Lehekülg 80, kokku 80 EsimeneEsimene ... 30707677787980
Näidatakse tulemusi 1 581 kuni 1 598, kokku 1598

Teema: U-17 koondis

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ei ole. Hurt on iga kord kutse saatnud. Mängija loobus taas ise.
    Selge, nimi eksitas, mitte-eesti keeleruum aga kas ta üldse eesti keelt räägib?

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Minu teada räägib küll.

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Selge, nimi eksitas, mitte-eesti keeleruum aga kas ta üldse eesti keelt räägib?

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kui 16 aastane talendikas kutt loobub koondise eest mangimast mitmendat korda, siis mu meelest see asi haiseb.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tasub korra tüübil Vaštšukiga jooki panna ja juba ongi radarilt kadunud.

Algupärane

Oliver Jürgensi teemal pikemalt:

https://soccernet.ee/artikkel/miks-e...iver-jurgensit

U17 koondise ettevalmistusest üldisemalt ka üks lugu:

https://soccernet.ee/artikkel/hurt-k...-trennis-kohal

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma ei saa ühest asjast aru. Kuidas teised poisid leiavad aega aga Jürgens mitte? Kuidagi kummaline ooper tundub see kõik. Pigem tundub, et isa otsustab, kuhu minna ja kuhu mitte ja isiklik karjäär on kümme korda tähtsam isale, kui poja esindamine koondises.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma ei saa ühest asjast aru. Kuidas teised poisid leiavad aega aga Jürgens mitte? Kuidagi kummaline ooper tundub see kõik. Pigem tundub, et isa otsustab, kuhu minna ja kuhu mitte ja isiklik karjäär on kümme korda tähtsam isale, kui poja esindamine koondises.
    Palju on olnud kiunu, et ei võeta koondisesse. Pregune juhtum on vist esmakordne, kui koondises mängimine seab justkui edasise karjääri ohtu. Tore muidugi, et noormees nii klubitruu on, et veel lisaks U17 eliitliigas mängib. Imelik olukord.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kui ta tõesti suudab oma potensiaali rakendada, siis sellise suhtumise taustal ei pea üldse imestama kui sihitakse mõne tugevama rahvuskoondise kutset ala Venemaa. Noortekoondises mängida teiste akadeemia kuttide vastu on kindlasti 10x arendavam kui Nõmme Unitedis ühtede ja samade vastu nii, et tegemist on millegi muuga. Kui sa tõesti ei saa 1x või 2x osaleda koondisemängul, siis võib veel uskuda vabandusi, aga kui see on süstemaatiline, siis mängija ja ta isa ikkagi reaalselt ei taha koondist aidata.

Algupärane

Ma arvan, et aus oleks seda teemat mitte torkida. Minu arust pole avalikusel, treeneril eriti mingit õigust sellist survet peale panna ühele 16 aastasele poisile. See teema tuleks küll hoida kaadri taga.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ma arvan, et aus oleks seda teemat mitte torkida. Minu arust pole avalikusel, treeneril eriti mingit õigust sellist survet peale panna ühele 16 aastasele poisile. See teema tuleks küll hoida kaadri taga.
    Ei ole nõus. 16 aastaselt peab just hakkama tegusi tegema. Jürgensi vanemad ei usalda isegi EJL, sest usuvad mingit vandenõuteooriat. Mulle meeldib Jürgens, ma olen ta mängu näinud paaril korral ja olen nõus, selles kutis on midagi. Aga samal hetkel, kui U17, kes on üks meie U meestes üks paremaid koondisi, otsustab ühe vanemad, et Jürgens väärib puhkus ja supleb kuskil rannas, samal hetkel, on mehed treeniglaagris. Siis ütle mulle, mis signaali see teistele kuttidele jätab?

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Mis käär selle pildiga on ? Või ma ainuke kellel peale 18. minutit on pildi ja heliga aamen ?

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Mis käär selle pildiga on ? Või ma ainuke kellel peale 18. minutit on pildi ja heliga aamen ?
    Nope, sama siin. IT-riik missugune!

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tartus kukkus 4G võrk kokku. Seetõttu oli eeter mõned minutid tumm. Vabandame!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

http://www.soccernet.ee/artikkel/kas...s-sapovaloviga

Kas Otil häbi ka selle artikli üle on ?

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    http://www.soccernet.ee/artikkel/kas...s-sapovaloviga

Kas Otil häbi ka selle artikli üle on ?
    Ee, what. Miks peaks?

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Ee, what. Miks peaks?
    Minuarust on see artikkel erapooletu, kohutmõistev ja kohati labane.

Lõik artiklist:
    "Seega kipub reaalpoliitiline olukord olema, et kuigi Jürgensi andekust keegi ei vaidlusta, poleks ta koht U17 meeskonna põhikoosseisus tagatud, sest tipuründaja koha peal on olemas temast parem valik (kuigi mängija hindamine on alati subjektiivne, siis proovides antud küsimusse objektiivsust tulla, tuleb nentida, et kui Jürgens lööb Esiliiga B-s keskmiselt 1,6 väravat mängus, siis Šapovalov Esiliigas ehk kõrgemal tasemel keskmiselt 1 värava mängus) ning mujale ta tingimata ei sobi."

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Minuarust on see artikkel erapooletu, kohutmõistev ja kohati labane.

Lõik artiklist:
    "Seega kipub reaalpoliitiline olukord olema, et kuigi Jürgensi andekust keegi ei vaidlusta, poleks ta koht U17 meeskonna põhikoosseisus tagatud, sest tipuründaja koha peal on olemas temast parem valik (kuigi mängija hindamine on alati subjektiivne, siis proovides antud küsimusse objektiivsust tulla, tuleb nentida, et kui Jürgens lööb Esiliiga B-s keskmiselt 1,6 väravat mängus, siis Šapovalov Esiliigas ehk kõrgemal tasemel keskmiselt 1 värava mängus) ning mujale ta tingimata ei sobi."
    Tundus mullegi kohati kummaline jutt. Võib-olla tõesti Šapovalov nõksa parem, hetkel, kuigi seda ikka parajalt pseudokas väita. Kindlasti aga õigustab koondises esimeseks valikuks olemist, kuid seda eelkõige seetõttu, et üks teeb kõik kaasa ja teisega alatihti lugu problemaatiline.

Lisaks. Vaatasin just, et Šapovalov tänavu poole hooajaga põhimõtteliselt, vaid ühe erandiga vs Järve, vaid tabeli teist poolt loputanud. Ja see tabeli teine pool tundub, vähemalt mulle, kuidagi eriti õnnetu tänavu (sh Tarvas -- seda küll kole väita, aga on visanud sisse mänge, kus meist poleks ilmselt ka ELB satsidele vastast).

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Eilne Rootsiga mäng. Mõistan, et U17 koondise pannakse palju rõhku, nii füüsiliselt kui ka mentaalselt ja üleüldse see fookus sellele U koosseisule on päris võimas. Kuid mu meelest sisuliselt kõik mängijaid peavad hakkama tegema individuaalselt tööd iseendaga, palli surmamised+pluss esimesed puuted on tegelikult endiselt päris kohutavad poistel. Hetkel on see hea tuhh poistel ja sellepealt lastakse korralikult. Küll aga lööb tehnilised vajaka jäämised paari aasta jooksul välja, kui ei panda rõhku individuaalselt neile asjadele.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud