320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ClubLife Vaata postitust
    Kurat unustasin ETV spordiuudiseid vaadata! Kas oli mingi lõik U19 tänasest mängust ka siis sisse pandud?
    unustasid ka selle teema viimaseid lehekylgi lugeda.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas ClubLife Vaata postitust
      Kurat unustasin ETV spordiuudiseid vaadata! Kas oli mingi lõik U19 tänasest mängust ka siis sisse pandud?
      Lõik koos kõigi väravate ja intervjuudega!
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas ClubLife Vaata postitust
        Kurat unustasin ETV spordiuudiseid vaadata! Kas oli mingi lõik U19 tänasest mängust ka siis sisse pandud?
        Jah oli , supper värvad eesti poolt.
        Ootan reedet siis saan ise toetama minna!
        >>

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Tänase mängu kohta on ainult üks sõna - Müstika

          Nagu mina ikka näen ma lisaks positiivsele ka negatiivset. Kas ainult mulle tundus, et Ojamaa on kas ülekaalus või end üle muskeldanud jõusaalis? Vastupidavust oli, kuid seda plahvatust tal mitte. Nii head kaitseliini pole ma meie noorte seas juba ammu näind. Ja kui nüüd järgmiseks mänguks Veis ka tagasi on siis ei näe ma põhjust miks ei võiks me ka Belgia vastu edukad olla.

          Keskpoolik oli kuidagi imelik meil. Tihti kadus esimesel poolajal Taar ära ja Artjunin ja Jahhimovits pidid tema apse lappima, kuid üldises plaanis oli kogu meie kaitsemäng tore ja pressi alt tuldi kohati väga kenasti sööduga välja mitte ei pandud umbmäärast pikka nagu meie A-koondisel tavaks. Ahjaa Subbotin oli ka võimas kaitsetegevuses ja koos Sinilaiuga pandi vastaste vasakäär totaalselt kinni.

          Alliku oli nagu ikka jooksis nagu noor põdrpoiss karjamaal ja tasuks üks suurepärane ja üks talle omane värav.

          Pildid on ka soccerneti portaalis õigepea üleval.
          Ojamaa on lihtsalt põkk. Rasva ta ei saagi minna, sest Derbys ju pidev rasva protsendi jälgimine. Ja plahvatuslikkust peaks tal ikka kuhjaga olema, sest 20 ja 30m aegade võrdluses pidi ta olema oma tiimi parim, tõsi küll see oli mõni aeg tagasi.

          Kommentaar


            Ojamaa ülekaalus !!! Mis sa Pras oled laksu all või? Mitte Ojamaa ei ole ennast ületreeninud vaid enamikule meie noortest tuleks kang õlgadele panna ja jõusaali saata. Võrreldes sellega ,mis Henrik oli viimane kord ,kui ma teda Balti turniiril nägin siis praegune vorm on ikka väga hea.Kõik on paigas nii kiirus kui kiirendus.
            ETV -tohohhh tegi tõesti ilusa klipi ja Rauno Alliku sõna oli konkreetne .Siit peab edasi saama . Fännid omalt poolt lubavad , teeme kõik meist oleneva ,et teid aidata.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Ojamaa ülekaalus !!! Mis sa Pras oled laksu all või? Mitte Ojamaa ei ole ennast ületreeninud vaid enamikule meie noortest tuleks kang õlgadele panna ja jõusaali saata. Võrreldes sellega ,mis Henrik oli viimane kord ,kui ma teda Balti turniiril nägin siis praegune vorm on ikka väga hea.Kõik on paigas nii kiirus kui kiirendus.
              Lihtsalt tema keha vaadates ei meenuta ta väledat äärepoolikut ega ründajat vaid hoopis Graveseni tüüpi venda keskväljal.

              Klubis ta ju ründava orjentatsiooniga äärepoolik.

              Kommentaar


                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                Ojamaa on lihtsalt põkk. Rasva ta ei saagi minna, sest Derbys ju pidev rasva protsendi jälgimine. Ja plahvatuslikkust peaks tal ikka kuhjaga olema, sest 20 ja 30m aegade võrdluses pidi ta olema oma tiimi parim, tõsi küll see oli mõni aeg tagasi.
                Just. Nagu Reelogi kiidab,et käib Norra esiliigas testimisel ja on klubi aastamängija jne.

