320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim klubi ja maa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

    Originally posted by greenday


    Originally posted by Revolucion


    Originally posted by greenday


    Ma armastan igat jalgpallurit, jalgpalliklubi ja jalgpalliriiki siin maakeral.
    Oled kindel? Pühapäeval küll just seda moodi ei paistnud.
    Milles mu viha siis väljendus? Et ma Tammeka poolt olin? Ega see ei tähenda, et ma merkuuri vihkan.
    Lugedes su postitusi ja seda, mis sa seal karjusid jääb küll selline mulje, et koos oma ülejäänud natsionalistide kambaga vihkad kohe väga.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

      Originally posted by Munk
      See siin on vihkamisemitte õhkamise teema, Robinho. Oled eksind või?
      Kuigi ei peaks Sinu ees vabandama, ütlen siiski enda kaitseks, et nägin lausvalet ja reageerisin sellele.

      Teemasse tulles pean ütlema, et mulle on väga vastukarva Glasgow Celticu jalgpalli meeskond. Mulle ei meeldi nende mängitav jalgpall ega mängijad.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

        Originally posted by Robinho


        Ronaldo on maailma parim jalgpallur momendil. PUNKT
        Ei nöustu sinuga absoluutselt. Ronaldo on ylehinnatuim pallur maailmas. Kelle vöimed pole minu arvates kyll nii suured.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

          Originally posted by Lünk


          Originally posted by Robinho


          Ronaldo on maailma parim jalgpallur momendil. PUNKT
          Sellise arvamuse juures, peaksid endale veits ajusid kasvatama!
          Et nagu mispärast, Ronaldo kuulub kindlalt maailma parimate hulka, miks ei võiks ta Robinho lemmik olla neist ?

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

            Originally posted by Munk
            Märksa enam meeldivad mulle klubid, kes ise toodavad tulevasi staare. Näiteks kolm parimat hollandi klubi ja minu suur lemmik Deportivo (Depor on staarideks tootnud nt. Rivaldo ja Pauleta kuid ka praegused mängijad Makaay, Tristan ja Valeron). Kahju ainult, et enamuses ei suudeta just suurklubide survele vastu panna ja mängijad tuleb maha müüa.
            Jube mõnus väljend on see \"staarideks tootmine\". Saan asjast aru nii, et Mungale meeldivad sellised vaheastme klubid. Sellised, kes ise mängijaid ei kasvata, vaid \"toodavad\" juba suurepärase mängija \"staariks\"? Ei saa ju ometi väita, et Rivaldo, Pauleta või Makaay oleksid Deportivo noortesüsteemi kasvandikud?

            Mulle meenub siin ühe Argentiinast katsetele saabunud mängija (nime olen juba unustanud) talvine ütlus, et ta tahab Liverpooli mängima tulla vaid selleks, et seal silma paista. Eesmärk muidugi edasi minna Hispaania suurklubidesse. Oleks siis \'poolistki saanud \"staari tootja\". Thanks but no thanks. Too argentiinlane osutus muuseas kõlbmatuks oma mänguoskuste poolest.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

              Originally posted by RevolucionLugedes su postitusi ja seda, mis sa seal karjusid jääb küll selline mulje, et koos oma ülejäänud natsionalistide kambaga vihkad kohe väga.
              Äi???? Ole hea too mõni näide ka oma sõnade kinnituseks.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                aga miks siin selline mölin käib????see teema on ju 100% subjektiivne....igaühe maitse asi kes meeldib,antud juhul kes ei meeldi,so let it be.....

                .........endale on vastu karva real madrid,aga robinho kaitseks peab ütlema,et kui tema meelest on ronaldo hetkel maailma parim pallur,siis SEE ON MAITSE ASI




                peace
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                  Originally posted by Lünk
                  ...Zidane on ju pooleldi bask...
                  sidaan on alzheerlane..

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                    Originally posted by eston#21


                    Originally posted by Lünk
                    ...Zidane on ju pooleldi bask...
                    sidaan on alzheerlane..
                    andeksi, sel juhul. Kuid kui Zidane on töesti alzeerlane, nagu sa väidad, siis teeb see temast hoopiski araablase, sest nemad elimineerisid ju pea köik maa pölisasukad ( sinna varem rännanud foiniiklased) oma tulekuga ära.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                      Originally posted by Lünk
                      andeksi, sel juhul. Kuid kui Zidane on töesti alzeerlane, nagu sa väidad, siis teeb see temast hoopiski araablase, sest nemad elimineerisid ju pea köik maa pölisasukad ( sinna varem rännanud foiniiklased) oma tulekuga ära.
                      Vaimustav loogika. Zidane on prantslane, Prantsusmaal sündinud ja kasvanud. Vanemad tõepoolest Alzheeria päritolu. Ja mis on sellel kõigel tegemist foiniiklastega? Hopeless.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                        Originally posted by Lünk


                        Originally posted by Robinho


                        Ronaldo on maailma parim jalgpallur momendil. PUNKT
                        Sellise arvamuse juures, peaksid endale veits ajusid kasvatama!
                        censored

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                          Seltsimehed, me oleme siiski meie ühises ja armsas Soccerneti foorumis. Võtame toonid maha ning nautigem suvemõnusid! Soojad ilmad ei ole teinud head ma vaatan. Päev rannal ei teeks paha. Seega loodan, et see tögamine on lõppenud!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Vihatu

                            Originally posted by mcnamara
                            Vaimustav loogika. Zidane on prantslane, Prantsusmaal sündinud ja kasvanud. Vanemad
                            Vaimustav loogika. Kõik, kes on Eestis sündinud ja kasvanud on eestlased.....? Võin sulle privas markantseid näiteid eranditest tuua. Rahvus on seotud esivanemate rahvuse, mitte elukohaga.

                            Ahh, kurat McNam, me oleme ju sel teemal juba kunagi privas vaielnud....

                            [Lisandus] Khm, vabandan moderaatori ees, kuid, oma kommentaari ära ei raatsi siiski kustutada.... [/Lisandus]

                            Alo

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                              Originally posted by Robinho


                              Originally posted by Lünk


                              Originally posted by Robinho


                              Ronaldo on maailma parim jalgpallur momendil. PUNKT
                              Sellise arvamuse juures, peaksid endale veits ajusid kasvatama!
                              Naudid Interneti võlusid? Et võid kõike öelda, mis sülg suhu toob ja vastutama sõnade eest ei pea. Mida kuradit sina minu ajudest tead? Kui midagi ei meeldi, lepime asja kokku ja ütle mulle näkku, et mul ajusid pole. Capiche?
                              Esteks, eks ma olnud jah tol hetkel veits toores ja solvasin sind liialt, vabandan selle pärast, kuid kuna mul oli tol hetkel paha tuju ja ma olen kogu aeg Ronaldot maailma köige ylehinnatunumaks palluriks pidanud, ei suutnud ma mitte kudagi oma arvmust avaldamata jätta.
                              Teiseks olen ma alati valmis köigi oma sönade eest vastust andma ja kui sa vajad mu mingi lause kohta selgitust, teem seda PS-idega.
                              mcnamarale teadmiseks, et nagu Alo juba ytles on rahvus seotud esivanemate päritoluga. Nagu sina meil siis veel ei tea, on Alzeeria tänapäeva elanikele aluse pannud järgmiste rahvusgruppide liikumised:
                              Esimesed asukad alzeerias olid foiniiklased kes jöudsin nenedele aladele milllgi 4 sai eKr. Järgmine suurem sisseränne Alzeeria aladele toimus 7 saj peale Kristust siis veel yhtsest islami riigist, mis hiljem jagunes kolmeks. Sest ajast ongi alzeeria pölisasukateks saanud araablased, nendega on segunenud allesjäänud väike foiniiklaste grupp ja löunapoolt sisse rännanud neegrid, peamiselt Mali ja Nigeeria aladelt.

                              Löpetuseks tahaks lisada, et kui me siis teemas avaldame arvamust \"vihatud\" klubide vastu peaksime siiski jääma edasi söpradeks, söpradeks jalgpallis!

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Vihatuim klubi ja maa\'

                                Ütleme nii et ma vihka kedagi lihtsalt mulle ei meeldi mõned nagu näiteks Real Madrid ja Prantsusmaa
                                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                                Koss on lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X