320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
    Aga kõik noortekoondiste treenerid ongi ju Florast.
    siit see jama hakkabki, pohlak paigutab neid ette otsa

    Kommentaar


      See on meie tase.

      Võtsin vaevaks ja tegin väikese ülevaate U- 17 EUro turniirist. See ei ole päris lõplik ,kuna üks turniir ,kus mängivad Italia ,Serbia ,Andorra ja Malta on veel pidamata aga kuna selles grupis mängivad kaks tugevat ja kaks ilmselt enam vähem samal tasemel satsi siis võib arvata ,et sealt komle suurt pakki keegi ei saa.
      Väravate vahega oleme hetkel Euroopas tagantpooolt kolmandad -14
      Meist sitemad on San Marino -16 ja Macedonia -15
      Isegi Lichtenstein ja Luxemburg on meist paremad vastavalt -13 ja -2!!!!!
      Kuid Lux on saanud tervelt 2 punkti ja Licht 1 punkti ja need on võetud tugevate Türgi ,Rootsi ja Sloveenia käest.
      Naabrite Läti ja Leedu vv vahe on -3 ja -8 ,kusjuures Leedu mängis Pransusmaaga 2-4 ja Läti-Taaniga 2-2
      Meist rahvaarvult vist kom või nelimkorda väiksem Island sai neli punkti ja vv vahe +1 ,kusjuures võideti Leedut ja mängiti viiki Portugaliga !!!!

      Sihuke kääbus nagu Fääri saared said ühe punkti Kürose vastu , vv vahega -2 .

      Põhjanaabrid sommid said 4 punkti ,võit Albaania üle ja viik juutide vastu ja vv vahe jäi +1

      Endised sõbralikud vennasvabariigid Georgia ,Armeenia ja Azerbaidzaan olid samuti tundyvalt edukamad ,kui meie.

      Aga meil pidi olema ju parim ettevalmistus!! Mina igatahes ei kommentaari seda Panso kooli.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Lihtsalt noortele ei tehta mingeid laagreid ja asju, kord paari kuu jooksul on treeningkogunemised ja siis mängitakse ka mingi x liiga klubidega, tänu sellele ka pole tulemusi.

        Kommentaar


          Algselt postitas #20 Vaata postitust
          Lihtsalt noortele ei tehta mingeid laagreid ja asju, kord paari kuu jooksul on treeningkogunemised ja siis mängitakse ka mingi x liiga klubidega, tänu sellele ka pole tulemusi.
          see kivi läheb küll pohlaku kapsaaeda. parandage mind kui ma eksin aga EJL ei määra uXX treenereid vaid vanad floora pässid on seal eesotsas pohlaku pandud. kas ma eksin? EJL ei rakenda parimaid treenerid tööle uXX etteotsa kuna nad pole floora süsteemis või ei meeldi pohlakule. see on selge fakt. ma ei mäleta et mingi konkurss oli koondise nr2 treeneriks vaid pohlak tegi mis tahtis ja pani kristali. ehe näide kuidas EJL toimib pohlaku joonise järgi. see kogu asi ajab juba oksele!! kurat me ei ole enam ma ei tea mingid 4nda ma riigid kes on algstaadiumis ja on joondunud ühe diktaatori meele järgi.

          Kommentaar


            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            see kivi läheb küll pohlaku kapsaaeda. parandage mind kui ma eksin aga EJL ei määra uXX treenereid vaid vanad floora pässid on seal eesotsas pohlaku pandud. kas ma eksin? EJL ei rakenda parimaid treenerid tööle uXX etteotsa kuna nad pole floora süsteemis või ei meeldi pohlakule. see on selge fakt. ma ei mäleta et mingi konkurss oli koondise nr2 treeneriks vaid pohlak tegi mis tahtis ja pani kristali. ehe näide kuidas EJL toimib pohlaku joonise järgi. see kogu asi ajab juba oksele!! kurat me ei ole enam ma ei tea mingid 4nda ma riigid kes on algstaadiumis ja on joondunud ühe diktaatori meele järgi.
            tegelt ju naiteid voib tuua ja paralleele tommata elust enesest vaata kasvoi meie toredat poliitikut Savisaart ja K-nagu-korruptsioon-Keskerakonda. jaab ainult moelda, kes kellelt oppust on votnud, kas Savisaar Pohlakult voi Pohlak Savisaarelt. uks on aga kindel- suured isad on nad molemad
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
              parandage mind kui ma eksin aga EJL ei määra uXX treenereid vaid vanad floora pässid on seal eesotsas pohlaku pandud. kas ma eksin?
              Parandan Sind hea meelega. Jah, Sa eksid. Eesti noortekoondiste treenereid on sellest ajast saadik kui ta Eestisse tuli paika pannud Jelle Goes.

