320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lep

    Originally posted by vandersell
    Samas oli tema ja Tiiduse jutus tunda ka üleolevat suhtumis meie Meistriliiga ja fännide kohta
    See on minu arvates mõeldud pigem ikka mängutaseme mitte niivõrd fännide kohta. Ja mängutaseme osas küll vist eriti vaielda ei saa.

    Edit: ja emotsioonid tolles lauses käisid mängijate kohta, mitte publiku.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      Originally posted by vandersell


      Tänase Postimehe tagaküljel pikk artikkel Tarmo ja tema pere tegemistest Moskvas. Kõik on tipp-topp, poiss peab enda arvates kõige rohkem arenema vaimsel tasandil.
      Samas oli tema ja Tiiduse jutus tunda ka üleolevat suhtumis meie Meistriliiga ja fännide kohta: Teisipäeval Moskvasse naasvad Kink ja Tiidus uudistasid nädalavahetusel koduse meistriliiga avamängu Flora ja Viljandi Tuleviku vahel ning pidasid nähtut pettumuseks.
      «Järgmisel päeval jälgisime telerist Venemaa superkarikafinaali kahe suure, Moskva CSKA ja Spartaki vahel – pole midagi Eesti liigaga võrrelda,» tähendab Kink. «Siin mängitakse justkui emotsioonideta, ka publik vaatab jalgpalli vaikides.»


      Eino Leino, mida nad siis ootasid? Jalgpalli tipptaset? Mis puutub kaasaelamisse, siis sellest võiksid rääkida need kes kohal olid.
      Muidu on kõik OK! Kuid häirib pisut üleolev suhtumine ,ärgu unustagu kust nad ise pärit on. Fännide ja kohaliku jalgpalliüldsuse arvustusega peab väga ettevaatlik olema. Võib päris valusalt kõrvetada saada. Eestis ei vaadata ega mängita jalgpalli sugugi ilma emotsioonideta,isegi koduliigat mitte.Kevadel pole fännid veel õiget hoogy sisse saanud aga mida soojemaks läheb seda kärarikkamaks ka meie muutume .
      FCF Forever

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        Originally posted by Martin

        Originally posted by vandersell
        Samas oli tema ja Tiiduse jutus tunda ka üleolevat suhtumis meie Meistriliiga ja fännide kohta
        See on minu arvates mõeldud pigem ikka mängutaseme mitte niivõrd fännide kohta. Ja mängutaseme osas küll vist eriti vaielda ei saa.
        Muidugi ei saa vaielda! Aga jäi selline mulje, et nad ootasid umbes CL taset või OK, samasugust nagu Venemaal. Ometi pole nad ju nii kaua eemal olnud, et ei teaks mis tasemel siin mängitakse.
        Supplies!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Tarmokese loomulikust intelligentsist kõneleb minu silmis hästi paari päeva tagune intervjuu TV3 kanalil. Kes nägi, see teab.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            Originally posted by Magpie


            Tarmokese loomulikust intelligentsist kõneleb minu silmis hästi paari päeva tagune intervjuu TV3 kanalil. Kes nägi, see teab.
            Kes ei näinud, ei tea. Räägi
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              Originally posted by vandersell


              Järgmisel päeval jälgisime telerist Venemaa superkarikafinaali kahe suure, Moskva CSKA ja Spartaki vahel – pole midagi Eesti liigaga võrrelda,» tähendab Kink. «Siin mängitakse justkui emotsioonideta, ka publik vaatab jalgpalli vaikides.
              Ega ta ise just mingi jalkafänn pole,kui mängu ajal räägib sellist juttu:\" Krt ma jätsin oma kosmeetikakoti rongi\" Nagu modelliks hakkab muutuma

              Flora - Tueviku mängu ajal kostus tema suust siis...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                Originally posted by Martin
                Originally posted by Magpie
                Tarmokese loomulikust intelligentsist kõneleb minu silmis hästi paari päeva tagune intervjuu TV3 kanalil. Kes nägi, see teab.
                Kes ei näinud, ei tea. Räägi
                Tüüpiline, madala aikjuuga tänapäeva nolk. Mitte et ma oleks imestanud, sest suur osa vapratest gümnaasiumi koolipoistest ongi sellised. Vihjeks: iga teine sõna oli \'normaalne\' ja lihtlausest enamat ei suutnud kuidagi välja võluda. Samas, ega see tarkustase pole ühelgi palluril liiga kõrgel. Keegi pole ju ometigi ideaalne.

                Ai kurat, meelde tuli, ETV nimelise kanaliga oli tegemist.

                Aga edu soovin talle ikkagi, mingu tal paremini ja veelgi paremini.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  No kui Oper veel sama noor ja udu oli, siis liikusid ka jutud tema madalast intellektist. Härra Jaan teab täpsemalt rääkida.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    Originally posted by Glazza


                    No kui Oper veel sama noor ja udu oli, siis liikusid ka jutud tema madalast intellektist. Härra Jaan teab täpsemalt rääkida.
                    Sama oli ka Erki Noolega ja Operi nõrk haridus pole vist kellegile saladus.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Kas Kink sai koondisekutse Põhja - Iirimaa mänguks? Minu algeline vene keel justkui järeldas seda Spartaki kodulehel?
                      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Originally posted by Malfoy
                        Kas Kink sai koondisekutse Põhja - Iirimaa mänguks? Minu algeline vene keel justkui järeldas seda Spartaki kodulehel?
                        Vastus sinu küsimusele:

                        Originally posted by Jaak (Eesti koondise teema all)
                        Spartaki koduleht väidab, et Tarmo Kink on saanud kutse Põhja-Iirimaa mängule!
                        Palju õnne!!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Originally posted by Magpie


                          Originally posted by Martin
                          Originally posted by Magpie
                          Tarmokese loomulikust intelligentsist kõneleb minu silmis hästi paari päeva tagune intervjuu TV3 kanalil. Kes nägi, see teab.
                          Kes ei näinud, ei tea. Räägi
                          Tüüpiline, madala aikjuuga tänapäeva nolk. Mitte et ma oleks imestanud, sest suur osa vapratest gümnaasiumi koolipoistest ongi sellised. Vihjeks: iga teine sõna oli \'normaalne\' ja lihtlausest enamat ei suutnud kuidagi välja võluda. Samas, ega see tarkustase pole ühelgi palluril liiga kõrgel. Keegi pole ju ometigi ideaalne.

                          Ai kurat, meelde tuli, ETV nimelise kanaliga oli tegemist.

                          Aga edu soovin talle ikkagi, mingu tal paremini ja veelgi paremini.
                          Sel ajal kui Jumal mõistust jagas olid jalgpallurid trennis.
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            Muuseas Tarmo lõi viimases duublite mängus Torpedo-Metallurgile teisel poolajal värava, viies Spartaki 2:1 juhtima. Lõpuks saadi küll 2:3 kotti...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              Kink põhja-iiri vastu poolkaitsesse topitud...lollus puhas ründaja sinna toppida...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                Kuskohast sa seda näed et Kink poolkaitsesse on topitud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X