320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Sociedad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Real Sociedad\'

    ma ei hakka iga sõnapaari peale ilkuma

    Lihtsalt avaldasin oma arvamust

    De Pedro müüakse sellepärast maha kuna mehel lõpeb leping järgmine aasta (nagu Operil oli) Real Sociedad on endale juba ka korraliku asendaja Lee Chun-Soo näol endale leidnud Ma ei saa aru miks inimesed arvavad, et Real Sociedad tänavu enam tiitli pärast ei võitle põhimehed onju alles

    Mina igatahes loodan, et võitlus esikoha pärast läheb veel põnevamaks sest Barca on ka jalgu alla saamas

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Real Sociedad\'

      Parem loota vähemat, kui kukkuda kõrgelt!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Real Sociedad\'

        Kui Sociedad suudab meeskonna koos hoida siis võivad nad CL isegi veerandfinaali jõuda.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Real Sociedad\'

          Originally posted by Epic


          ma ei hakka iga sõnapaari peale ilkuma

          Lihtsalt avaldasin oma arvamust

          De Pedro müüakse sellepärast maha kuna mehel lõpeb leping järgmine aasta (nagu Operil oli) Real Sociedad on endale juba ka korraliku asendaja Lee Chun-Soo näol endale leidnud Ma ei saa aru miks inimesed arvavad, et Real Sociedad tänavu enam tiitli pärast ei võitle põhimehed onju alles

          Mina igatahes loodan, et võitlus esikoha pärast läheb veel põnevamaks sest Barca on ka jalgu alla saamas
          Ma ei tea kust kurat sa seda arvad et see Lee Chun-Soo on vääriline asendaja De Pedrole. Isegi mina oma võin järeldada siit, et De Pedro kes mängis imelise hooaja liigas ja kes ka kuulub kindlalt koondisesse on tükkmaad parem mingist japsist. OK MM mängis see Lee Chun-Soo hästi kuid see veel ei tähenda, et ta oleks võrdväärne asendaja De Pedrole. Noo ikka mingi austus peab sellise inimese vastu olema.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Real Sociedad\'

            Eile sai siis Real Sociedad 2:1 sugeda Deportivo La Coruna käest. Uskumatult kehv päev oli aga Sociedadi mängijal Jauregil, kes suutis lüüa kaks omaväravat. Sociedadi eest lõi värava aga Nihat Kahveci.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Real Sociedad\'

              Originally posted by lauri59
              Ma ei tea kust kurat sa seda arvad et see Lee Chun-Soo on vääriline asendaja De Pedrole.../ ...kes ka kuulub kindlalt koondisesse on tükkmaad parem mingist japsist. Noo ikka mingi austus peab sellise inimese vastu olema.
              Nagu ka võiks väike austus olla \"japsi\" vastu... Et kõik asiaadid ei ole päris hiinlased ja/või jaapanlased!

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                Originally posted by SleepWalking


                Originally posted by Lünk
                Ei säranud Leverkusen kaks hooaaega järjest, ei sära ka Sociedad.:P
                Sa lünk - särad oma lünkliku mälu või teadmiste poolest. miks vaatad ometi vaid meistrite liigat? ma küll ei arva, et ühe hooaja meeskonnaga tegemist on.
                Kahju küll öelda, aga praegust liigatabelit vaadates peab vist siiski Lüngaga nõustuma. Meistrite Liigas pole asjad selle eest eriti hullud.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                  Eilne mäng Valenciaga lõppes 0:0 viigiga. Nägin telekast väravalöömisvõimalusi ning peab ütlema, et Sociedadil oli päris palju võimalusi. Sociedad sahistas võrku 2 korda kuid kohtunik ei lugenud neist kumbagi (üks kord oli Karpin napilt suluseisus ning teine kord tegi Kovavecic enne värava löömist vea). Sociedad lõi ühe korra veel latti ning neil oli veel palju võimalusi. Kõige suurema kalaga sai aga hakkama Francisco Rufete (valencia), kes mängis küll väravavahist läbi kuid lõi tühjast väravast mööda.
                  Kommentaaridest võib lugeda, et Valencia peaks olema väga rahul saadud viigipunktiga.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                    Originally posted by duff_K

                    aga ma arvan et sociedad suudab ühel rindel järgmine hooaeg hästi esineda arvatavasti Cl ma arvan et võivad alagrupist edasi saada, aga ma arvan et La ligas nad kannatavad kindlasti selle tagajärjel see on iga aasta nii olnud et kui väiksemad tiimid on Cl jõudnud siis koduliiga kannatab selle alll....
                    ja ongi nii, mitte et see mulle eriti korda läheks, aga 8 kaotust ja 18. koht on ikka natuke liiga sitt tulemus. Celtaga peaaegu sama lugu. Neil saab see segav CL vähemalt varakult läbi, aga kurat teab kaua need vaesed baskid seal veel peavad kannatama. Sociedad on kusjuures täiesti võimeline ületama Villa ebastabiilsusrekordit.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                      Veel üks tähtmängija on arvatavasti suvel San Sebastiani klubist lahkumas. Äärepooliku De Pedroga Sociedad lepingut ei pikenda ning seoses sellega on mängija 30. juunist vabaagent. Võimalikud kosilased on peamiselt Inglismaalt.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Real Sociedad\'

                        Jamh, De Pedro sõlmiski Blackburniga 2-aastase lepingu. Põline Sociedadi kasvandik otsustas veel oma karjääri loojangul Inglismaale turisti mängima minna. Ise lootsin imepisikest võimalust, et ehk võtab aru pähe ja läheb naaberlinna Bilbaosse, aga ei.
                        Nüüd, kui kahest meeskonna põhimängijast(Xabi lahkumine ka enam-vähem kindel) on edukalt lahti saadud, on ehk ka lõpuks üllatavale edule lõpp peale tehtud. Vast saaks veel Nihati ka mõne mõttetu tölliga asendada, siis oleks korras.
                        Seda satsi me Meistrite Liigas enam tükk aega ei näe.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Real Sociedad\'

                          Tundub, et Sociedadi puurivaht Westerweld on City-crapi shortlistis.
                          ½121½

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Real Sociedad\'

                            Tundub, et Sociedadi puurivaht Westerweld on City-crapi shortlistis.
                            ½121½

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Real Sociedad\'

                              päris sooda

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Real Sociedad\'




                                päris sooda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X