Lehekülg 221, kokku 222 EsimeneEsimene ... 121171211217218219220221222 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 401 kuni 4 420, kokku 4427
    Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mida ta nii väga lahmis või lolli ütles ?Laiasplaanis ongi ju nii nagu ta ütles. Seis on sitt, tema oli terav vend ja top5 cv tal ongi ründajatest. Või enda mitte eestlaslik pushimine ja ego olemine on nii valus vaadata ja kuulata, et pigem on tegu idioodiga ?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Idioodiga? Misasja. Hästi lahmid, mees.

Ma ei kommenteerinudki niivõrd Kinki kohta, vaid üleüldisemalt. Kink ja tema koondiseteened on minu silmis igati au sees.

Aga lahmimine on see, kui sa viskad mingeid väga laiahaardelisi väiteid, lihtsustad probleeme, jätad mulje, et kõik teised on lollid, lambad saamatud jne. Lahmimine on see, kui võtad väga enesekindlalt sõna teemades, kus midagi ei tea, naeruvääristad teisi jne.

Vaata, ma seletan sulle. Oletame, et sinu teadmised on ring. Kõik, mis ringist välja poole jääb, on sulle hetkel veel teadmata. Mida rohkem sa õpid, loed, mõtled, analüüsid, reflekteerid, kuulad, tarbid, koged jne, seda suuremaks su ring läheb. Onju? Aga mida suurem on see ring, seda suurem on ka selle ringi ümbermõõt ehk kokkupuude kõige sellega, mis jääb ringist väljapoole - teadmatusega. Ehk, mida rohkem sa tead, seda suuremalt sa tajud, kui paljudest asjadest sa üldse mitte ei tea. Ja siis võib-olla, lahmid ka vähem.

Mu enda hüpotees, miks lahmijad on populaarsed seisneb selles, et lahmimine tundub kaugeltvaadates suure enesekindlusena. Ja miskipärast me inimestena tõmbune enesekindlate poole. Seal on turvalisem, sest vähemasti on keegi, kes teab, mida teeb ja ütleb. Teine põhjus on lihtsuses. Jube hea on asju näha lihtsatena, kohe tekib tunne, et maailm on rohkem enda kontrolli all. Sest noh, lihtsaid protsesse on... lihtsam juhtida. Mõnus!

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Ega see intervjuu nüüd mingi kullaauk ka pole. Kõigepealt kritiseerib U-17 noori, et need ähvardavad profiks mittesaamise puhul putsad varna riputada ja siis küsimusele, et mis lahendus oleks, vastab et ega ju polegi mingit kiiret lahendust. Järgneb jutt noortetreeneritest ja nende töö tõhusest, mõistmata, et noorte treeneritel pole seal küll suurt rolli.

Tuleb aru saada, et noored ja nende ootused on tänapäeval täiesti erinevad tema noorusest. Millennialite põlvkond tahabki kohe ja tahab palju. Ettevõtjad räägivad, kuidas tulevad aastatuhatnikud, löövad jalad lauale ja nõuavad vähemalt 1500 eurot palka, omamata vähimatki pädevust selliseks nõudeks. Midagi on terves ühiskonnas valesti, me oleme ise sellised üles kasvatanud, ega selliseks ei sünnita.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Ma saan aru, nonoh. Ega ta tõesti midagi väga sügavalt sisulist ju ei öelnud. Rääkis, et seis on sitt ja siis lisas nipet-näpet vürtsi. Aga ometi loen ja kuulan ma tema juttu suure naudinguga. Miks? Sest see eristub sellest meeletust munatamise massiivist, mida jalgpalli asjassepuutuvate sõnavõtud endast kujutavad. Nagu need mängueelsed ja -järgsed nuditud šablooni järgi tehtud prssikad ja intekad: “Me ei lähe mängu kaotama; anname endast parima; mäng algab null-nullist; meil on omad tugevused, mida ära proovime kasutada” vs “Ei, kindlasti ei saa me vastast alahinnata; neil on ohtlikku kvaliteeti, aga me peame hoidma keskendumist ja kui sellega hakkama saame, siis peaks tulemus olema meile positiivne” ja blää ja blää ja blää.

