320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Miks suur enamus fännab inglise liigat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

    Sest sealne tase ja mängustiil on kõige põnevam ja haaravam. Olen jälginud ka Hispaania meistrivõistlusi
    ja Inglise liiga tase on ikka teine mis teine, palju põnevam kui Hispaanias!!!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

      Originally posted by Ozolinsh


      Sest sealne tase ja mängustiil on kõige põnevam ja haaravam. Olen jälginud ka Hispaania meistrivõistlusi
      ja Inglise liiga tase on ikka teine mis teine, palju põnevam kui Hispaanias!!!
      Minu arust mingit tasemevahet ei eksisteerigi(minu jaoks) nende liigade vahel ja kui vaadata mis toimus la liga tabelis siis selle koha pealt oli ikka seda põnevam jälgida. Aga olgem ausad, et inglise liiga kotib siinset rahvast ka selle pärast enam, et inimesed teavad sealt rohkem mängijaid kui Hispaania tiimidest.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

        minu huvi inglise liiga vastu sai alguse sellest kui mart poom siirdus derbysse ja nagu Artur eelpool mainis, siis inglise liiga teleülekanded olid ka suureks abiks
        www.jalgpall.ee
        http://www.last.fm/user/lennartk

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

          Hispaania liiga on ikka kõvasti huvitavam kui ingliser liiga.Inglismaal aint kaks klubi heitlavad tiitli pärast, hispaanias on aga mitu klubi kes võivad vabalt tiitli võita.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

            Originally posted by Portillo


            Hispaania liiga on ikka kõvasti huvitavam kui ingliser liiga.Inglismaal aint kaks klubi heitlavad tiitli pärast, hispaanias on aga mitu klubi kes võivad vabalt tiitli võita.
            kohe näha,mis liigat kodanik jälgib asi on eelkõige selles,et oluliselt suurem protsent inimesi oskab inglise keelt,kui võrrelda hispaania või itaalia keelega ja inglise jalgpalli vahendatakse ka oluliselt rohkem kui midagi muud....



            PS:ära räägi,kui ei tea,näiteks minu arust on sel hooajal 5 premeri tiitli kandidaati
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

              Kandidaadi kandidaatideks aga hooaja lõpus ikka aint manu ja arsenal tiitli eest heitlemas nagu viimased 5-6 hooaega

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                Originally posted by Portillo


                Kandidaadi kandidaatideks aga hooaja lõpus ikka aint manu ja arsenal tiitli eest heitlemas nagu viimased 5-6 hooaega

                mõtle nüüd järgi kes võitis \'97-\'98 ja \'01-\'02.......Arsenal.........6 aasta jooksul 2 korda....aga tore oleks kui manu võidaks...
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                  ülejäänud neljal korral võitis manu ja teine oli arsenal , ainuke erand on 2001/2002 hooaeg kui Liverpoolil õnnestus Arsenal järel ennast teiseks pressida

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                    Mina jälgiks hea meelega näiteks lõuna-ameerika liigasi, kui keegi seda kajastaks. Suurepärane tehniline mäng ja natuke poksi ka.

                    Inglise liiga on vast sellepärast populaarne, et erinevalt teistest tasemel liigadest on seal eestlane kaasa teinud.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                      Mina jälgin Inglise liigat enim sellepärast ,et seal on mu lemmikklubi Arsenal . Aga ma ei jäta ka teisi liigasid vaatamata , kui telekast peale satub - vahel trehvab ikka mõne Saksa , Itaalia , Hispaania või Vene liiga mängu peale

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                        *Maailma kõige tugevam liiga.
                        *Maailma kõige võrdsem liiga.
                        *Maailma kõige võitluslikuma jalgpalliga liiga.
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                          Originally posted by Kosk


                          *Maailma kõige tugevam liiga.
                          *Maailma kõige võrdsem liiga.
                          *Maailma kõige võitluslikuma jalgpalliga liiga.
                          maailma kõige tugevam liiga?? tõsiselt kaheldav

                          Itaaliaga on enam vähem võrdne aga Hispaaniale jääb kindlasti tugevuselt alla

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                            Originally posted by Juve4ever

                            Itaaliaga on enam vähem võrdne aga Hispaaniale jääb kindlasti tugevuselt alla
                            ei ütlex et hispaaniale alla jääb
                            karm värk on see jalgpall

                            ja ega see elu ka parem pole

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                              Põhjus on lihtne.

                              Leeds United on lihtsalt nii lahe meeskond, et talle peab kaasa elama. Teisi vaatan selle pärast, et nad pallivad samas liigas
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Miks suur enamus fännab inglise liigat\'

                                PL-is mängib paar väga-väga sümpaatset klubi (Leeds United ja ManCity). Eelkõige seab inglise liiga minu jaoks esikohale aga mängude ümber valitsev eriline õhkkond (staadionid, fännid jne.). Sellist atmosfääri võib kohata ainult mõne üksiku Saksa või Hispaania klubi mängudel. Üks olulisi sümpaatia põhjusi peitub ka üldises inglise mängustiilis.
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X