320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora venelaste klubiks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Orginally posted by Lincoln

    mina toetan florat ainult sellepärast et viljandi tulevik on nende tütarklubi
    jürgenson
    ikka aktiivne
    Olgem ausad, Tulevik ei ole Flora tütarlubi, nad on lihtsalt ühe süsteemi klubid. Varem oli jah nii, et nii kui Viljandis natuke parem mees silmapiirile ilmus, rabas Flora ta kohe endale, nüüd Rähn oli selliseks näiteks, muidu pole tükk aega mingit vahetamist olnud. Ja ma arvan, et Ustritskigi oleks peale Zelinski müüki Florasse toodud, kui Tulevik oleks tüarklubiks. Ja üldse, ma ei saa aru, miks sa toetad oma lemmikklubi rivaali?
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #47
      Ei ma enne ütelsingi, et halb ost ei ole neist ükski, aga - põhirõhk tuleb eestalstele panna!
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #48
        Ei tea.Kui flora tahab saavutada midagi enamat kui eesti meister siis nad peavad ostma välismaalt.

        Kommentaar


          #49
          - - -


          Ei tea.Kui flora tahab saavutada midagi enamat kui eesti meister siis nad peavad ostma välismaalt.

          - - -

          Venemaalt

          Kommentaar


            #50
            ... või Mongooliast

            Kommentaar


              #51
              Mis siin aasida kui uued ostud õigustavad ennast,siis las aga minna.kuigi mulle mauqlid ei meeldi.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #52
                Olgem ausad enamuselt on venelased paremad kui mõned eesti mängijad.

                Kommentaar


                  #53
                  NII see kajhjuks on jah.....
                  kyhr

                  Kommentaar

                  Working...
                  X