Selline null-stiilis PR-masterite jutt võib kohati võtta sellised mõõtmed, et inimesed saavadki nö ära tinistatud ja need mainitud 0:27-stiilis häirekellad saavad kuidagi ära vaigistatud “teeme tööd, anname parima, areneme hiljem”-jutuga. Sellisel hetkel mõjub selline lahmimisse langev torge ärgitavalt. Kui seda massiliselt vohaks, siis oleks paha. Erandina on ta ergutav. Ma arvan.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Viimased kolm positust on olnud väga nauditavad.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Ma olen päri, et lahmijatega sama hullud (või siis ka teatud olukordades hullemad), on need mulliajajad. Ja teate, miks nad ka mulle ei meeldi kohe üldse? Sest nad arvavad, et on sinust targemad. Et sa ei ampsa läbi nende suurt mulli, mille iga lause on kaalutud, tagamõttega, eesmärgipäraselt sõnastatud, et anda edasi mingit kindlad sõnumid, viimase hetkeni lihvitud, et keegi kuskilt nukast kinni võtta ei saaks. Sihuke... steriilne jutt, kuulad ja kuulad, aga targemaks ei saa. Mitte midagi justkui ei öeldud.
    Väga sageli on sellise jutu eesmärgiks mis? Vastutuse endalt maha raputamine. Et kõneleja polnud süüdi. Mingid asjad juhtusid selle, selle ja selle pärast. Etnoh, kuu asend oli halb, kõik loobivad kaikaid kodaratesse, teised teevad ka jne. Ja mitte kunagi ei kuule selliste inimeste suust lauset "Mina kukkusin läbi" või "Mina eksisin" või "Mina tegin vale otsuse". Ja isegi kui nad midagi säärast poetavad, järgneb sellele alati: "...sest bla-bla-bla" - tegelikult on keegi teine süüdi.

Vastandina mulliajajatele ongi vast värskendav ka lahmimist kuulda. (saan oma esimesele küsimusele vastuseid praegu). Janoh, me (ja ma siinkohal mõtlen ikka vägagi ka ennast) oleme ise mullitajate tekkimises süüdi, sest ise hakkame jube sageli kellegi hõlma kui ta vähegi lahmib. Ning seega üritatakse lahmimist vältida, aga korrigeeritakse üle ja kukutakse mulli ajama. Sihuke paradoks.

(Näiteks, minu jaoks oli see mõtetevahetus siin räigelt põnev ja viis mind uue arusaamani lahmijate ja mullitajate omavahelisest seosest. Poleks Mehhanisaator (vblla veidi lahmivalt ) mind liistule tõmmanud, poleks ma teemale niisuguselt mõtlema pidanudki. Poleks nahkpea ja must peeter siia veel oma sünteesi sisse visanud, poleks ma oma mõttearendusega üldse mitte kaugele jõudnud.)

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Idioodiga? Misasja. Hästi lahmid, mees.

Ma ei kommenteerinudki niivõrd Kinki kohta, vaid üleüldisemalt. Kink ja tema koondiseteened on minu silmis igati au sees.

Aga lahmimine on see, kui sa viskad mingeid väga laiahaardelisi väiteid, lihtsustad probleeme, jätad mulje, et kõik teised on lollid, lambad saamatud jne. Lahmimine on see, kui võtad väga enesekindlalt sõna teemades, kus midagi ei tea, naeruvääristad teisi jne.