                Kommentaar


                  Krt. need mängude kellaajad on nii lollil ajal kuna Tallinnas pole ühtegi muud kohta kus oleks valgustus peale Arena. Tra .küll kus kiviajas me jalgpallimõistes veel elame. Inimesed võtke haiguslehed ,tehke koolist poppi või ma ei tea mõelge midagi välja aga tulge teisipäeval kohale .
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Uskumatult kõva tulemus tõesti.

                    Ise juhtusin täna Kuusallu Belgia ja Kasahstani mängu vaatama ja tuleb öelda, et kumbki mingit erilist muljet jätta küll ei suutnud. Söötu ei suutnud kumbki meeskond pikemalt lükata ja suht kinnine sudimine läbi äärte (või siis peamiselt läbi ühe ääre) oli kogu 90 minutit. Kasahhi kaitsja haledast eksimusest natuke enne lõppu Belgia oma ikka võttis, aga kui nüüd seda Eesti koondise tulemust ja väidetavat mängupilti arvestada, siis on lootused päris head

                    Kommentaar


                      Pikka pidu Allikul Vapruses vist pole, uuest hooajast tõenäoliselt pallib juba Flora eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Keskpoolik oli kuidagi imelik meil. Tihti kadus esimesel poolajal Taar ära ja Artjunin ja Jahhimovits pidid tema apse lappima, kuid üldises plaanis oli kogu meie kaitsemäng tore ja pressi alt tuldi kohati väga kenasti sööduga välja mitte ei pandud umbmäärast pikka nagu meie A-koondisel tavaks. Ahjaa Subbotin oli ka võimas kaitsetegevuses ja koos Sinilaiuga pandi vastaste vasakäär totaalselt kinni.
                        Horvaatide nr 10 oli teisel poolajal päris osav ja jalad kõhu alt välja võtnud... Siis oli veidi probleeme küll paremal äärel. Ja keskväljal ehk oli see veits kummaline et Ojamaa keskpoolikut mängis?

                        Ja krt?! Miks te Franki kiidate, mida tema tegi? Istus loo˛is (nagu Levada istub Levadia mängudel) blond mimm kõrval ja kõik. Treeneritöö tegi ära siiski Lelov. Või on ametlikult Frank peatreenerina kirjas? Sellisel juhul on asi imelik...
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Loodame, et Ojamaa Belgia vastu kollast ei saa.Kui saab jääb kasasthani vastu mäng ära tal.Täna sai kohtuniku loomingu tulemusena kollase.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            mulle isiklikult meeldis see, et eestil oli kaitsev poolik mängus, korralikult sai ehitada, muidu oleks mugav pikkade pallide lahmimine tulnud ette.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Miks te Franki kiidate, mida tema tegi? Istus loožis (nagu Levada istub Levadia mängudel) blond mimm kõrval ja kõik. Treeneritöö tegi ära siiski Lelov. Või on ametlikult Frank peatreenerina kirjas? Sellisel juhul on asi imelik...
                              Lõik soccerneti intervjuust:

                              Ma ei tea, kas te teadsite, aga mul pole homme lubatud treeneripingil olla, kuna ma sain karistada U21-koondist juhendades.

                              Mis juhtus?
                              Makedoonia vastu võidetud mängu 87. minutil oli situatsioon, kus ma ütlesin kohtunikule inglise keeles, et ta on rumal, ja sain selle eest punase kaardi. Nii et homme pean ma tribüünil istuma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Horvaatide nr 10 oli teisel poolajal päris osav ja jalad kõhu alt välja võtnud... Siis oli veidi probleeme küll paremal äärel. Ja keskväljal ehk oli see veits kummaline et Ojamaa keskpoolikut mängis?

                                Ja krt?! Miks te Franki kiidate, mida tema tegi? Istus loo˛is (nagu Levada istub Levadia mängudel) blond mimm kõrval ja kõik. Treeneritöö tegi ära siiski Lelov. Või on ametlikult Frank peatreenerina kirjas? Sellisel juhul on asi imelik...
                                Frankil oli mängukeeld ju. Tema kindlasti pani taktikad ja asjad paika jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X