320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Liiga patch CM 01-02 vers 3.9.68-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eesti Liiga patch CM 01-02 vers 3.9.68-le\'

    Minu pooleli olevas Eesti liiga mängus on Poomi nn. regen Man Utdis, mille manager ma ka olen. Kusjuures ta oli sinna ostetud enne, kui mina saabusin Kahjuks on fail juba nii suur, et uue arvusseriga, millega ma opereerin, ei taha mäng tööle hakata

    Kommentaar


      Hallo...
      Sorry, et kaevan, kuid kas kellelgi leidub seda faili veel kusagil arhiivis? Kui jah, siis võiks uuesti uppida kuhugi. Oleks mõnus uuesti mängida
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        palun kas keegi saaks eesti patchi siis üles uppida...





        aitäh
        Kalmaar is back in action

        Kommentaar


          mul sama mure, lasin enda patchi üle kogemata ja tore oleks kui patchi oleks no-cd variandiga kah, kuna plaat suht kriibitud ja ei loe enam vahepeal, tartus kuskil müügis seda mängu pole, ostaks uue plaadi endale, siuke isu tuli peale järsku lihtsalt.
          Pole keegi tartus kuskil näind?

          Kommentaar


            kellegil siuke asi on juhtund, et meistriliiga mängud ei hakka, teist hooaega tuleb siuke jama juba

            Kommentaar


              Kas Tartu vanas kaubamajas ma eelmisel nädalal just seda varianti müügil ei näinud? (plaadipoes)
              Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

              Kommentaar


                Kas keegi ei saaks Eesti patchi kuskile ylesse uppida...plz
                Kalmaar is back in action

                Kommentaar



                  Estonia League Patch alt peaks saama. Seal olid vist statistikas mingid vead sees, sellest oli kuskil siin foorumis ka juttu. Kuskil oli vist ka parandatud versioon olemas.
                  Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                  Kommentaar


                    aaa

                    ok ty, aga kas keegi saaks selle parandatud üles panna ja mulle teatada



                    ja ma näen et see on lisatud aastal 2001, tähendab mehed on mingid vanad jms
                    Kalmaar is back in action

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wal Vaata postitust
                      http://www.sigames.com/downloads.php?type=game&id=8
                      Estonia League Patch alt peaks saama. Seal olid vist statistikas mingid vead sees, sellest oli kuskil siin foorumis ka juttu. Kuskil oli vist ka parandatud versioon olemas.
                      Viidatud SIGames fail on CM 00/01 jaoks. Kas kusagil 01/02 patch on veel üleval? Threadi alguses Kaareli antud aadressil seda enam pole...

                      Kommentaar


                        roostes olen. täielikult
                        paar aastat tagasi mängisin liverpooliga, ning polnud mingeid probleeme
                        taktika pool oli pohhui, attacking peale, ning võidud tulid
                        nüüd, hakkad mõtlema taktika peale, ning saad muudkui lutti
                        ükskõik mis klubi, võõrsil normal, mõnikord pressing, tackling hard
                        ning ei saa jagu üldse nahhuii ma ütlen
                        mingit head taktikat ei oska keegi pakkuda, endal mõtted täiesti otsas
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          3-4-3 on vist 00-01 parim taktika, nihutad keskmise ründaja täiesti ette ja peaks väravaid tulema küll

                          Kommentaar


                            Otsige see mäng kapinurgast üle ja toksige veits, mõnna on!

                            Kert Haavistu on jumal!

                            Kommentaar


                              Ma ei saanud mainimata jätta, 1. hooaeg, Kaarli db

                              Kommentaar


                                Parim taktika 01-02?
                                George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X