320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marc-Vivien Foe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

    kahju kui selliseid asju juhtub jalgpallis
    Jalgpallifänniks ei saada

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

      omal ajal oli kõigile suurtele väejuhtidele auasjaks surra lahinguväljal. tõmmates paralleeli tänapäevaga, võiks öelda, et vähemalt anti talle kangelaslik lõpp.

      RIP
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

        Originally posted by jansa


        ... nii kaua kui ametlikku teadeannet surma põhjustest pole teatatud - siis ma ei saa aru kuidas on võimalik täisjõus inimesel püsti olles endal oma keel alla neelata mille tagajärjel surra... krt. ma ei julge enam õieti süüagi .. mine tea mis juhtuda võib... olen sellisest vabasurma variandist kuulnud kunagi islamiusufanaatikute puhulllele seda keeleallaneelamisekunsti õpetatakse vaenlase piinamiste käest pääsemiseks, aga sportlastel... mina seda levitatud surmateooriat Foe puhul küll uskuda ei või... pigem mingi rabandus või atakk.
        Kahju Foest muidugi igaljuhul..
        Kas asi ei olnud mitte vastupid-kõigepealt minestas/sai südamerabanduse vms ja siis neelas keele alla ja lämbus?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

          Jutud käivad, et Confederations Cup muutetakse Marc-Vivien Foe Cup\'iks
          Tore austusavaldus FIFA poolt

          Finaalis kannavad kõik Kamerun\'i mängijad Foe nimega särki

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

            Mul on väga kahju, et selline asi juhtus ja avadlan veelkord tema lähedastele ja jalgpallimaailmale kaastunnet, kuid mul tuli üks saade meelde, mida ma kunagi nägin. Saate sisu seisnes nimelt selles, et jagpalli liiguvad dopingud on saanud pallurite tervisele väga ohtlikuks ja kuna jalgpall on meeskonna mäng siis kontrollitakse neid ka vähem, kuigi dopinguid ja igasuguseid muid nn. toidulisandeid ja asju hakatakse sisse sööma juba väga varases nooruses (räägiti isegi esimestest juunioriklassidest) ning kui tagajärgedest rääkima hakati siis tõesti võttis kõhedaks, kas see tõesti on, kuid näiteid oli ka palju ja sealt käis läbi paljude varalahkunute nimed. Isegi, kui tegev spordi ajal midagi välja ei löö, siis hiljem on/oli jalgpallurite seas igasugused südamerabandused, ajuga seonduvad haigused jne väga sagedased. Kuigi ma loodan, et vähemalt Marc Vivien-Foe ei läinud seda teed, samas on ka see võimalus olemas. Aga loodame, et sellel suurel jalgpalluril läks teistmoodi. Peab ainult tulemused ära ootama, pole vaja enne spekuleerida, kuid miks läheb ikkagi nende tulemustega nii kaua?

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

              Man City otsustas külmutada numbri 23, milles Foe viimase hooaja \"The Pride of Manchesteri\" ridades pallis... Tore austusavaldus!

              Loodan, et Kamerun võidab Confed Cupi Marc-Vivieni mälestuseks...
              Zico

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                Originally posted by Zico


                Man City otsustas külmutada numbri 23, milles Foe viimase hooaja \"The Pride of Manchesteri\" ridades pallis... Tore austusavaldus!

                Loodan, et Kamerun võidab Confed Cupi Marc-Vivieni mälestuseks...
                ka mina olen loodan, et Kamerun võidab Foe mälestuseks, kuigi oleks Kameruni poolt nagunii olnud.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                  sügav kaastunne ka minu poolt ja aga jah kuidas on võimalik väljakul joostes lihtsalt oma keel alla neelata ei tea, aga loodame et kamerun vöidab selle finaali ja järgmine aasta kannab sama turniir nimie Marc-Vivien Foe Cup.

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                    krt.... õppige kadunud inimese nimi vähemalt õieti kirjutama. Ta õige nimi on Marc-Vivien Foe
                    Avaldan ka oma kaastunnet temale ja ta perele ning Kameruni koondisele
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                      Kas Marc-Vivien Foe surma kohta on lõpuks mingeid täpsemaid teateid ilmunud, et mis siis ikka täpselt juhtus?

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                        Kameruni mängijad kuulasid finaalis oma riigi hymni koos Foe suure pildiga.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                          Tänased andmed Foe kohta, pärinevad sportnetist.


                          Prantsuse riigiprokurör Xavier Richaud lükkas lõplikult ümber kuulujutud nagu oleks jalgpalliväljakul surnud Kameruni koondislase Marc-Vivian Foe surm olnud tingitud dopingu kasutamisest. \"Surma põhjustas südamerike, mis polnud tingitud ei dopinguainete kasutamisest ega füüsilisest kontaktist,\" kinnitas Richaud.
                          Lausanne`is asuvas Rahvusvahelise Olümpiakomitee laboratooriumis tehtud testid välistasid surma seose dopinguainete kasutamisega. Foe maeti täna Kameruni pealinna Yaounde`sse. Matustel viibisid muuhulgas ka FIFA president Sepp Blatter ja Kameruni riigipea Paul Biya.


                          Vähemalt siis dopinguga asi seotud polnud ja mees ei lahkunud siit ilmast dopingukasutajate nimekirjas.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Marc-Vivien Foe\'

                            krt laske inimesel rahus olla seal kus pall lendab alati ristnurka..

                            RIP marc vivien foe

                            Kommentaar

                            Working...
                            X