320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Värava videot pole saada?

    Kommentaar


      Soccernet.comi andmeid lõi Boro terve mängu jooksul 8 korda peale, ja Kink siis neist 3 korda. 20 minuti kohta päris hea aktiivsus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Busby Vaata postitust
        Kui järgmine mäng ka põhis pole siis...
        No tegelt on Kink Boro eest väravaid löönud ainult vahetusest...

        Kommentaar


          Algselt postitas sherf Vaata postitust
          Fakk, ma ka ikka loll.
          Esimese poolaja vaatasin ära ja kuna Boro mängis kehvasti siis mõtlesin, et ei vaata teist poolaega. Ma olen ikka nii loll.
          Nõus.

          Kommentaar


            Jah, sest ta on rohkem vahetusest tulnud kui põhis olnud.

            Kommentaar


              Kink polevat suuteline kõik 90min sellises tempos mängida. Väga hea võtta viimaseks 30min selline paugutaja.Andke aega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jonnipunn Vaata postitust


                Ilmselt Kingi tase lihtsalt ei võimalda teda 90 minti mängus hoida (palli kaotused, söödu kvaliteet jne) ning seetõttu tuuaksegi viimasteks minutiteks mängu lootes, et ta mõne ära lööks. Mulle endale vist meeldibki teda rohkem vahetusmehena näha, sest siis nähakse temas kui potentsiaalset mängu päästjat. Kui saab rohkem mänguaega, siis tuleb ka rohkem negatiivset kriitikat tema kohta. Samas kui ta rohkem mänguaega ei saa, siis ei parane ka ta mängukvaliteet. Elame näeme.


                spot-on märkused - täna päästiski mängu ja ilmselt ta on tõesti max 45 minuti mängija hetkel, see peaks ka seletama miks Rüütli ei ole tihti arvestanud temaga algkoosseisus

                Kommentaar


                  Boro oma Ole Gunnar.

                  Kommentaar


                    hea töö=)))

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tipneri väravapost Vaata postitust
                      spot-on märkused - täna päästiski mängu ja ilmselt ta on tõesti max 45 minuti mängija hetkel, see peaks ka seletama miks Rüütli ei ole tihti arvestanud temaga algkoosseisus
                      Rohkem metsajooksu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maksim market Vaata postitust
                        Rohkem metsajooksu?
                        Ma olen päris pikalt selle peale mõelnud. Kas tõesti on asi laiskuses või on looduslikud eeldused kestvuseks nõrgad?

                        Kommentaar


                          Kinky väravat on kellelgi anda ?
                          Algselt postitas Blue Moon
                          Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                          Kommentaar


                            Tubli Taki ,seda väravat oli klubile ja talle endale ilmselt veel rohkemgi väga vaja .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sherf Vaata postitust
                              Kinky väravat on kellelgi anda ?
                              The official video for “Never Gonna Give You Up” by Rick Astley. The new album 'Are We There Yet?' is out now: Download here: https://RickAstley.lnk.to/AreWe...

                              Kommentaar


                                bänn.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X