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                tegelt ju naiteid voib tuua ja paralleele tommata elust enesest vaata kasvoi meie toredat poliitikut Savisaart ja K-nagu-korruptsioon-Keskerakonda. jaab ainult moelda, kes kellelt oppust on votnud, kas Savisaar Pohlakult voi Pohlak Savisaarelt. uks on aga kindel- suured isad on nad molemad
                mõlemad on suured diktaatorid, kelle otsused on tihti peale sitad..kaua eesti jalgpalli okupatsioon kestab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  lisaks ratnikovi ja sarapi ka siis. rats on suurim spets ikka. andrei šapovalov on ka suurepärane treener. aga keegi neist ei meeldi pohlakule ju. hepneri unustasin juba.

                  lihtsalt masendav on vaadata et eesti uXX treenerite kohtadel on sellised treenerid.
                  Treenerite nõukogus peab olema 4-5 meie TOP noortetreenerit, vaid mitte 15-20 tuntud noortetreenerit

                  Kommentaar


                    Sel aastal toimub U-17 ja U-19 Balti turniir Palangas. Aastaid olen käinud neid turniire vaatamas ja väike mõte liigub ka selle aasta turniiri vaatamise suunas.
                    Kas on veel huvilisi? Eelmisel aastal oli meid Lätis üsna kena punt ja päris lõbus oli. Hea meelega ühineks kellegiga,kel samad plaanid ja auto perse all.
                    Läti ja Leeduga on alati väga huvitav ennast võrrelda. Saab näha ,kas uus sakslasest treener on midagi väärt või lihtsalt tavaline tühikargaja suurest vutiriigist.
                    Nii ,et võtke kontakti ,kes minemas ja kel autos ruumi.
                    Veel kord kuupäevad - Palanga 2-4 juuli
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Sel aastal toimub U-17 ja U-19 Balti turniir Palangas. Aastaid olen käinud neid turniire vaatamas ja väike mõte liigub ka selle aasta turniiri vaatamise suunas.
                      Kas on veel huvilisi? Eelmisel aastal oli meid Lätis üsna kena punt ja päris lõbus oli. Hea meelega ühineks kellegiga,kel samad plaanid ja auto perse all.
                      Läti ja Leeduga on alati väga huvitav ennast võrrelda. Saab näha ,kas uus sakslasest treener on midagi väärt või lihtsalt tavaline tühikargaja suurest vutiriigist.
                      Nii ,et võtke kontakti ,kes minemas ja kel autos ruumi.
                      Veel kord kuupäevad - Palanga 2-4 juuli
                      olen äss! tuléks sinu masinaga, on võimalik?
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        Aff! Ma hakkan kohe auto hankimisega tegelema,arvan et saab korda ja siis käime ära. Palanga on samas ka väga ilus koht puhkamiseks.
                        Kui veel keegi on huvitet siis andke märku.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Meie U17 mängud Palangas on nii, et esmaspäeval 2. juulil kell 16.00 Eesti-Leedu ja teisipäeval kell 16.00 Eesti-Läti

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tuur Vaata postitust
                            Meie U17 mängud Palangas on nii, et esmaspäeval 2. juulil kell 16.00 Eesti-Leedu ja teisipäeval kell 16.00 Eesti-Läti
                            Nagu ikka peavad leedukad meid juba enne turniiri nõrgemaks ,kui lätlased ,sest muidu oleks nad esimese mängu nendega mänginud ja siis ise ühe päeva puhanud .
                            Eelmisel Balti turniiril oli asi teistmoodi ja meie pidasime otsustavad mängud lätlastega viimasel päeval.
                            Küll oleks nüüd hea sabonistele kohta näidata.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Kes selle välja mõtles, et turniir esmaspäeval peale hakkab? Koondiselaagrist (27-30.06) jääb Zenjov igaljuhul eemale (TVMK-l pühapäeval Intertoto mäng), kas ta siis ikka Balti turniirile läheb?
                              Kuskilt lugesin, et nii U-17 kui U-19 sõidavad Palangasse pühapäeva hommikul, samal päeval on esiliiga voor, enamik U-19 liikmetest aga just nendest klubidest pärit - kummaline.
                              Minu mäletamist mööda on eelmistel aastatel Balti turniirid toimunud teisipäevast neljapäevani, või ma eksin?

                              Iseenesest oleks huvi isegi kaasa sõita, täpsemalt selgub see neljapäeval.
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                Kes selle välja mõtles, et turniir esmaspäeval peale hakkab? Koondiselaagrist (27-30.06) jääb Zenjov igaljuhul eemale (TVMK-l pühapäeval Intertoto mäng), kas ta siis ikka Balti turniirile läheb?
                                Kuskilt lugesin, et nii U-17 kui U-19 sõidavad Palangasse pühapäeva hommikul, samal päeval on esiliiga voor, enamik U-19 liikmetest aga just nendest klubidest pärit - kummaline.
                                Minu mäletamist mööda on eelmistel aastatel Balti turniirid toimunud teisipäevast neljapäevani, või ma eksin?

                                Iseenesest oleks huvi isegi kaasa sõita, täpsemalt selgub see neljapäeval.
                                Üldiselt eksid päris palju, kuna Esiliigamängud, kus kandidaadid osaleksid, on edasi lükatud. Balti turniirist jäävad eemale vaid Zenjov seoses Intertotoga ja Ahven (vigastus?) TVMK-st ning Pähn Maag Tammekast jääb eemale Esiliiga mängust. Rohkem kandidaatide klubid Esiliigat ei mängi.

                                Kandidaadid: http://jalgpall.struktuur.ee/2147

                                Kommentaar

                                Working...
                                X