320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas riido Vaata postitust
    Kui aus olla, siis räägib Lars isegi rohkem eesti keelt. Aga neid ei saa võrrelda. Üks inimene on siin olnud paar aastat, kuid teine ma arvan, et suurema osa oma elust. Eesti keele võiks ikka selgeks saada selle ajaga juba.
    Mis seal vahet on? Peaasi, et hea treener on.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mis seal vahet on? Peaasi, et hea treener on.
      Äkki on vahe selles, et Lars räägib hästi inglise keelt, aga kas andrejev ka? jee

      Kommentaar


        Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
        Äkki on vahe selles, et Lars räägib hästi inglise keelt, aga kas andrejev ka? jee
        Andrejev räägib head vene keelt, aga kas Lars ka?

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Andrejev räägib head vene keelt, aga kas Lars ka?
          Lars räägib head norra keelt, aga kas Andreev ka?

          Mõttetu arutelu, rääkige millegist muust kui umbkeelsetest koondislastest.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Andrejev räägib head vene keelt, aga kas Lars ka?
            Praegused noored ei räägi ju head vene keelt, isegi mina tean seda. Täismees võiks ka sellest aru saada, või oled ka nolk? jee

            Kommentaar


              Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
              Praegused noored ei räägi ju head vene keelt, isegi mina tean seda. Täismees võiks ka sellest aru saada, või oled ka nolk? jee
              Ei suuda nüüd kuidagi provotseerimisest loobuda...aga noh, nolgina ma ikka kuulsin alatasa, et jalka on ju venkude mäng, ja tõesõna, riivo94, vene noored oskavad enamasti päris hästi vene keelt...

              Kommentaar


                andrejev ei oska jh võimatu tast aru saada.näitab asju ka teist modi kuui tammus

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Andrejev räägib head vene keelt, aga kas Lars ka?
                  LEIA MULLE VÄHEMALT 5 HEAD PPÕHJUST, MILLLEKS PEAKS OSKAMA LARS VENE KEELT???????????????


                  lohh
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    Ain Tammus lihtsalt ei jõua kõigiga, kahjuks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                      LEIA MULLE VÄHEMALT 5 HEAD PPÕHJUST, MILLLEKS PEAKS OSKAMA LARS VENE KEELT???????????????


                      lohh
                      Äki eikas voolab vene verd ja siis teeb siin oma venelikku propagandat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                        LEIA MULLE VÄHEMALT 5 HEAD PPÕHJUST, MILLLEKS PEAKS OSKAMA LARS VENE KEELT???????????????

                        lohh
                        Türa, ära jorise. Nagu ma ütlesin, on täiesti pohhuj, mis keelt peatreener räägib. Peaasi, et hea treener on. Lihtsalt on üsna nõme toriseda väravavahtide treeneri keeleoskuse kallal, sel ajal kui ka peatreener ei räägi Eesti keelt.

                        Algselt postitas molbert Vaata postitust
                        Äki eikas voolab vene verd ja siis teeb siin oma venelikku propagandat.
                        Kusjuures ei tee venelikku propagandat. Ma lihtsalt unustasin ära, et ÕIGE Eestlane peab venelasti vihkama. Et ma siis parandan ennast:

                        "Oleg Andrejev on ikka tropp tibla. Margus Lepa on mu iidol!"

                        On nii parem?

                        Kommentaar


                          Ah jätke krt. rahule see Andrejev , inimene on eluaeg olnud jalgpalli juures, mida te haugute. Kõik vana kooli vennad teavad tunnevad teda.Mees tahab aidata ja oma kogemusi edasi anda aga mõned siin vinguvad nagu mingid blondiinid.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            U16 kaotas oma esimese mängu täna Lätis 0:5 (0:4)
                            eks homme kuuleb ehk treeneri kommentaare

                            Kommentaar


                              kahju,et oma võimalusi ära ei löödud
                              Loll võid olla,tark pead olema!

                              Kommentaar


                                mida see sulgudes 4:0 üldse tähendab, pole sest kunagi eriti aru saanud, nt 1:0(0:0)
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X