320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Staadionid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Staadionid\'

    Algselt postitas Taavi.T


    Algselt postitas amority


    No Aluga on meil siiski suured plaanid. Kevadel tahaks hea kattega väljaku valmis meisterdada. Peale Kaitseliidu - Kuressaare mängu hakkaks vaikselt möllama.
    Muideks möllas Amority aastal 2003 ka Rapla staadionil.Õigemini möllasid küll atlikad aga Amority maksis kinni seemne ja väetise.Nii ,et kui Rapla staadionil väravaesistel jalutate(mängite) teadke ,et see on Amo finantseeritud.
    Loomulikult ei teinud ta seda ainult heast tahtest(kes teeks)vaid sai vastutasuks kasutada staadioni oma võistkonna kodumängudeks.
    Veel sebis ta keevituse väravate keevitamiseks ja meie mees keevitas.
    Kas ma ei olnud mitte tubli?

    Samuti värvisime väravad üle ning ostsime uued väravavõrgud, ära seda unusta

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Staadionid\'

      Algselt postitas amority


      Algselt postitas Taavi.T


      Algselt postitas amority


      No Aluga on meil siiski suured plaanid. Kevadel tahaks hea kattega väljaku valmis meisterdada. Peale Kaitseliidu - Kuressaare mängu hakkaks vaikselt möllama.
      Muideks möllas Amority aastal 2003 ka Rapla staadionil.Õigemini möllasid küll atlikad aga Amority maksis kinni seemne ja väetise.Nii ,et kui Rapla staadionil väravaesistel jalutate(mängite) teadke ,et see on Amo finantseeritud.
      Loomulikult ei teinud ta seda ainult heast tahtest(kes teeks)vaid sai vastutasuks kasutada staadioni oma võistkonna kodumängudeks.
      Veel sebis ta keevituse väravate keevitamiseks ja meie mees keevitas.
      Kas tõesti nii palju? Ja kõik 1000.- krooniga?
      Kas ma ei olnud mitte tubli?

      Samuti värvisime väravad üle ning ostsime uued väravavõrgud, ära seda unusta

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Staadionid\'

        Oot mis?

        Kas tõesti nii palju? Ja kõik 1000.- krooniga?

        Väravavõrgud läksid ise juba 2x800 krooni. Värv ja joonepulber terve aasta peale 500 + muruseeme ja muu stuff. Mis sellest siis on?

        Nagu ma aru saan oled sa millegi peale kade vist, et me Atlile seda raha ei maksnud jah?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Staadionid\'

          Algselt postitas amority


          Oot mis?

          Kas tõesti nii palju? Ja kõik 1000.- krooniga?

          Väravavõrgud läksid ise juba 2x800 krooni. Värv ja joonepulber terve aasta peale 500 + muruseeme ja muu stuff. Mis sellest siis on?

          Nagu ma aru saan oled sa millegi peale kade vist, et me Atlile seda raha ei maksnud jah?
          Ei ole kade! Milleks?
          Minu mäletamist mööda te ikka maksite.Sa isiklikult maksid mulle.
          See tehing teiega oli väga hea ja ma tahsin lihtsalt juhtida tähelepanu sinu heategevuslikele projektidele.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Staadionid\'

            Ma olen alati rääkinud et ega see Tartu nüüd hästi mõju.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Staadionid\'

