320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oppa.. vot see on kõva saavutus!
    Middlesbrough'ga meenub mulle Hasselbaink vms..

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Sellega meenub mulle sootuks üks teine portaal, mille nimes on Posti ja mees, kus on kombeks tuimalt Soccerneti artikleid maha viksida. Vahel on viidatud, kui soccernet.ee-le, teinekord lihtsalt soccernet ja mõnikord lihtsalt maha kopeerida. Eelmisel aastal kirjutasin pärast Wisla mängu kaks lugu Soccernetti ja järgmisel päeval tööle minnes nägin, et Postimehe kaks esimest uudist on minu lood soccernetist. Ei mingit viidet, ei mingit lühendust, isegi paar kirjaviga oli samamoodi sisse jäetud. Selle peale saatsin Postimehe "staarspordireportertibile" tööadrelt kirja, et kuule, need on minu lood soccernetti, et palun viita vähemalt Soccernetile.
      Natukese aja pärast oli viide korrektne, mingit vastust, vabandust vms ei saabunud.
      Muide, olen ka tähele pannud, et nt Elu24 jne vahel kopivad tuimalt...
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        woah! Päris tugev klubi. Tuleb vaid loota, et leping ära tuleb

        Kommentaar


          Ma ennem lepingu allkirjastamist eufooriasse ei satuks. Mäletame ju hästi kui siin räägiti, et Puri on suure tõenäosusega suundumas Saksamaale, kuid lõpuks jäi sealt leping siiski tulemata. Loodetavasti läheb seekord teisiti

          Kommentaar


            Tundub, et Kinki tahetakse siis Adam Johnsoni asendajaks vasakule äärele. Üpris kindel ründepaar peaks olema Boyd-McDonald.

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              Tarmo Kingi kosilaseks Inglismaal on FC Middlesbrough


              Rahvusringhäälingu spordiportaal sport.err.ee kirjutas laupäeval, et Tarmo Kink on siirdumas Inglismaa ssiliiga klubisse. Klubiks kuhu ta on siirdumas, on pikkade traditsioonidega ja hiljuti veel meistriliigas mänginud Middlesbrough FC.
              pealkirjas on mainitud mingit olematut klubi, kuid uudise põhitekstis on siiski õige nimi.

              aga mis pikad traditsioonid? praegune klubi asutati 1986. aastal samal aastal hingusele läinud samanimelise klubi asemele.

              loodame, et kinkivinkist tehakse pigem adam johnson, kui james morrison.

              Kommentaar



                minge ja valgustage:P
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  hahaha, mis pilt.

                  Kommentaar


                    einoh nüüd tal vist enam aknet ei ole?

                    Kommentaar


                      Monster

                      Kommentaar


                        Boro Getting Kinky?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kinik üks väheseid, kes liigub vastavalt oma plaanidele. sõlmis pika lepingu, aga ütles, et plaanib varem edasi liikuda. tubli töö!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas spekter Vaata postitust
                            Kinik üks väheseid, kes liigub vastavalt oma plaanidele. sõlmis pika lepingu, aga ütles, et plaanib varem edasi liikuda. tubli töö!
                            vot selle pärast on Kink üks tõsine pallur ja eesmärgid on suured.Piiroja näiteks on rahul kus ta hetkel on,kuna saab ju kala püüda kodu lähedal.aga see vist paljude välismaal mängivate pallurite viga,et kui on oma esimese välislepingu saanud siis naljalt kõrgemale enam ei liiguta pigem just tagasikäik pannakse sisse.palju on eesti pallureid kes on kõrgemale liikunud?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              vot selle pärast on Kink üks tõsine pallur ja eesmärgid on suured.Piiroja näiteks on rahul kus ta hetkel on,kuna saab ju kala püüda kodu lähedal.aga see vist paljude välismaal mängivate pallurite viga,et kui on oma esimese välislepingu saanud siis naljalt kõrgemale enam ei liiguta pigem just tagasikäik pannakse sisse.palju on eesti pallureid kes on kõrgemale liikunud?
                              Kohe tulevad meelde Klavan ja Poom.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                vot selle pärast on Kink üks tõsine pallur ja eesmärgid on suured.Piiroja näiteks on rahul kus ta hetkel on,kuna saab ju kala püüda kodu lähedal.aga see vist paljude välismaal mängivate pallurite viga,et kui on oma esimese välislepingu saanud siis naljalt kõrgemale enam ei liiguta pigem just tagasikäik pannakse sisse.palju on eesti pallureid kes on kõrgemale liikunud?
                                No eks mõne (paljude) puhul on ju nii et tase ei lubagi rohkemat - hea kui sealgi hakkama saab kuhu mindi. Piiroja on üks massist erinev näide sellest kuidas näilikult võiks öelda et ta on eelistanud paremaid tingimusi sellele et kärjääriredelil muudatusi teha ja "kõrgemale" pürgida.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X