320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rüütel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rüütel

    Nii, mida rahvas arvab, mis lükke Arni esimesena teeb?
    Ise ei oska küll midagi välja pakkuda.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    kuulutab end kuningaks

    Kommentaar


      #3
      Vaevalt küll. Sellisel juhul korraldaks atendaadi, kuigi see on juba praegu kavas. Läbirääkimised palestiinlastega ei ole veel luhtunud.
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        minu arust oleks väga kõva

        EESTI KUNINGRIIK

        kunn arnold I

        Kommentaar


          #5
          Ehh krt, oli siis seda nyyd vaje ve...
          Inimesena pole mul ta vastu midagi, aga välispoliitiliselt on ta ju täielik
          Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

          Kommentaar


            #6
            Peab tunnnistama, et TV3 uudistes rääkis ta uskumatult normaalset juttu, kuigi jah- mees on liiga vana. Miks valida ühe vanuri asemele teine? Iseenesest Meri vastu pole mul midagi.
            Eks näis, mis saab. Tuleb, mis tuleb. Huvtav, millal ta sisse kolib oma uude kodusse? Momendil elab ta kuskil Tartus vist ja Kadriorus on tal ka ju tegelikult korter olemas, kus ta tütar peaks sees elama.
            Omaette nali on muidugi presidendiproua, kes näeb välja nagu nõid. Eriline nõid. Mõrd. Peletis. Vaimusilmas juba kujutan ette Presidendi vastuvõttu Vabariigi aastapäeval.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              niisiis rüütel. ükskõik, kes aga mitte rüütel mõtlesin ma enne valimisi. Ja nagu ikka sellistel puhkudel, saab presidendiks rüütel. Kaad teem. Aga noh, venelastel, vanuritel, põllumeestel ja euroskeptikutel nüüd pidu. Muu välismaailmaga aga me suhted vaevalt eriti paranevad. Ja kuigi ma asjast eriti palju ei jaga(jumal tänatud), mulle see kuradi lakutud vanamees ei meeldi!
              Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Kosk

                Peab tunnnistama, et TV3 uudistes rääkis ta uskumatult normaalset juttu, .
                Kahjuks ei õnnestunud seda näha, aga õhtul ETV's pani ikka sihukest umbluud, et hoia ja keela. Huvitav , kas ta kellaküsimisele vastab ka pika monoloogiga 10 aasta tagusest raskest majanduslikust ja poliitilisest olukorrast.
                Mul on liiv ja sul on savi.

                Kommentaar


                  #9
                  oodakem nbatuke ta ei saa veel midagi´teha sest ametivanne on tal andmata ja ilma selleta ei ole ta mingi president
                  ta alustab sellest et ta moodustab oma meeskonna ja kas te teate mis on rüütli prioriteedid: põllumajandus ja veelkord põllumajandus
                  noh ma tahan seda järgnevat 4 aastat näha
                  ja mis arnold kindlasti teeb on see et ta algatab eelnõu presidendi otsevalimiste kohta(seda saab teha vaid president) sest ta tahab ka saada 2 aastat´järjest valituks sest temale kuulub juba 3 valimisaasta järjest rahva toetus
                  lincoln
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #10
                    Mõned suurepärased pärlid vastselt presidendilt - kõva lisa Eesti mõtteloo arengusse
                    >
                    > "Kui ma ei ole suuteline ise otsustama või see ei ole õige, et mina
                    > otsustan, siis ma annan selle järgnevale instantsile - parlamendile,
                    > valitsusele, aga ma ütleks isegi rahvale."
                    > /.../
                    > "Olen looduskaitse seltsi üks asutajatest ja kauaaegne esimees,
                    > millest
                    > ma palusin omal ajal ennast siiski vabastada, kuivõrd see on nii
                    > võimas
                    > ja tugev organisatsioon ning ma ei suutnud selle eesotsas olla ja Jaan
                    > Eilart oli tollel ajal tegevesimees, olgugi, et tema varjus oli hea
                    > olla, aga ikkagi," ...
                    > /.../
                    > "Me oleme nagu üks pere peaaegu, lihtsalt oma rahvusliku
                    > vabadusvõitluse, iseseisvuse taastamise võitluse käigus kujunenud
                    > nagu
                    > peaaegu, et...mõtleme täiesti ühtemoodi."
                    > /.../
                    > "Leian, et kui me suudame järgnevale põlvkonnale üle anda puhta
                    > looduse
                    > ja haritud põlvkonna, et ma kindlasti kavatsen selles liinis ja selles
                    > mõttes väga tõsiselt tegutseda edasi."
                    > /.../
                    > "Peame säilitama oma rahvusliku väärikuse kõikide küsimuste
                    > lahendamisel.
                    > Sõltumata sellest, et tegemist on ühelt poolt suure, teiselt poolt
                    > väikese rahvuse ja riigiga."

                    Kommentaar


                      #11
                      Vat, kus on alles mees!!! Võll on ikka täiesti naljanumber. Pealegi on ta minumeelest liiga vana. Miks panna ühe vanuri asemele teine? Ei tea.

                      KÕIK MAALE
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #12
                        Välismaa ajakirjaniku esitatud ingliskeelse küsimuse peale vastas Arnold:
                        "I'm sorry, Ich spreche English very poor"
                        Kõlab vähemalt usutavalt

                        Kommentaar


                          #13
                          See on Eesti rahva traagika ärge palun koledat reaalsust igapäev meelde tuletage.
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Olnud Arnoldi esimene kord vastu võtta kõrget külalist välisriigist. Külaliseks ei keegi muu kui härra Bush isiklikult ja otse dimukraatia kantsist Ameerikast. Seletatud siis Arnoldile, et mis ja kuidas: "Lennuk maandub, punased vaibad rullitakse lahti, mängitakse pillilugusi. Sina juhata külaline autosse, naerata ja ütle: "How are You" ning edasise teevad juba tõlgid. Saabunud see tähtis päev, lennukid maandunud, vaibad lahti rullitud, pillilood kõlanud, kõrge külaline autosse juhatatud. Mugavasse nahkistmesse vajudes Arnold naeratab ja küsib: "Who are You?"
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Rüütel\'

                              asjalik tegija president on meil-läks otepääle omasid eesti suusatajaid kannustama,võrdluses eelmise kunniga suur pluss
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar

                              Working...
                              X