              Kunagi oli foorumis selline teema. Millal saab Eesti omale esimese täismõõtmetes jalgpalli sisehalli. Täna ,kui vaatasin Lasnamäel ,Pumasel tn. Ajaxi ja Vapruse mängu siis tuli mulle see tahes tahtnata meelde. Kuigi väljak oli korras ja ümbrus kenasti puhas ,polnud mängu vaatamine just väga meeldiv.Esiteks puhus vastik tuul ja soojakraade oli vist 2 või kogunisti puudusid.
              Samas staadioni kõrval asub aga uus Lasnamäe kergeraksu hall ,kuhu siis peale poolaega sai sooja mindud. Tõesti suurepärane ehitis ,soe valge ,jõusaaliga jne. Kohe kohe on kohvik valmimas. Esimesel pilgul vaadates mitte eriti kallis ehitus. Hea tahtmise korral saaks seal ka jalgpalli mängida ,kuigi suurte meeste jaoks jääb lagi natuke madalaks. Tegelikult muidugi jalgpalli seal mängida ei saa ,kuna jooksukaared segavad ,sest need on kaldu ehitatud ja üldsegi puudub seal ka kunstmuru.
              Mis aga kõige hämmastavam oli see ,et kõige normaalsemal sportimise ajal oli saal peaaegu tühi. Kokku tegeles seal kehakultuuriga (just nimelt) kümmekond suureperselist koduperenaist ja paar tervisejooksjat. Kõrvaloleval staadionil oli juba mängijaid rohkem ,kui saalis olijaid kokku .Kui veel pealtvaatajad kaasa arvata siis viis korda rohkem. Mind pani see järjekordselt mõtlema. Kes ja kelle nõuandel otsustab selliste rajatiste otstarbekuse. Ma ei ytahaks praegu üldse vaidlustada kerhej, halli vaid hoopis seda ,et miks ei tehta meil näiteks universaalhalle nagu Soomes. Seal on palju selliseid ,kus kunstmuru keskel ja rajad servas. Ikkagi kohutav ülekohus valitseb jalgpallurite suhtes. Kui meie naabritel leedus ,lätis,põhjamaadest rääkimata on kõigil sisehallid siis meil kahjuks mitte essugi. Kui linn vähegi mõtleks või keegi head nõu annaks siis oleks ilmselt ammugi midagi muutunud. Jalgpalli sisehall oleks pidevalt ülekoormatud ja teeniks isegi kasumit. Praegune Lasnamäe hall teenib täiega kahjumit.
              Kas EJL ei oska linnale nõu anda ,et mida ehitada või on asi milleski muus. Ma arvan ,et kui kõik Tallinna jalgpalliklubid teeksid sellise ettepaneku siis oleks võimatu jalgpallihalli ehitamisest keelduda.
              Igatahes tammume järjekordse talve paigal ja kindlasti osa lapsi loobub selle tõttu jalgpallist ,et väljas on külm ja puupõrandal pole jalgpalli mängimine pooltki nii huvitav kui õues või sees kunstmurul suurel platsil.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Staadionid\'

                Lisame siis siia teemasse ka paar iseloomustavat pilti Saue palliplatsist:



                Peris kobe teine :P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Staadionid\'

                  midagi toimub ka Dvigateli statkal, teadja mehed võiksid rohkem rääkida

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Staadionid\'

                    Eelmine nädalavahetus sai klubi Prive kandis mõtteid vahetatud Kalju vendade Aniko ja Maasinguga,kes väitsid,et kevadel pannakse Hiiule uus väljakukate ja riietusruumid koos dushi ja tualetiga.Sel juhul võidab Hiiu poolehoidjaid tagasi.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Staadionid\'

                      kõige lahedam on ikka võru staadion..kui seda saab staadioniks nimetada.....kahjux pilte ple...aga jah..naeran selle peale
                      õlu, jalgpall ja naised

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Staadionid\'

                        Algselt postitas golo


                        kõige lahedam on ikka võru staadion..kui seda saab staadioniks nimetada.....kahjux pilte ple...aga jah..naeran selle peale
                        Krt mida sa solvad Võru staadioni.
                        Mulle küll meeldib, täitsa äge statka

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Staadionid\'

                          Nüüd siis teame Karla nõrka külge..võlusõnaks \"Võru staadion\"

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Staadionid\'

                            Algselt postitas golo


                            kõige lahedam on ikka võru staadion..kui seda saab staadioniks nimetada.....kahjux pilte ple...aga jah..naeran selle peale
                            Word!
                            Sellist pommiauku annab tõesti otsida. Kui esimest korda seda nägema juhtusin, ei tahtnud ma kuidagi uskuda, et nii suures linnas pole ühtegi staadioni nime väärivat spordirajatist.
                            Siinkohal suur kivikamakas linnaisade kapsaaeda, aga eks neil ole ilmselt muudki teha, kui mingit mõttetut staadioni vähemalt niipalju korda teha, et seal kasvõi madalamate liigade mänge saaks pidada.
                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Staadionid\'

                              Madis seda teab kuhu teemasse see info kõige paremini istuks.

                              Kellel aega, huvi ja natuke vaba raha, siis homme toimub koolitusseminar Spordirajatiste teemal Ehituskeskuses, Rävala pst. 8.
                              The other line moves faster.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Staadionid\'

                                Emmaste staadioni kohta saab infot aadressil - http://emsk.msn.ee

                                http://emsk.msn.ee/jpvv.html
                                Trummi JK nr. 85
                                keskkaitsja

                                de gustibus non est disputandum

                                Kommentaar

                                Working...
                                X