320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora venelaste klubiks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by yeg

    Ma ei suudaks kuidagi Flora pooldajaks jädäa, kui selel põhikollilööjad on venelased ja teised kirillitsat megahästi valdavad pallurid. mis teha - nii see on... Venelased on minule isklikult elu jooksul juba nii palju tuska tekitanud, et ma ei saa lihstalt seda rahvust sallida

    Jee jee, palju toredaid inimesi, tolerantsi kõrgem pilotaazh kumab siit lausa silmipimestavalt vastu :/


    Valusalt offtopicuks küll kisub, ent siiski öeldakse, et pole olemas halba rahvust, on ainult halvad inimesed. Võiks mõelda selle peale.

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Chobram

      ....nu ma ei saa aru mix ei osteta m2ngijaid n2itex soomest?????.....krt venemaalt tuuaxe ikka vahepeal parajad s* m2ngijad
      Nimeta palun mõni venemaalt toodud mängija!

      Jyrkale niipalju, et Sillamäel ei ole kaevandust. Kui sa selline tore rahvuslane oled, võiksid natuke Eestit ka tunda.

      Kommentaar


        #18
        nii kui nii on seal kaevandus terve ida eesti on kaevandusi tais

        Kommentaar


          #19
          Nojaa õige ta ju on (hetkel lihtsalt eiran Jyrka järjekordset mõtetut postitust), et on olemas vaid halvad inimesed, aga... olegm lihstalt ausad ja ilma igasuguse filosifeermisitea - kuidas teie suhtuksite florasse, kui seal põhikoosseisus oleks oma 5-6 venelast või rohkemgi?
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #20
            ma siin vastan yegi ylimotekale postitusele et varst ongi 5-6 venelast pohis ja siis on asi *****...

            Edited by Moderator


            Edited by Jyrka
            h0h0h0

            Kommentaar


              #21
              Flora võiks ikka oma kasvandikke rohkem kasutada, aga see, et kuskilt Sillamäelt neid hulgi kokku ostetakse on ikka jama küll. Tekib siis küsimus, et milleks üldse see "Pohlaku jalgpallikool" on kui neid mehi ei kasutata. (või on nad siis nii sitad!) Pohlak on minu arust Pijpersi liialt vaba voli andnud mängijate soetamisega. Saan aru 2-3st abistajast, aga praegu hakkab asi minema sinnapoole, et enda kasvandikke varsti enam ei kasutatagi.
              Jalgpallihaigla liige

              Kommentaar


                #22
                Mujal ju Pohlak vaba voli ei anna las Pijpers saab vähemalt kusagil meeskonda teha sest Eesti koondist tema nüüd küll kokku ei pane
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Mis tähendab, et Pijpers ei saa koondisse kutsuda? saab küll! Tõestus on näha mängu protokollidestki. Ja siis veel seda, et näiteks U-17ski on juba hulgem idanaabrite andekusi
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #24
                    ma tean , et saab aga see meeskond pole küll objektiivselt kokku pandus , sest kõik mehed on Florast pärit
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #25
                      President Pohlak: \"FC Flora oli, on ja jääb eesti klubiks.\"


                      Kommentaar


                        #26

                        Pohlak hakkab aina rohkem oma vanale jutule ja tegudele selga pöörama. Ta pidi ju eestlaste jalgpalli jalgadele ajama, aga mida ta nüüd teeb...Ärge saage valesti aru, kui tegemist on kodakondsust omava ning eesti keelt oskava etnilise mitte-eestlasega, ei näe ma selles mingit probleemi. Aga need viimased vennad on ju kõik umbvenelased. Koondise baasmeeskond ei peaks küll mingi integratsioonikeskus olema, kui ta seda tahab, siis võib selleks ju FC Kuressaare teha, saarlased räägivad halvemini vene keelt ja äkki võidavad siis kah mõne mängu.
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          #27
                          õigemini ei peax Flora olema mingi koondise baasmeeskond

                          aga mida kurat te hädaldate paljud kõrgklubid mujal on niikuinii välismaalasi (nende jaoks) täis.. kui nad mängivad paremini pole midagi teha las mängivad.. ja kui veel keelt ka oskavad siis eriti hea
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #28
                            Ei nii ei tohi

                            Pole vaja neid venelasi nii palju sinna hankida. Venkud mängigu mujal!!!
                            Noh Tarassenkov ei ole nüüd küll paha ost, aga ikkagi....

                            Kommentaar


                              #29
                              Pahad ostud ei ole nad suurt ükski, aga põhimõtted on ju ka tähtsad lihtsalt, kas pole? Vaat venelased võivad küll mängida osata, aga põhirõhk tuleks siin eestis niigi venelastest kubisevast jalgpallis panna ikka eestlastele.
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar


                                #30
                                seda tahaks näha

                                mis tee te siis teete kui pohlak või keegi toob mingi neegri aafrikast florasse. muutute sellisteks nagu lazio fännid? karjute rassistlike loosungeid ja vehite haakristitega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X