320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    NOjahh, iseenesest väga hea, et üks Eesti poiss jälle väljaspool kogemusi juurde ammutab, aga erinevalt teistest väljas mängivatest palluritest temale ma otseselt pöialt ei hoia. See Kingipoiss on läbi meedia endast suhtleliselt antipaatse tüübi mulje jätnud. Kuidagi nagla on ta, need tema väljendid.... Kasvõi see lause, et \"ootan huviga, kas mind edaspidi koondisesse kutsutakse\" Nomaeitea, kutt võiks end ikka kõigepealt tõestada. Ja ma ei mõtle ühte mängu algkoosseisus, vaid ikka edukat hooaega, nagu Oper, Rooba, Lemsalu, Poom või paljud meie Eesti liiga tegijad.
    Aga noh, eks aeg näitab ja võib-olla ma pean oma sõnad tagasi võtma.

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      Originally posted by clever


      NOjahh, iseenesest väga hea, et üks Eesti poiss jälle väljaspool kogemusi juurde ammutab, aga erinevalt teistest väljas mängivatest palluritest temale ma otseselt pöialt ei hoia. See Kingipoiss on läbi meedia endast suhtleliselt antipaatse tüübi mulje jätnud. Kuidagi nagla on ta, need tema väljendid.... Kasvõi see lause, et \"ootan huviga, kas mind edaspidi koondisesse kutsutakse\" Nomaeitea, kutt võiks end ikka kõigepealt tõestada. Ja ma ei mõtle ühte mängu algkoosseisus, vaid ikka edukat hooaega, nagu Oper, Rooba, Lemsalu, Poom või paljud meie Eesti liiga tegijad.
      Aga noh, eks aeg näitab ja võib-olla ma pean oma sõnad tagasi võtma.
      sõna edasipidi pidigi seda ehk tähendama, ta vöhemalt ei õelnud, et tahaks ka koondisesse. seda teevad ka treenerid kõigepealt, nagu nad rääkinud on, et jälgivad kõigepealt teda, kas peale lepingu sõlmimise ta veel midagi oskab.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        Originally posted by clever

        Kasvõi see lause, et \"ootan huviga, kas mind edaspidi koondisesse kutsutakse\" Nomaeitea, kutt võiks end ikka kõigepealt tõestada.
        Mida muud ta siis ytlema peaks? \"Ootan huviga, et mind koondisesse ei kutsuta?\" Ja t6estada? Ma arvan, et superklubisse 17 aastaselt p22seda on juba omaette saavutus. Igatahes ma loodan, et sellest poisist saab asja ja hoian hinge kinni, et ta ei l2heks Eesti jalgpallile kaduma nagu seda juhtus Karpiniga (pole kyll p2ris hea v6rdlus, kuid vahest suudavad meie alaliitude juhid yllatada)

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Spartak ja superklubi?Selles ma küll kahtlen...

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            Originally posted by Epic


            Spartak ja superklubi?Selles ma küll kahtlen...
            Hetkel pole ta tõesti oma endiste aegade tasemel ,kuid isegi võhikule peaks selge olema ,et see on ajutine nähtus. Venemaa kõigi aegade kuulsaim jalgpalliklubi on SUPERKLUBI igas mõistes ,olgu ta hetkel Meistriliigas kas või viimasel kohal.
            Kui sa tead midagi selliste sõnade tähendusest nagu ajalugu ,traditsioonid treenerid ,jalgpallikultuur ja fännid siis sa peaksid mõikama. Spartak on jalgpalli tootev
            tipptehnoloogial töötav laboratoorium.
            Palun ,ära enam selliseid rumalusi suust välja aja!!!
            FCF Forever

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              Kink on AMETLIKULT SPARTAKI POOLT üles antud Venemaa meistrivõistlustel.
              Oh oleks hea ,kui ta täna Lokomotiiviga äkki väljakule saaks.
              Kuigi see on peaaegu võimatu...

              Homme 12 minuti pärast RTR -is!

              Laupäeval, kell 15.00 RTR Spartak -Lokomotiiv!

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                http://www.gazeta.ru/sportnews.shtml#44957

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  Originally posted by ROOTSI KUNN


                  Originally posted by Epic


                  Spartak ja superklubi?Selles ma küll kahtlen...
                  Hetkel pole ta tõesti oma endiste aegade tasemel ,kuid isegi võhikule peaks selge olema ,et see on ajutine nähtus. Venemaa kõigi aegade kuulsaim jalgpalliklubi on SUPERKLUBI igas mõistes ,olgu ta hetkel Meistriliigas kas või viimasel kohal.
                  Kui sa tead midagi selliste sõnade tähendusest nagu ajalugu ,traditsioonid treenerid ,jalgpallikultuur ja fännid siis sa peaksid mõikama. Spartak on jalgpalli tootev
                  tipptehnoloogial töötav laboratoorium.
                  Palun ,ära enam selliseid rumalusi suust välja aja!!!
                  Spartak ei ole superklubi, Spartak on lihtsalt suurklubi.
                  Superklubid on Real Madrid, ManU, Milan jne, neid nn superklubisi on 16 mis on mingis erinimekirjas UEFA\'l

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    Originally posted by ROOTSI KUNN
                    Spartak on jalgpalli tootev tipptehnoloogial töötav laboratoorium.
                    Sõnade mitmekülgset kombineerimist olen võtnud ikka meistrite osava mõttetulemina, mis võib olla kadedusttekitav, kuid antud kontekstis, kuigi hästi öeldud on lause, on see küllaltki kaheldav.

                    Pean nõustuma zidane\'ga ses suhtes, et Spartakit küll mingiks superklubiks nimetada ei saa, saavutused loevad ennekõige, ning Nõukogude ja Venemaa meistritiitlid edukast klubist superklubi ei tee.

                    Teisalt, vahet pole ju.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Originally posted by Epic
                      Superklubid on Real Madrid, ManU, Milan jne, neid nn superklubisi on 16 mis on mingis erinimekirjas UEFA\'l
                      Lahe jah, kantonaa - ma tean, et sa oma sõnade eest vastutusvõimeline ei ole...aga ei läbe ma siiski küsimata jätta: mis meeskonnad sinna UEFA mingisse erinimekirja veel kuuluvad ja kust seda nimekirja leida võib? Siis saan teada, on mu kahtlusel alust - sinna nimekirja on ka Kohtla-Järve Lootus sisse pandud. Miski sahker-mahker jne.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Originally posted by ethan


                        Originally posted by ROOTSI KUNN
                        Spartak on jalgpalli tootev tipptehnoloogial töötav laboratoorium.
                        Sõnade mitmekülgset kombineerimist olen võtnud ikka meistrite osava mõttetulemina, mis võib olla kadedusttekitav, kuid antud kontekstis, kuigi hästi öeldud on lause, on see küllaltki kaheldav.

                        Pean nõustuma zidane\'ga ses suhtes, et Spartakit küll mingiks superklubiks nimetada ei saa, saavutused loevad ennekõige, ning Nõukogude ja Venemaa meistritiitlid edukast klubist superklubi ei tee.

                        Teisalt, vahet pole ju.
                        Nimeta mulle Ida-, Kesk- ja Skandinaavia klubid kes on mänginud Meistrite Karika , Karikavöitjate Karika ja UEFA Karika poolfinaalides korraga viimase 10 aasta jooksul ? Kas need on saavutused? Spartakil need saavutused on. Peale 9 meistritiitli, rääkimata karikatest, ja pluss Meistrite Liiga grupiturniiri läbimist 2 korda . Köik seda dekaadi sees? Vähe?
                        Aga miks siis Deportivol, Atletico Madridil, Chelseal, Arsenalil, Newcastle`il neid saavutusi pole? Aga Spartakil on ! Ära puterda! Tunne statistikat! Jalgpall see on statistika! Aga mitte see et tundub et Chelsea mängib hästi ja Inglise liiga on väga tore......

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Originally posted by mcnamara


                          Originally posted by Epic
                          Superklubid on Real Madrid, ManU, Milan jne, neid nn superklubisi on 16 mis on mingis erinimekirjas UEFA\'l
                          Lahe jah, kantonaa - ma tean, et sa oma sõnade eest vastutusvõimeline ei ole...aga ei läbe ma siiski küsimata jätta: mis meeskonnad sinna UEFA mingisse erinimekirja veel kuuluvad ja kust seda nimekirja leida võib? Siis saan teada, on mu kahtlusel alust - sinna nimekirja on ka Kohtla-Järve Lootus sisse pandud. Miski sahker-mahker jne.
                          Tõepoolest, mingit erinimekirja ametlikult küll UEFA-l pole, mille alusel superklubidel koguaeg koht Euroopa sarjades olemas oleksid. Nii et Epic - jalgpallihuvilisena avastad varem või hiljem, et tegelikult on neil vaid riikide üldise jalkataseme järgi paika pandud, millistest rahvusliigadest võetakse sarjadesse osalema rohkem ja millistest vähem klubisid.
                          See kiri siin on all

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            Pohhui,superklubi või suurklubi ei viitsi tühja targutada.
                            Tähtis on see ,et Kink on tõesti homsesks mänguks üles antud ja see võib tähendada ,et poiss saab homme platsile. Ja nagu tellitud näeb seda mängu Eesti aja järgi kell15.00 RTR PLANETA kanalilt.
                            Venemaa Premier Liga on muutumas eestlaste lemmikliigaks:P . Eriti põnevaks läheb siis ,kui Rotor ja Torpeedo omavahel kohtuvad ja Opi Pareikole paar kotti lööb
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              UEFA\'l on küll ühes nimekirjas 16 kõige rikkamat meeskonda ja ühed hullud tahtsid juba vahepeal nende jaoks eraldi liigat teha.Aga kuna teised klubid protestisid kõvasti selle vastu siis jäi asi katki.

                              PS!Ärme enam vaidleme!

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                No igatahes praegu saab spartak nii mis koliseb.
                                60 minutil ollakse juba 0-4 taga. M2ngu n2gijad v6iks hiljem kommenteerida, mis huumor seal v3ljakul k2ib.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X