320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurb on see, et ta pole see hooaeg isegi võimalust saanud. Isegi mitte mängu lõpus paarikümneks minutiks.

    Kommentaar


      pohhui, seni kuni pappi makstakse pole hullu.
      winston bogarde approves!

      Kommentaar


        veel mõni noor eesti jalgpallur kibeleb Inglismaale mängima?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Why not? Meistriliigale eelistaks ma usun iga mängija Chambis pingil istumist. Palgavahe peaks ka olema mäekõrgune ja kordaja päris magus.

          Kommentaar


            Pluss treeningtingimused ja kõik muu jalgpalli juurde käiv.

            Kommentaar


              + ilusam Cv

              Kommentaar


                + ilusam soeng ja butsad !

                Kommentaar


                  Mulle pole Kingist sellist muljet iseenesest jäänud nagu ta oleks üksnes raha peale väljas. Kas ta mitte mõni valikmäng tagasi ei maininud, et kui nii asi edasi läheb, siis peab uut kohta otsima hakkama. Igatahes kuni augusti lõpuni on vist transfer aken lahti?

                  MFC kodulehelt sellega seoses üks väljavõte:
                  Meanwhile, Mowbray says it's still possible Boro will sell before the deadline, if he decides the deal suits the club. "I would prefer not, of course, but sometimes a sale allows you to spend some money and bring someone in, so we'll see what's best for our football club over the next ten days," he said.

                  Samas mul on karvane tunne, et ta ei müü Kinki maha. On ju mõnus teda igaks juhuks kuskil tagavaras hoida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magicm Vaata postitust
                    Kingile toodi siis Belgiast, ka koondist esindanud, otsene konkurent. Paremajalgne Faris Houran, mängib suht Kingi kohta. Füüsiliselt tugev, nagu Mowbray joonisele kohane.
                    Laupäevaseks kohtumiseks Birminghami vastu on mees juba löögivalmis.
                    TEN THINGS: Faris Haroun
                    3. He was at the centre of a famous incident in a game against Standard Liege, when he collected a pass in the box and swept the ball past the goalkeeper, only to see it stick in a muddy patch and stop short of the goal. A Liege defender then hoofed the ball to safety.

                    Irw
                    Germinal Beerschot striker Faris Haroun experienced an unfortunate Saturday evening as he saw his goal-bound shot stopped by the diabolical mud.http://www.in...

                    Kommentaar


                      Kink tänaseks Miki Hiire Karika mänguks pingile edutatud.

                      Kommentaar


                        Kink @ Pink! Jihaa!

                        Kommentaar


                          Kinki on isegi pingile usaldatud... eks näis kas ka mängu saab aga kahtlen selles.

                          Kommentaar


                            Palun muuta teema nimes üks täht. Tarmo Pink it is.

                            Kommentaar


                              Dannaril on mingi oma kana Tarmoga kitkuda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Dannaril on mingi oma kana Tarmoga kitkuda?
                                Ei ole. Mul on tegelikult väga kahju, et teda mängu ei usaldata ja nii edasi. Ma olen temaga korra suhelnud ja jättis tegelikult toreda mulje.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X