320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õigus jah, minu viga.

    Kommentaar


      Enesekindel inimene, keda absoluutselt ei huvita, mida mingisugused lambi inimesed arvavad temast, ei võta selle energia, et uurida välja mida kodanik x oma kommenteerimisega arvab, et lausa telefoninumber välja uurida kodanikult x. Ma näen seal intekast samuti palju õigeid punkte, ja ma näen ka meeletut enesekriitikavaba egotrippi.

      Kommentaar


        Tarmo Kink mängis eile kahe ja poole aastase pausi järel ametlikult jalgpalli. Jalg tegi põrgulikku valu ja "äkki pidanuks ikka 45 minutiga piirduda", aga, noh, see kõik ei tähenda, et teod oleksid tegemata jäänud, sest "kaks puhast väravasöötu ma ikka andsin, seega natuke tolku minust oli".

        Spordimehehinge ei ole võimalik inimesest välja tirida. Isegi mitte korduvate operatsioonidega.

        82-kordne internatsionaal Tarmo Kink mängis eile esimest korda pärast 2017. aasta 4. novembrit ametlikult jalgpalli, kui aitas Eesti meistrivõistluste kolmanda liiga põhjapiirkonnas Tallinna FC Zeniti 3:0 võiduni Saku Sportingi üle.

        Kommentaar




          Väga pull retro video! Ausalt öelda, selliseid ETV arhiiv kaadreid Eesti vuti kohta võiks isegi rohkem olla. Ligi 2 minuti pikune ETV klipp talendika noormängija kohta, sellist enam praegusel ajal naljalt ei leia. Vaadates seda videot ja kuulates nüüd kõvasti betsafe podcasti, siis täpselt samamoodi räägib ta ka praegu. Naljakas oli ka muidugi vaadata seda kolli Flora vastu. Kaitsjad nagu seisid ja lasid vabalt mehel toimetada palliga.

          Kommentaar


            Kinki podcastis jäi nagu kõrvu, et ründavatest mängijatest polegi kellegil nii kõvasi klubisi ette näidata kui temal. Kuigi ma väga austan Kinki, siis peab veidi vastu vaidlema. Operil need väravanumbrid isegi etemad. Hollandis mitu kena hooaega + Torpedos ning ka Taanis löönud soliidselt.(Hollandi kõrgliigas 32 kolli, Venemaa kõrgliigas 8 ja Taanis kõrgliigas 27) Kuigi tõsi, et Kingi generatsiooni mängijatest tõesti pole kellegil midagi ette näidata. Lisaks jah Operi eest pole nii palju makstud.

            Kommentaar


              Haha, Opi oli kindlasti edukam kui Kink väljamaal!

              Kommentaar


                See kuidas rääkis oma kosilastest oli ikka naljakas. Kruus oleks võind tuua ka suure peegli talle

                Kommentaar

                Working...
                X