Vaata, ma seletan sulle. Oletame, et sinu teadmised on ring. Kõik, mis ringist välja poole jääb, on sulle hetkel veel teadmata. Mida rohkem sa õpid, loed, mõtled, analüüsid, reflekteerid, kuulad, tarbid, koged jne, seda suuremaks su ring läheb. Onju? Aga mida suurem on see ring, seda suurem on ka selle ringi ümbermõõt ehk kokkupuude kõige sellega, mis jääb ringist väljapoole - teadmatusega. Ehk, mida rohkem sa tead, seda suuremalt sa tajud, kui paljudest asjadest sa üldse mitte ei tea. Ja siis võib-olla, lahmid ka vähem.

Mu enda hüpotees, miks lahmijad on populaarsed seisneb selles, et lahmimine tundub kaugeltvaadates suure enesekindlusena. Ja miskipärast me inimestena tõmbune enesekindlate poole. Seal on turvalisem, sest vähemasti on keegi, kes teab, mida teeb ja ütleb. Teine põhjus on lihtsuses. Jube hea on asju näha lihtsatena, kohe tekib tunne, et maailm on rohkem enda kontrolli all. Sest noh, lihtsaid protsesse on... lihtsam juhtida. Mõnus!
    Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Loll nagu lauajalg ja null filtriga. Ainult joob vähem, vist.
    “Idioot” oli pigem selle peale.

Kas Kink tegi kõike seda ?

E: Lihtsustas probleemi, jättis mulje, et kõik teised on lambad, võttis sõna teemal millest ta midagi ei jaga ja naeruvääristas teisi.

Ma muidugi arvestan faktiga, et igaüks ehk tajub erinevalt. Kas nt. ütlemine “ Laibale 500.- makstes, laip paremini mängima ei hakka” on kellegi naeruvääristamine. Või hoopis kurb tõsiasi.

E2: See intervjuu muidugi mingi püha eepos pole. Tavaline Kink.
    Nagu välja toodi ja isegi mõistsid. Vahest selline toorelt ütlemine, üleüldise mulina taustal on meeldiv. Midagi sensatsioonilist ta ei öelnud ja suhteliselt teada faktid.
    Minu arust lihtsalt ei tundunud see lahmimise või enda upitamisena.
    Paistis vähe naljakas, kui hakkasid tekkima kommentaarid. “Ah, see vend on nagu nii loll nagu laua jalg.” , “ Spartakisse sai kuidagi sohiga ” . “ Tegelikult mängis üldse duublis oli laisk ja loll”. “ Lahmib”.

Tahtsin tegelikult su hüppteesi ka korraks puudutada
    Mul tekkis huvi kuidas saab lahmija. Olles teinud neid asju : Probleemi lihtsustanud, naeruvääristanud teisi ja jätnud mulje, et kõik teised on lollid. Ning ERITI võtnud sõna teemal, millest ta midagi ei jaga. Tekitada kellegis enesekindlust. Mingit sorti kriitiline meel või piir võiks olla ju ikka.(Mitte sinul, üleüldiselt)
    Enesekindlust tekitab ikka inimene. Kes on tasakaalukas, selge silmavaate ja sirge seljaga. Just nimelt väldib lahmimist. Kellegi naeruvääristamist. On aus, otsekohene. Aitab väetimaid ja astub vastu tugevamatele. Inimene kelle peale saad igas olukorras kindel olla jne. Või olen ma ilmast täiesti tagurpidiselt aru saanud.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Üldiselt, ma pole mingi autoriteet siin, kes määrab, kuna on tegu lahmimise ja kuna ei ole.

Ma rohkem arutlesin selle lahmimise kui nähtuse populaarsuse üle.

