320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Stam!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Orginally posted by Manchester

    No ikkagi ei ole see Brown midagi erilist!!!

    brown on eriline...eriline käkerdis...

    tegelt pole asi nii hull...
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #62
      Mina arvan , et asi on hullem veel

      Kommentaar


        #63
        minu teada ei ole Manchester juba vähemalt 10 aastat pidanud UCL jaoks kvalifikatsiooni ring(e)i läbima, on siiski oma
        tulemusega otse edasi saanud. Omavärav tuli Brownilt vahegrupis ja oli päris õnnetu, ei õnnestunud jalga päris vahele
        saada. aga kui ta ei oleks jalga vahele pistnud, oleks värav ikkagi tulnud, lihtsalt ründaja jalast, niisiis oli jalatoppimine
        siiski õige tegu.

        M1ck, kui kaua oleme Manchesteri f2nnanud? Aasta v2? V6i kaks? M6tle nyyd ilusti kolmikv6idu hooaja peale...
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #64
          Orginally posted by Jaan

          minu teada ei ole Manchester juba vähemalt 10 aastat pidanud UCL jaoks kvalifikatsiooni ring(e)i läbima, on siiski oma
          tulemusega otse edasi saanud. Omavärav tuli Brownilt vahegrupis ja oli päris õnnetu, ei õnnestunud jalga päris vahele
          saada. aga kui ta ei oleks jalga vahele pistnud, oleks värav ikkagi tulnud, lihtsalt ründaja jalast, niisiis oli jalatoppimine
          siiski õige tegu.

          M1ck, kui kaua oleme Manchesteri f2nnanud? Aasta v2? V6i kaks? M6tle nyyd ilusti
          kolmikv6idu hooaja peale...

          njah, ma küll ei viitsiks kogu seda juttu jälle uesti ajada, kuid tundub, et tahad seda tõesti teada: lähemalt sain jalgpaliga tutavaks alles 98' suvel, Iirimaal( seal käisin Inglise keelt õppimas). Minu "peres" oli aga minu toas u 100 ManU postrit, sel sügisel hakkas siis TV1 Inglise Liigat näitama, ja kuna kellelegi pidi pöialt hoidma, siis see oli ainuke tuttav nimi, nende eelnevatest ega järgnevatest tulemustest ei olnud mul aimugi, teadsin vaid seda, et eelmise aasta meister oli Arsenal, seetõttu ei saa ka öelda, et valisin "parima" meeskonna. See, et minu fännamise esimene aasta sattus kokku kolmikvõiduga, on lihtsalt kokkusattumus, mõnes mõtes minu kahjuks, kuna tekkisid sinusugused, kes mind nõmedustes süüdistavad( sa ei ole mitte esimene).

          Kui on küsimusi ja või muidu ütlemisi, siis see on vaba maa, lase käia, küsi.

          Ja äkki parandaksid mind, kui mu tekstis tõesti niipalju faktilisi vigu oli, kuigi minu arust on kõik loogiline, 10 aasta jooksul on ikkagi oldud esimese 2(3?) seas.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #65
            OK, M1ck. Sa ei saanud vihjest aru. 1998.a. suve l6pus m2ngis ManUtd UCL kvalifikatsiooniringis, kuna tollal 2. koha saanud sats otse grupiturniirile ei p22senud. Vastaseks oli miski Poola sats - Lodzi Widzew vist. Aga muidu jah alates 1992.a, seega 9 aastat on oldud kahe esimese satsi seas. 1991.a. oli m2lestusv22rne hooaja l6pp (mida ma ise veel ei j2lginud...), kui tiitli p2rast jagasid maid Arse ja scouserid.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #66
              Stam on hea kaistja.....

              Nii see on, kuid arvan isiklikult et tema parimad mänguaastad on läbi ja parimad esitused seljataga. Tal juba vanust ka on ja ....
              Muidugi Ferguson ei teinud just õigesti, et Stami minema lasi. Tema siirdumine Laziosse on arvan et Stamile endale juba küllalt masendav. Lazio on minuarust pask klubi küll, nõrk ja paistab et minemas allamäge ka veel.

              Kommentaar


                #67
                Päris vana jah juba 27!
                C’mon Man United!!!

                Kommentaar


                  #68
                  Orginally posted by guitz

                  Päris vana jah juba 27!
                  pole just eriti oluline, aga Jaap sai 17ndal juulil 29 aastaseks!

                  Kommentaar


                    #69
                    Sorry,kuid seegi pole ei tea mis vanus kaitsja kohta.Tegelt praegu on ta parimad aastad!
                    C’mon Man United!!!

                    Kommentaar


                      #70
                      hea teema. bump.

                      Jaap räägib ise, mis keissinen oli - http://www.beyondthepitch.net/podcas.../14/jaap-stam/ (olen seda linki juba Milani teemas ka esitlenud)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        #71
                        Mnjaa, huvitav vestlus, kuid ometigi tuli Alexil 25 täis.
                        Not bad.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X