaamatuks. Austria vend oli mega lahe - mina debiilik. Ole vait parem! Mees, kes pakub siin võitjaks Tatu\'d ja arvab, et Austria vend oli megalahe - ei huvitagi ausalt öeldes. Mina - ühe punkti saaks kindlasti. Rohkem kui sina. Aga vaata pole sinna veel jõudnud. Mõttetu lause.

                btw treix - magpiest pole kyll veel inimest saanud
                Suhteliselt kõva mees oled, peab mainima.
                tähendab ... kuna sa oma postitust editisid ei saand ma siiski päris vait jääda :P

                Mille eest ta punkte sai ? - show eest sai ja laul oli siuke mõnusalt humoorikas. Pole kyll mõni Mozarti meistri toes kuid, mõnus lugu siiski. Sina lihtsalt ei suuda siukest asja endale omaks võtta.

                Miks sa Debiilik oled ? - sellepärast, et sa sõimasid Austria lauljat Debiilikuks. Kunagi oli ka siuke laste fraas vms ... \'Kes teisele nime annab, see ise seda kannab\'. Lihtsalt mulle ei meeldind, et sa teda põhjuseta niimoodi nimetasid.

                Tähendab ma pakkusin võitjaks TATU-d ... peaksid pigem tunnistama et võit polnud kaugel. Ma ei olnud nende laulu kuulnudki enne kui ma neid võitjaks pakkusin. Ma ei viitsi hakata seletama, miks ma nii arvasin.

                Kui sa arvad et mu muusikamaitse vaid TATU-ga jms piirdubki, siis sa eksid. Ma kuulan paljut ... aga see pole siin oluline.

                Punkte ei saaks sa eurovisioonilt yhtegi, kuna sa sinna ei pääse. isegi kui sa pürgiksid. Mina kah ei saa kuna ma ei pürgi sinna never-ever. Aga sinust saaks ma rohkem punkte kuna ma olen liiga ilus , sina pidid aga Quasimodo olema

                Suht kõva mees olen jah.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                  Originally posted by Devil
                  sina pidid aga Quasimodo olema
                  Kust seda kuulsid. Ma jumala dibens-dobens poiss. Ikka superilus, ütleks isegi :P

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'


                    Mukilt noormees Magpie` le
                    Mina olen kuulnud,kuidas teie noormees laulate. Ma tahaks näha, kuidas teie lauluoskus parandaks Eurovisiooni taset(ei ütle midagi paha lauluoskuse kohta). Isiklikult arvan, et üle mitme aasta, oli see jubedus(loe: Eurovisioon) talutav. Mõningaid jubedusi loomulikult leidus, aga millisel aastal sellest siis pääseb?
                    Niiet kuni teie, noormees Magpie, tõestate mulle, et suudate paremini teha, seni hoidke oma suhteliselt idiootne arvamus endale.

                    piis laav änd häppiness
                    You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                      Originally posted by Magpie


                      Originally posted by Devil
                      sina pidid aga Quasimodo olema
                      Kust seda kuulsid. Ma jumala dibens-dobens poiss. Ikka superilus, ütleks isegi :P
                      Kohalikud totsid räägivad aga see selleks. Yldiselt sa ei pea mu postile vastama ... sest ma tahaks selle teema asja siin lõpetada. Ei viitsi seletada , liiga kirjuks läeb kätte ära ja segaseks

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                        vabandust Devil, aga mu suu ei saa antud postituse pärast vaikida.

                        Originally posted by mukiii
                        Mukilt noormees Magpie` le
                        Mina olen kuulnud,kuidas teie noormees laulate. Ma tahaks näha, kuidas teie lauluoskus parandaks Eurovisiooni taset(ei ütle midagi paha lauluoskuse kohta). Isiklikult arvan, et üle mitme aasta, oli see jubedus(loe: Eurovisioon) talutav. Mõningaid jubedusi loomulikult leidus, aga millisel aastal sellest siis pääseb?
                        Niiet kuni teie, noormees Magpie, tõestate mulle, et suudate paremini teha, seni hoidke oma suhteliselt idiootne arvamus endale.

                        piis laav änd häppiness
                        Sa pane oma suu kinni parem. Minu pärast võib sul minuga sama avatar olla jne, aga vaat sellist asja ma ei talu. Laulame, nagu laulame. ja hästi laulame (mitte et sa midagi muud väitnud oleksid). ABSOLUUTSELT MITTE KORDAGI pole ma väitnud, et meie laulame paremini ja et mina suudaks seal midagi muuta (just see viimane väide - pane tähele). Või väidad vastupidist? Ja kui minu arvamus oli idootne, siis vaata sinu...njah. Vaikin siin.

                        Aga Devilil õigus. Prooviks nüüd vaikida. Endal kah natuke nõme, et selline \"tunniga iga teine postitus\" välja kukkus, aga mis teha - vaja oli..