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Vastutuse endalt maha raputamine. Et kõneleja polnud süüdi. Mingid asjad juhtusid selle, selle ja selle pärast. Etnoh, kuu asend oli halb, kõik loobivad kaikaid kodaratesse, teised teevad ka jne. Ja mitte kunagi ei kuule selliste inimeste suust lauset "Mina kukkusin läbi" või "Mina eksisin" või "Mina tegin vale otsuse". Ja isegi kui nad midagi säärast poetavad, järgneb sellele alati: "...sest bla-bla-bla" - tegelikult on keegi teine süüdi.
    Jah, eriti võitluslikul spordialal, kus sa oled vastamisi vastasega, mitte lihtsalt ei lähe "oma ära tegema." Liiga palju odaviskajate juttu jalgpallurite suus. Te ei võistle mitte iseenda ootuste ja sisemiste deemonitega, vaid konkreetse vastasega. See selleks.

(Näiteks, minu jaoks oli see mõtetevahetus siin räigelt põnev ja viis mind uue arusaamani lahmijate ja mullitajate omavahelisest seosest. Poleks Mehhanisaator (vblla veidi lahmivalt ) mind liistule tõmmanud, poleks ma teemale niisuguselt mõtlema pidanudki. Poleks nahkpea ja must peeter siia veel oma sünteesi sisse visanud, poleks ma oma mõttearendusega üldse mitte kaugele jõudnud.)
    Ei võetud sind nii liistule midagi. Mulgi tekitas nende parool_on_12345 kommentaatorite kiremine, et nüüd on vanajumal ise kuldmuna munenud suhtumine kerge vastumeelsuse.

Edit: aga näete, siinkohal töötabki see provotseeri-eskaleeri-midagi veel taktika: Kink ütles(1), mina kommenteerisin(2), ja nüüd, kui jumal annab, tuleb K-J Kangur pärast kolmemängilist kommentaatoriboksi paugust taastumist ehk seda asjatundlikult jutuks võtma((3).

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Üldiselt, ma pole mingi autoriteet siin, kes määrab, kuna on tegu lahmimise ja kuna ei ole.

Ma rohkem arutlesin selle lahmimise kui nähtuse populaarsuse üle.
    Minuarust sa just seda tegid. Eelmisel lehel, kui imestasid. Just siin teemas, just peale Tartsi intekat. Kusjuures tal pole sat-antenni ja punaste nendega Cayennet. Vana lahmib ja teised kiidavad takka.
    Seoses sellega, tahaksin mainida. Teie just oletegi siin autoriteet. Soovitaksin nõuda, johtuvalt autoriteediks olemisega. Foorumis juurde erivolitusi ja luba sekkuda ajakirjanike tööpõllule. Pannes sellega muidugi Õigusfoorumi alustalad tugevalt kõikuma. Ohustades foorumi rahvusvahelist mainet, ning upitades endale tähtsaid inimesi foorumi ladvikusse. Oleme jõudnud väidetava Õigusfoorumi kriisini. Millega hakkavad sind pommitama Süvafoorumi ametnikud. Ära heitu. Kasuta kõiki hoobasid, et enda võim maksma panna.

Algupärane

Milles see Kingi fenomen seisneb? Ta on ju lihtsalt jalgpallurist Andrus Värnik. Loll nagu lauajalg ja null filtriga. Ainult joob vähem, vist.
    jabur arvamus.

Head Hunter Kasutaja alvarez avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Milles see Kingi fenomen seisneb? Ta on ju lihtsalt jalgpallurist Andrus Värnik. Loll nagu lauajalg ja null filtriga. Ainult joob vähem, vist.
    Mille põhjal siukseid väiteid teeme? Mina isiklikult temaga kokku puutunud (sai üks jalka teemaline klipp tehtud kunagi) ning jättis üsna vastupidise mulje, mida meedias temast treitakse. Üsna sümpaatne ja kindlasti mitte mingi lahmija...ütleks, et lausa päris siukse targa inimese mulje jättis!

