320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EST vs AND afterparty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

    Niisiis, teen paranduse nagu lubasin, kui numbrid muutuvad:

    esialgse 10 piraaja asemel tuleb 25 piraajat-piraajalist
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

      niih.. mina vean oma kondid ka kohale
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

        Alole ka 1 pilet, palun. Kuna laupäeval kahjuks EV pinnal ei viibi, siis maksab raha ette minu eest keegi teine. Või et siis ülekandega, näiteks.

        Alo

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

          ajeee... Hyttynen oleks kaa hää meelega vagunis!!!
          @hytt

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

            mina + 3 inimest

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

              Mina.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                Tunni aja pärast olen Wellis ja siis hakkan nimekirja koostama ja raha koguma.
                Praegu on kell 14.30
                Ja nagu mainisin mõelge kõik selle peale ,et kuidas trammi dekoreerida ,sõidame ju kolmapäeval tipptunnil läbi linna ja jalgpalli-promo peab viimase peal olema:P
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                  oksendav kosk oleks minumeelest tase .. muidugi ennem peab väga palju alkoholi talle sisse jootma.

                  Tegelt selline meeldetuletus (kui keegi veel mõelnud pole) et muusika. Mingi väike tümakas võiks käia, mitte mingi \"illala-trullala tatu\" (tsitaati zelinskilt) vaid korralikud vuti palad (ma võin vajadusel ise plaadi valmis keevitada, kui ainult keegi mingi muusika edastamise aparaadi orgunnib)
                  Jalgpallihaigla Liige

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                    Originally posted by jots


                    oksendav kosk oleks minumeelest tase .. muidugi ennem peab väga palju alkoholi talle sisse jootma.

                    Tegelt selline meeldetuletus (kui keegi veel mõelnud pole) et muusika. Mingi väike tümakas võiks käia, mitte mingi \"illala-trullala tatu\" (tsitaati zelinskilt) vaid korralikud vuti palad (ma võin vajadusel ise plaadi valmis keevitada, kui ainult keegi mingi muusika edastamise aparaadi orgunnib)
                    See muusikat tegv karp peaks patareide peal töötama ,sest vaevalt meil trammis kusagilt 220 V saame.
                    Aga muidu on idee teretulnud
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                      lipukesed trammikylge kudagi kinnitada.. eriti purju ei ole ka vaja juua ennast.. aga koski võime kyll oksendama panna :P ja muusika olex ka täica tore

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                        ja mitte lipukesed vaid suured lipud ikke. ja voolu võtame otse liinidest . ei tegelikult peaks ikka mingi normaalne krapp röökima, et ikka kõik see mees kuuleks ja saaks kaasa laulda.
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                          Tähendab ma ei kavatse oksendama hakata rahva käsu peale. Ma saan aru, et rahvas tahab tsirkust ja leiba, aga alati ei pea mina olema see idikas, onju.
                          Tase on ka kaine Kosk, seega palun kaaluda ka seda varianti.
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                            Nagu lubatud on siis trammile ennast juba 70 inimest regidtreeunud ja saab veel tulla ,kuigi keegi tahab.
                            Igatahes hakkame me kolmapäeval kell 16.30 Trammipargist sõitma,et siis 16.45 Tammsaarest rahavs peale võtta. Sealt edasi põrutame Kadriorgu ja jälle Tondile tagasi
                            Peale saab tulla teistest peatustest ,kui helistada mulle 052 14 160 või Jansale 050 99 366 ja raha saab maksta ka kohapeal 15.eeki näkku.
                            Jälgige infot
                            Muide härra Kosk,sinu nimekiri on veel puudu ,ootan.
                            Loodan ,et tehakse ka mingeid loosungeid.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                              Mölliks 2 fänni Valgast ka sellele trammile:
                              Fazz
                              Wiljar (peaks Anarchiga esinema ka afterpartyl World Clinicus)

                              Raha saaks üle anda ka homsel Est-Cro U21 mängul Valgas, kui peaksid sinna jõudma

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'EST vs AND afterparty\'

                                Aloga koos veel tüüp nimega Draconic.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X