Lehekülg 222, kokku 222 EsimeneEsimene ... 122172212218219220221222
Näidatakse tulemusi 4 421 kuni 4 427, kokku 4427
    Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Minu jaoks on Kinki intekaid huvitav lugeda ja kuulata. Tal on oma arvamus ja ta ütleb selle otse välja. See võib olla õige või vale, aga meil igaühel on samamoodi ju oma arvamus, lihtsalt paljud ei julge välja öelda. Kui ma lugesin seda viimast intekat, siis ma kogu aeg mõtlesin, no offence lads, kuidas soccerneti podcastis harutati vist Hollandi või Saksa mängu, mis lõppes ees nulli ja taga paljude väravatega ning see võeti kokku kuidagi nii, et jah, saime küll tappa, aga tegelikult pole hullu ühti. Aga minu jaoks on! Mind ei huvita, et nad on maailma tipud, ma tahan neid võita ja ise maailma tippu jõuda! Ja mis ta siis noorte kohta nii halba ütleski? Mõistan, et praegu ei vaata noored ida poole ja ega vist Vene esiliiga reeglid ei lubagi välismängijaid võtta eriti, aga meil ei pääse ei noored ega vanad kuskile arvestatavasse liigasse, õnneks mõni erand siiski leidub, aga mängupäeval on vaja 14 erandit leida.

Kui otse välja ei öelda ja kõigega nõus ollakse, siis ei muutugi kunagi midagi. Milleks muuta, kui kõik on rahul.

Kingist endast ka: ta võib meeldida või mitte meeldida, aga ta ei jäta kedagi külmaks. Siin teemas on üle 4000 postituse ja sellega on ta kolmandal kohal Opi ja Klavani järel.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Mulle tundub, et lahmimine meeldib ainult siis, kui see kattub lugeja meelsusega. Siis on tore enesekindel, otsekohene, keerutamata väljaütlemine jne. Mida on tõestanud ka seesama postituste rida siin teemas.

Ja ei meeldi siis, kui see ei kattu (näiteks kui Linnupoja lahmis, siis see ei kattunud lugejate mõtetega ja oli koheselt probleem).

Miskipärast kangastub mulle selle lahmimise ja sõnavoolimise teemaga räigelt Greta Thundbergi ümbritsev. Tema on nüüd juba kaks korda kisutud skandaali, sest ei voolinud oma sõnu piisavalt (poliitikud seina äärde ja ülerahvastatud rong saksamaal), mõlemad teemad, mis on saanud suurte koduste ja välismaiste lahmijate (a la Trump ja Helme) poolt vastukaja ja jauru.

Ma hoian pöialt, et Kink saaks oma põlve korda ja tooks palju toredaid emotsioone. Loodetavasti saab ta Premium liigas nende 18aastastega mõõtu võtta (keda tema arvates praegusel ajal pole).

Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma ei viitsi Tarmo Kinki guugeldada, aga kas ta on Venemaa 2. liigas mänginud?
    Kas ta mitte pole mänginud duublite liigas. Duublite liiga ja 2. liiga ei ole päris sama.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tore intekas, vahel peabki ausalt lahmima ja ütlema nii nagu asjad on. Aga õhku täis on tüüp küll, selle vastu vaielda ei saa

Koondise koha pealt oli naljakas lugeda, et pahad treenerid ei võtnud meest koondisse ja 2 rida hiljem räägib kuidas ta pole mingi kaitsetöömees ja selleks on kaitsjad ju olemas. Kink vastas ise ära miks teda enam ei kutsutud.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust

Ma hoian pöialt, et Kink saaks oma põlve korda ja tooks palju toredaid emotsioone. Loodetavasti saab ta Premium liigas nende 18aastastega mõõtu võtta (keda tema arvates praegusel ajal pole).
    Ma loodan ka, et saab tervise korda, aga probleemseks kohaks pole mitte põlv vaid hüppeliiges.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Õigus jah, minu viga.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Enesekindel inimene, keda absoluutselt ei huvita, mida mingisugused lambi inimesed arvavad temast, ei võta selle energia, et uurida välja mida kodanik x oma kommenteerimisega arvab, et lausa telefoninumber välja uurida kodanikult x. Ma näen seal intekast samuti palju õigeid punkte, ja ma näen ka meeletut enesekriitikavaba egotrippi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud