320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    liveonsat.com annab infot, et esmakordselt saaks hetkeseisuga Middlesbrough mängu näha 10. augustil Carling Cupi esimeses voorus Chesterfieldi vastu.
    aga ilma Kinkita, sest 11 augustiks on ta Fääri Saarte vastu mänguks ülesmärgitud.
    Jalgpall

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      wat?

      märgid
      Kes siis üldse teab, kui sa ise ka ei tea? Vihje #1 #2 #3. Auhinnasära ja Spursi hea minek on aga minu subjektiivse arvamuse kohaselt sind pehmeks muutnud ja seepärast ka säärane dateerimine.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Ahsoo, see oli mingi üldine pessismitase. Ma juba mõtlesin, et olen mälus peaga midagi Parmo Kinky kohta öelnud.

        Tagasi teemasse. Igatahes tore, et ta on suuremale areenile jõudnud. Igatahes Boro internetikuulsus saab kindlasti suure tõuke, arvestades et miljonid Eesti klikkijad panevad oma õla taha. Vaatan, et Kinky wiki lehekülg juba ütleb, et:

        On July 27, 2010, Kink signed a 3-year contract with the best of the best English clubs in the chamionship although they will be premier league next season Middlesbrough FC.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Kink räägib üleminekust

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            liveonsat.com annab infot, et esmakordselt saaks hetkeseisuga Middlesbrough mängu näha 10. augustil Carling Cupi esimeses voorus Chesterfieldi vastu ja Championshipis alles 22. augustil 3. vooru kohtumises just Sheffieldi vastu.
            Laupäeval 15:30 sõprusmäng Union Berlin-ga, näitab sakslaste Sport 1 (vana DSF).

            Kommentaar


              Verinoorena Moskva Spartakisse siirdudes põlesite Venemaa suurklubis läbi. Millist rolli on jalgpalluriks küpsemisel mänginud Tallinna Levadia ja ETO?

              See läbipõlemise jutt on ajakirjanike väljamõeldis. Olin 17–18-aastaselt duublite liiga suurim väravakütt. Seal mängis pool hiljem UEFA Cupi võitnud Moskva CSKAst. Spartak pakkus mulle uut lepingut, kuid ma polnud vaimselt valmis nii kõrgel tasemel mängima.

              http://sport.postimees.ee/?id=293157
              Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

              Kommentaar


                Kommentaar


                  vaatasin wiki'sse ja Kinki särginumbriks on märgitud 10
                  huvitav kas tõsi või mõne tüübi arvamus

                  Kommentaar


                    Kodulehe järgi on nr 10 võtmata, seega ehk nii ongi.

                    Kommentaar


                      Kui silmad ei petnud, siis nägin Kinki täna lõuna ajal linna peal 500'se mersuga tiirutamas.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        ta pidigi paariks päevaks eestisse tulema

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                          Kui silmad ei petnud, siis nägin Kinki täna lõuna ajal linna peal 500'se mersuga tiirutamas.
                          usun, et leping ja sellest tulenev kuupalk ka seda võimaldab.

                          Kommentaar


                            10 on ilus algkooseisu number
                            Madridista

                            Kommentaar


                              Algselt postitas spekter Vaata postitust
                              usun, et leping ja sellest tulenev kuupalk ka seda võimaldab.
                              tahad öelda et Kink saab kuus 2 miljonit puhtalt kätte?

                              Kommentaar


                                Ei tunne neid autosid, aga kui viimati Kink minust mööda kihutas peale koondisemängu siis oli tal ka pepu all väga kena mersu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X