320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui laupäeval ta huvist justkui midagi veel ei teadnud, siis tänase seisuga pidi see täitsa olemas olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas PaTholoucs Vaata postitust
      Kloppisin siis ta väravatest ka ühe video kokku: http://www.youtube.com/watch?v=7mUXiQBro1A
      Ilmselgelt on Taki suhtumine, et kas ristnurk või mitte midagi Super!


      Kommentaar


        Mulle Taki meeldib, ausaltöeldes arvangi, et koondises ei ole talle lihtsalt antud nii vabad käed, et tee soolorünnakuid, ning pommita...

        Tavaliselt ta mängus 1-2 korda saab proovida, siis rohkem ei proovi.. eks sealt see tuleb, et pole veel väga säravaid esitusi koondises...

        Samas kui siin on teistelt koondistelt uuritud, keda peetakse ohtlikuks, siis on ikka paar korda lehest läbi käinud, et Tarmo Kink paistab tehniliselt heade oskustega, et teda tuleks jälgida

        Ei edu talle tema viimases mängus, löögu veel paar kolli, ning järgmine aasta juba eurosarjas platsil eestlane

        Kommentaar


          kaks viimast mängu ikka veel. debreceniga ja videotoniga ja mõlemad tuleb võita, paras pähkel neile, aga loodame parimat.

          kui muidugi ujpest kaotab, siis asi natsa lihtsam, aga sellistele asjadele loota ei tasu

          Kommentaar


            Algselt postitas delfi sport
            Ungari meistrisarjas tänavu suurepärast mängu ja väravate löömise oskust demonstreerinud Tarmo Kink ei pruugi enam kauaks jääda Györi ETO ridadesse.

            "Huvi on minu vastu tuntud, kuid hetkel ei taha sellest rohkem rääkida," mainis Eesti koondise ründav poolkaitsja telefonivestluses.

            "Keskendun Ungari liiga kahele viimasele mängule, mis toimuvad kolmapäeval ja pühapäeval. Minu asi on mängida, eks klubi otsustab vastava pakkumise korral, kas müüvad või ei müü. Mul on kaks aastat lepingut veel järel," lisas Kink.

            Tippliigad ootavad vist.

            Kommentaar


              Pakuks NYRBi, neil ju väravate löömisega kitsas käes.

              Kommentaar


                minu viga jah, 2 mängu veel järgi...

                Eluseeski ei tahaks, et Taki MLS-i läheks... seal ei ole tugev tase.

                Ikka Euroopa vajab vallutamist

                Kommentaar


                  Hispaania Segundas lammutaks ilmselt hästi.
                  Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                  Kommentaar


                    0:0 hetkel Debreceniga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                      see ei näita mängu mul...

                      Kommentaar


                        Ujpest mängis viiki, seega Gyor'il kolmas koht käes ja järgmine aasta Euroopa Liigas. Hästi!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas überalles Vaata postitust
                          Ujpest mängis viiki, seega Gyor'il kolmas koht käes ja järgmine aasta Euroopa Liigas. Hästi!
                          Üks mäng on veel ees. Nii, et praegu ei ole kindlat midagi. Kui Gyori täna võidab, siis oleks kolmas koht kindel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas überalles Vaata postitust
                            Ujpest mängis viiki, seega Gyor'il kolmas koht käes ja järgmine aasta Euroopa Liigas. Hästi!
                            Üks voor veel mängida

                            Kommentaar


                              0-0 lõppes.

                              E: Kink andis peale mängu telekanalile vene keeles intervjuud.

                              Kommentaar


                                kingi mäng oli kuidas ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X