320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rüütel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Rüütel\'

    Algselt postitas Raul2


    asjalik tegija president on meil-läks otepääle omasid eesti suusatajaid kannustama,võrdluses eelmise kunniga suur pluss
    Surus Andrei Veerpalul kah käppa..

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Rüütel\'

      Algselt postitas runno
      Surus Andrei Veerpalul kah käppa..
      Korralik õigeusklik mingit Andrust küll nimeks ei pea.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Rüütel\'

        mida siis siinkandi rahvas arvab Arnoldi viimasest lükkest? Ise ei ole viitsinud tagamaadele mõelda, kuid esmane emotsioon oli küll üdini positiivne.

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Rüütel\'

          http://www.etv24.ee/index.php?0556200

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Rüütel\'

            Udu ja propaganda. Ei olnud piltidel mingit kanepit, ega läbu. Küsimused olid suunatud, vastused stiilis \"Ma olen kindel, et kindlasti loeti seal mingeid dokumente ... blabla\".

            Katusel kusemine ja laual tantsimine, mille kohta tõendeid ei ole, oleks muidugi liiast. Uurimist väärt, aga vaevalt, et midagi eriti välja tuleb.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Rüütel\'

              Algselt postitas oku


              Udu ja propaganda. Ei olnud piltidel mingit kanepit, ega läbu. Küsimused olid suunatud, vastused stiilis \"Ma olen kindel, et kindlasti loeti seal mingeid dokumente ... blabla\".

              Katusel kusemine ja laual tantsimine, mille kohta tõendeid ei ole, oleks muidugi liiast. Uurimist väärt, aga vaevalt, et midagi eriti välja tuleb.
              Sellise asja puhul ei olegi tähtis tõestamine, vaid asjaolu, et selline teema VÕIS sündida. Rüütlid tegid ainuõige otsuse ja salgamise asemel vabandasid. Sita maiguga asi ikkagi.
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Rüütel\'

                Üldiselt on see ikkagi mõttetu teema... Haigelt leierdatakse nüüd igalpool sellest. Palju tõsisem on minu arvates hoopis esipaari vanema tütre kurb elu. Häbi!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Rüütel\'

                  Et siis mõneks ajaks veel. Huvitav valik.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Rüütel\'

                    Sucks. mr Knight Sucks.

                    Me oleme 5 aastat presidendita elanud.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Rüütel\'

                      mh. mis seal nutta. Presidendiroll ongi tegelikult ju nalja teha ning rahvast rõõmustada. Rüütel on iga kell koomilisem vend kui Ilves, kellel on ainult kikilips vahel viltu ning see on liiga hale huumor. Presidendi ametikoha võiks üldse ära kaotada, sest mingit reaalset mõtet sel kohal pole. Nii et elagu Rüütel ja palju toredaid šketse talle koos Eero Raunaga.

                      Kommentaar

                      Working...
                      X