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Just õige jutt tal minuarust. Elame mingis olematus mullis juba 7 aastat. See koguaeg tuleb ja olematutes asjades positiivsuse leidmine ajabki oksele lihtsalt. Kui Kink lahmis siis peab küll eriliste jalkapedeprillidega olema. Täpselt nii sitt seis ongi ju. Meil pole välismaal põhiliselt mitte kedagi aga ajakirjanike jutt on selline. "No mingi periood oli ju täitsa ilus" Tarmo võib tunduda ülbe. Aga ta ütles väga õigesti, et seis on pask.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

No ma ei tea. Ikka päris naljakas on lugeda, kuidas "mina omal ajal olin 18-aastaselt Moskva Spartakis". Reaalsuses mängis Venemaa esiliigat ja esindusmeeskonna eest sai platsile 3 hooaja peale kokku alla 200 minuti.

Algupärane

No ma ei tea. Ikka päris naljakas on lugeda, kuidas "mina omal ajal olin 18-aastaselt Moskva Spartakis". Reaalsuses mängis Venemaa esiliigat ja esindusmeeskonna eest sai platsile 3 hooaja peale kokku alla 200 minuti.
    Kõik Venemaa esiliiga võistkonnad võidaksid Eesti liiga väga lebolt ära. Meil on ülivähe mehi, kes sellisel tasemel mängivad, rääkimata nii noorelt.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Kõik Venemaa esiliiga võistkonnad võidaksid Eesti liiga väga lebolt ära. Meil on ülivähe mehi, kes sellisel tasemel mängivad, rääkimata nii noorelt.
    Tasemel liiga tõepoolest:

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Selles liigas saavad mängijad ka raha muidu.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Sitt liiga, selliseid apsakaid mujal liigades ju ei juhtu...

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Selliseid apsakaid ja totrusi leiab igast liigast. Ühe klipi põhjal liiga tasemele põhjapanev ja ammendav hinnang panna on kõige puhtakujulisem lahmimine. Distantsilt kellegi lolliks, kui lauajalaks tituleerimine räägib aga juba foorumikasutaja enda vähesusest või lihtsalt teadlikust soovist solvata ebasümpaatset jalgpallurit vahendeid valimata. Muide, ma ei tunne ei Värnikut ega Kinki aga olen üsna kindel, et neile omaste isikuomaduste abil just nõnda kaugele jõutigi.
    Mulle ka pigem meeldis selline kohe asja kallale asuv ja otse ütlev stiil. Meeldiv vaheldus. Inimesed tihti ei tee vahet ülbusel ja enesekindlusel ja meie ühiskonnas pigem tunnustatakse vaikseid omaette ühmajaid peaasi, et väljaütlemised poleks reljeefsed, saati siis viitega oma minapildile kõrgeid hinnanguid andvad.

Mis puutub artiklist kõlama jäänud arvamusse meie jalgpalli hetkeseisu kohta, siis minugi jaoks, tuleb tõdeda oli lõppenud valikturniir silmi avav, et mitte öelda viimane piisk karikas. Vahetuvad treenerid, treeneritetiimid, mängijad, näpuga näidatakse siia-sinna, küll oleme aeglased arenejad või pole meil üldse sellised jalad ja käed nagu teistel lääne euroopas. Aga vot jalgpalliliit oma isikutega seisab nagu kalju keset tormist merd ja sinna vastutusekoorma rasked lained kohe kuidag ei randu.
    Kui meie jalgpall on Chuck Norrislikult roundhouse kickitud 25 aastat minevikku ja kõige kõrgemal asetsev organisatsioon vaid käsi laiutab ja samade nägudega sõitu jätkab tekib küll küsimus, et KAS äkki mõned uuenduslikud mõtted ja inimesed seal suures laias varjus äkki ei peaks pääsema valguse kätte?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma ei viitsi Tarmo Kinki guugeldada, aga kas ta on Venemaa 2. liigas mänginud?
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Su naine on Kingilt paaki saanud ja sa solvusid ? Või lihtsalt kade, et sinu jalgpallilised oskused ja teadmised jäidki sinna tasemele, kus Kink 11. aastaselt oli ?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud