320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töö Albert, hea töö!
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Video Eesti U-17 koondise väravatest sel EM-valikturniiril: http://www.youtube.com/EJLTV

      Kommentaar


        huvitav et u17 pole isegi sedavõrd oluline, et mingisugunegi protokoll ejl kodukale tekiks. vabandust, protokoll on, aga sellesse ei ole mitte midagi sisse kantud. Juhuks kui seda muudetakse ja siis öeldakse, et mina udu ajan kopeerin amteliku protokolli alt kogu info, mis seal on.

        Eesti - Belgia 1:3 (0:2)

        Põhikoosseis
        Vahetusmängijad
        Treener

        Mäng: 03.05.2011 17:00, A. Le Coq Arena Harjutusväljak Pealtvaatajaid: 54
        Kohtunik: Jaan Roos
        Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Silver Kõiv
        Delegaat:
        Vaatleja:

        Kommentaar


          Mis sa halad vales teemas, otsi ikka halamisteema üles. Tead ju väga hästi, et protokollid ilmuvad tavaliselt järgmisel päeval. Kui muidugi suudad sellist asja meelde jätta.

          Kommentaar


            Täna U -17 mängul käies ma veel suurt jalgpallibuumi ei kohanud. Samad vanad tuttavad nagu ikka, inimesed ,kes vaatamata sitale ilmale ja ajale on alati kohal ja seda aastaid . Kahju ,et neid inimesi ei osata hinnata ja tähele panna . Korraga tuli meelde Pahvi tänane jutt Postimehes .Krt. tal vist on mõnes asjas isegi õigus.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Mängust aga nii palju ,et esimene poolaehg oli OK. Aga kohtunik oli niivõrd pede ,et mul hakkas vihast pea valutama Sakslasi hoiti nagu sitta pilpa peal. Meie poisid olid poole väiksemad ,kuid võitlesid vapralt . Mis teha aga jõu vastu tõesti täna ei saanud.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Teine 5-0 tala siis.Kas poisid on kehvad või tuleks hakata peatreenerit vahetama?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  0 - 5 mis seal toimub?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Teine 5-0 tala siis.Kas poisid on kehvad või tuleks hakata peatreenerit vahetama?
                    Kindlalt esimene variant.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kindlalt esimene variant.
                      Ma pakun ,et mõlemad variandid sobivad. Oleme oma tulemustega tagasi seal ,kust me kunagi iseseisva Eesti jalgpalliga alustasime suure saksa jalgpalligeeniuse juhtimisel. Ma ei saa aru ,kelle jaoks me Pro-litsensiga treenereid koolitame ,kui mingi kuradi bundesliga pallipoiss siin puid ja maid kamandab. Igas teises riigis oleks treener juba ammu selliste tulemuste peale kinga saanud meil venitatakse ikka viimaseni ja siis minnakse lõpuks suure riiuga laiali . Tuletage mellde milliseid lakse on noored sakslase käpa all sel hooajal saanud . Mina saadaks ta kohe minema otsigu lolle mujalt näiteks Kasahastanist
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Kirjutan alla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Ma pakun ,et mõlemad variandid sobivad. Oleme oma tulemustega tagasi seal ,kust me kunagi iseseisva Eesti jalgpalliga alustasime suure saksa jalgpalligeeniuse juhtimisel. Ma ei saa aru ,kelle jaoks me Pro-litsensiga treenereid koolitame ,kui mingi kuradi bundesliga pallipoiss siin puid ja maid kamandab. Igas teises riigis oleks treener juba ammu selliste tulemuste peale kinga saanud meil venitatakse ikka viimaseni ja siis minnakse lõpuks suure riiuga laiali . Tuletage mellde milliseid lakse on noored sakslase käpa all sel hooajal saanud . Mina saadaks ta kohe minema otsigu lolle mujalt näiteks Kasahastanist
                          Nüüd kui Arno on jälle paadis siis võiks ta neid koondiseid juhendada
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Ma pakun ,et mõlemad variandid sobivad. Oleme oma tulemustega tagasi seal ,kust me kunagi iseseisva Eesti jalgpalliga alustasime suure saksa jalgpalligeeniuse juhtimisel. Ma ei saa aru ,kelle jaoks me Pro-litsensiga treenereid koolitame ,kui mingi kuradi bundesliga pallipoiss siin puid ja maid kamandab. Igas teises riigis oleks treener juba ammu selliste tulemuste peale kinga saanud meil venitatakse ikka viimaseni ja siis minnakse lõpuks suure riiuga laiali . Tuletage mellde milliseid lakse on noored sakslase käpa all sel hooajal saanud . Mina saadaks ta kohe minema otsigu lolle mujalt näiteks Kasahastanist
                            Okei, saan su jutust enam-vähem aru, et sa räägid vist noortekoondistest üldisemalt hetkel. Lihtsalt U-17 treener peaks olema Aivar Lillevere.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Okei, saan su jutust enam-vähem aru, et sa räägid vist noortekoondistest üldisemalt hetkel. Lihtsalt U-17 treener peaks olema Aivar Lillevere.
                              Jah, küsisin eile Frankilt, et kes siis tegelikult peatreener on, ja ta ütles, et see on tegelikult Lillevere ja Hoppi koondis. Ja mitte ainult ettevalmistuse, vaid paljuski ka taktika ja koosseisu valiku osas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Teine 5-0 tala siis.Kas poisid on kehvad või tuleks hakata peatreenerit vahetama?
                                Tervisi ja päikest kõigile!
                                Päris mitme asja kokkulangemine. Mõni äärmiselt tähtis mängumees oli tõepoolest vigastatud ja mõni ilmselt hiilis kõrvale, kuna kõigile oli selge, et minnakse lihtsalt kolme mängu kaotama. Nüüd tekkis treeneritel(võta nüüd kinni kes see neid asju seal kamandab, pärast kaotusi on muidugi Frankil kerge teiste õlule asju veeretada ja aastaid edasi "sitta panna") suur mure komplekteerimisega, aga ilmselgelt ei tehtud seda päris kaines olekus või ongi nad lihtsalt päris lollid. Esimene viga on muidugi selles, et neil on äärmiselt väike mängijate baas, kelle vahel nad julgevad valida. On vaja hulgaliselt rohkem sõprusmänge, treeningkogunemisi ja eksperimenti mängijatega, uusi nägusid on hädasti koondisesse vaja. Täiesti ilmne, et nii mõnigi sealt on üsna kasutu ja oleks mujalt küll-ja-küll võtta paremaid, rohkem tahtmist täis pallureid. Päris naljakas oli muidugi vaadata, kuidas eelistati esimeses mängus Saksamaaga 96 väljalaskeaastaga ülinõrga kehaehitusega noormehi ja kuidas koondisesse kuulusid mõned mängumehed, kes oleksid sama vanuse eliitliigas mõnes paremas tiimis üldse varumeeste pingil. Kuidas selline asi üldse võimalik on? Teises mängus lasti põhikoosseisus alustada üldse mängijatel, kes ei saa mitte midagi eesti keelest aru. Mis on selle tegutsemise mõte, kui Eesti koondise põhitugevus on alati kambavaim ja võitluslikus olnud? Kommunikatsioonihädad on lausa nii suured, et ei ole vahet, kas treener räägib eesti-või inglise keeles, on alati suur hulk mängijaid, kes ei saa lihtsalt seletatust aru. Tiimikoosolekud on nagu karjale lollidele mõistuse pähe süstimine, aga asja ivani jõuavad vähesed, taibukamad mängijad. Kutsun ülesse kõiki noortetreenereid oma tiimist saatma paremaid mängijaid koondiste kogunemistele, sest just nii on nii mõnigi hea mängija sinna jõudnud. Hetkelise süsteemi juures lihtsalt need n.ö skauditavad matšid koondise treenerite poolt ei too nii kui nii mingit tulu.
                                Aitüma!
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X