320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Mis võimalused on Eestis noortel üldse talvel individuaalset trenni teha?
    spordimehed hommikuil teevad 10 kükki

    saadan faksiga sulle oma aluspüksid

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mis võimalused on Eestis noortel üldse talvel individuaalset trenni teha? No jõusaal pole vist lahendus, sest ilus 6pakk ei tee veel noorest head jalgpallurit. Ja ega sa lumega ja miinus kümne kraadiga väga vabatahtlikult ei kipu välja kõksima ja muud sellist asja tegema.
      Eeee... talv peaks olema jalgpallurile üldfüüsilise pöhja ladumise aeg. Jooksmas saab käia nii +10 kui ka -10 kraadiga. Vajadusel siseruumides.
      Talvel on hea treening ka suusatamine.
      Köksimine on väikestele poistele.

      Kommentaar


        mulle on jäänud mulje,et tehnika all peavad paljud noored silmas kõksimist ja oskust näidata kui äge oled,liikudes 3m raadiuses ringis maksimaalselt. Vabalt suudavad meie U.. koondised mõned Inglased ja Maltalased ära kottida palli pea peale löömisega, kuid tehnika ei tähenda ikka vaid seda. Probleem on pigem palliga jooksmine, korrektse söödu andmine, palli omaksvõtmine jne. Mängulises olukorras väga kõksida pole vaja või eksin?
        Talviti on nt saalitrennid- supertingimused palliga liikumiste ja petete harjutamiseks. Samuti saab tõesti üldfüüsilist teha talvel: jooksed, suusatad, kasvõi jõusaalis või nagu eelmainitud 10 kükki hommikul.
        Seega arvan et meie probleem pole mitte võimetuses miskit teha, vaid pigem selles, et ei nähta selle mõtet/ollakse laisad. See on vb see treenerite motivatsiooni aspekt- nad peaksid innustama individuaalselt ka mängijaid vaeva nägema ja ehk looma neile illusioone välisklubide näol ( ma ei räägi et kiidetakse, kuid räägitakski nii nagu asjad on: kui trenni kõvasti teed, siis vaat sinust võib saada asja)

        Kommentaar


          U16 kaotas täna Poolas kahjuks suurelt 1:9 (0:6). Eesti värava autor Joonas Tamm. Teine mäng siis neljapäeval.

          Kommentaar


            u19 loositi ühte alagruppi horvaatia(kellele 2a tagasi kaotati 7:1), belgia ja kasahstaniga.

            u17 inglismaa, hispaania ja armeeniaga.

            Kommentaar


              u17 sai küll magusa loosi

              Kommentaar


                Noh,kui U17 nopib 4p olen mina rahul, kodus 3p Armeenialt ja 1p Võõrsil neilt. Reaalsuses näen 0-1p, seegi punkt tuleks Armeenialt. Inglismaa ja Hispaania vastu saamine kui kokku 5 pealelööki teevad,oleksin rahul. Peaasi,et nad neist kogemustest õpiksid ja sunniksid end rohkem enesega tööd tegema.
                U19 puhul tahaks vähemalt 4p näha, minimaalselt 2p.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                  Noh,kui U17 nopib 4p olen mina rahul, kodus 3p Armeenialt ja 1p Võõrsil neilt. Reaalsuses näen 0-1p, seegi punkt tuleks Armeenialt. Inglismaa ja Hispaania vastu saamine kui kokku 5 pealelööki teevad,oleksin rahul. Peaasi,et nad neist kogemustest õpiksid ja sunniksid end rohkem enesega tööd tegema.
                  U19 puhul tahaks vähemalt 4p näha, minimaalselt 2p.
                  Teed väikest nalja või kuidas? Ainult 1 ring ju mängitakse.

                  Kommentaar


                    oih,minu viga, väsimusest vist kujutan liiga palju ette igatahes loodan,et Armeeniat ja Kasahstani võidetaks

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et U-19 võib isegi esikoha võtta.
                      Teine koht peaks üpris kindlalt tulema, sest Belgia ja Horvaatia ei ole ju nii kõvad midagi. Tahaks lõpuks näha edasipääsu ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Karantass Vaata postitust
                        Ma arvan, et U-19 võib isegi esikoha võtta.
                        Teine koht peaks üpris kindlalt tulema, sest Belgia ja Horvaatia ei ole ju nii kõvad midagi. Tahaks lõpuks näha edasipääsu ka.
                        kui sama aastakäik mängis u17 valikgruppi, siis kaotati horvaatiale tallinnas 7:1.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro Vaata postitust
                          kui sama aastakäik mängis u17 valikgruppi, siis kaotati horvaatiale tallinnas 7:1.
                          Siis olid pooled mehed, kes praegu seal koondises on, puudu. Mingid suvakad olid sinna kokku kutsutud. Nüüd on suht õiged mehed seal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Karantass Vaata postitust
                            Siis olid pooled mehed, kes praegu seal koondises on, puudu. Mingid suvakad olid sinna kokku kutsutud. Nüüd on suht õiged mehed seal.
                            kes need õiged mehed on siis praegu?

                            btw nõustun sellega, et on olemas reaalne võimalus tulla esimese 2 hulka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro Vaata postitust
                              kes need õiged mehed on siis praegu?

                              btw nõustun sellega, et on olemas reaalne võimalus tulla esimese 2 hulka.
                              No, kaitse mehed on paljud uued ja paremad. nt: Veis, Sinilaid.
                              2 hulka on minu arust üpris suur võimalus saada.

                              Kommentaar


                                kus Te hõljute??? hea kui meie poisid suudavad värava lüüa 3 mänguga

                                Olge realistid!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X