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                          Originally posted by H.M Murdock



                          see meie lugu on jah kord selline,et võib vabalt esi kolmikusse saada (või isegi võita),kuid võib tulla ka ~20 jääda.........


                          kuradi kurat..........mina ja mu pidamatu möla......
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                            Originally posted by H.M Murdock

                            Originally posted by H.M Murdock

                            see meie lugu on jah kord selline,et võib vabalt esi kolmikusse saada (või isegi võita),kuid võib tulla ka ~20 jääda.........
                            kuradi kurat..........mina ja mu pidamatu möla......
                            tõesti murdokk, kaval oled küll nagu vanakurat ... aga kui endale sellised piirid seada, et kas etteotsa või viimasesse otsa, siis tõenäosus tabada on üsna suur, seega saavutus seda väiksem.

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                              Originally posted by Magpie
                              Lapselik? Vanus: 16. Klapib. Kibestunud. Jah. Kibestunud, sest mis enne meeldis, enam ei meeldi. Kahju lihtsalt. Aga muu - puhtalt maitseküsimus. Laulude taseme kohta võid lisaks minu postitusele lugeda mis tahes kriitiku analüüsi selle aasta Eurovisiooni kohta. Tunnistama ju peab, et viimasel kahel-kolmel aastal on laulud pikalt üle olnud selle aasta kiskõridest. Ja nii hullu debiilikut nagu too Austria-vend enne laval olnud pole. Kahju hakkas. Ja et veel punkte sai...
                              Mitut Eurovisiooni lauluvöistlust Sa mäletad, et nii pöhjapanevaid hinnanguid annad? 2 vöi 3?

                              Ja muusikakriitikud on Andrus Kivirähk ja Priit Hõbemägi (tänane, 26.05.2003 EPL)? Ok... selge, ma siis tean, mis pilguga nende artikleid edaspidi lugeda

                              Austria oli sigalahe igaljuhul Vhmlt tekitas köigile mingi arvamuse.... enamus esitajaid seda ju ei suutnud.

                              Elagu Eurovisioon ja köik selle ümber virisevad \"kriitikud\"

                              Eestlased lihtsalt ei oska kaotada (meil oli kihvtim lava, paremad öhtujuhid jnejnejne) ... LAHE :P

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Eurovisioon 2003\'

                                Ma avaldaks veel oma arvamust selle austria loo kohta:

                                Küsimus: Kumb on sul paremini meeles, kas austria või portugali lugu?
                                Küsimuse sisu on selles, et Eurolugu, eriti veel võita üritav lugu peab olema meeldejääv. See tähendab, et kui sa selle ära kuulad, siis see viis jääb sulle pähe kummitama, mitte sa ei unusta seda ära. Sellega sai austerlaste lugu suurepäraselt hakkama, ja vahel tuleb ette, et ma ümisen seda kui millegagi ametis olen

                                Teiseks ei maksa karta, et nüüd eurovisioon ära lagastatakse ja kõik hakkavad massiliselt kloune ja tolasid välja treenima, et austria eeskujul kõrge koht saada. Kõik teavad, et see ei õnnestuks. Selliseid tolasid on igal aastal umbes üks ja see on iga kord olnud kerge vaheldus. Hoolimata sellest kas see punkte ka saab või mitte. Kuna sedakorda oli tegu väga kaasakiskuva ja (viis poolest) elurõõmsa lauluga, siis ma ei näe põhjust kedagi debiiliks sõimata selle eest.

                                Mis puutub Eesti ajakirjandusse, siis seda on lausa häbi lugeda - kui meie laul ei ole esimeste seas, siis järeldatakse, et tase on niivõrd madal, et Eesti \"ülivõrdes\" parimat laulu lihtsalt ei pandud tähele, zhürii polnud piisavalt intelligentne. Kui Kamonevripadi võitis, siis ei halanud keegi, et see laul läheb massidele peale ja ei sisalda tõelist \"mõttega muusikat\". Ajalehtedes, eriti Õhtulehes(mis pole kuigi imekspandav) käib ka tohutu türgi mahategemine, pealkiri \"Öö mil suri eurovisioon\" on nii hädine, et südame ajab pahaks. Türklaste laul oli täitsa omal kohal, mõnele meeldis rohkem, teisele vähem, aga nii on see kõikide lauludega. Pealegi oli see üks väheseid lugusid, mille esitajariigi võis puhtalt laulu järgi ära tunda, st. ta sisaldas mingisugustki rahvuslikku elementi. Ajakirjandust kommenteerides ei mõtle ma Kivirähka, kuna tema jutt on naljakas nagu ikka ja tema töö on asju naljaks keerata. Aga selline soigumine ja tagantselja mahategemine käib mulle lausa närvidele. Mulle isiklikult meeldisid nii Türgi kui Austria lugu juba enne kontserti ja ma ei pea ennast debiiliks selle pärast.

                                Puhtalt minu arvamus muidugi aga häbi on kui läheme oma kaotuse eest võitjatele nuga selga lööma
                                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X