320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis probleemid võivad tekkida Rüütlil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis probleemid võivad tekkida Rüütlil

    By Martin:
    Esiteks: Edaspidi kirjuta väikeste tähtedega!
    Teiseks: Ei ole vaja iga kord uut teemat tekitada, piisab sellest, kui jätkad mingi muu teema all.

    JÄRGNEVALT OLEN KÄSITLENUD JA ARUTLENUD, MIS PRESIDENDI KOHUSTUSED VÕIKSID SAADA PRESIDENT ARNOLD RÜÜTLILE PROBLEEMSETEKS. KES EI ÜHTI MINU ARVAMUSEGA JA, KES LEIAB VEEL PUNKTE MILLEGA VÕIVAD PROBLEEMID TEKKIDA VÕIKSID NEID SIIN ARUTADA.

    V peatükk

    VABARIIGI PRESIDENT

    Paragrahv 78. Vabariigi President:
    1) esindab Eesti Vabariiki rahvusvahelises
    suhtlemises;
    KUIDAS SAAB EESTI RIIKI VÄLISMAAL ESINDADA MEES, KES EI VALDA INGLISE KEELT. RÜÜTEL RÄÄGIB VENE KEELT JA SAKSA KEELT. KUI PEAKS KORDA MINEMA SOOMLASTE IDEE SAKSA KEEL EUROOPA LIIDU PÕHIKEELTEST KUKUTADA MUUTUB ASI PÄRIS SANDIKS. JA MA EI USU, ET NII VANA MEES HAKKAKS KEELI ÕPPIMA (SEST KAHJUKS VANANEDES MUUTUB KA ÕPIVÕIME). RÜÜTEL PEAKS OMA MEESKONDA KAASAMA KEELENÕUSTAJA, SEST ILMA TEMATA LÄHEB TAL KÜLL RASKEKS.
    2) nimetab ja kutsub tagasi Vabariigi Valitsuse
    ettepanekul Eesti Vabariigi diplomaatilised esindajad ning
    võtab vastu Eestisse akrediteeritud diplomaatiliste
    esindajate volikirjad;
    HUVITAV OLEKS TEADA, KELLE TA SAADAB VENE FÖDERATSIOONI SUURSAADIKUKS JA, KES SIIA TULEB -SEE PEAKS ÜHTTEIST NÄITAMA, KUHU SUUNAS JA KUIDAS TA SOOVIB VENE FÖDERATSIOONIGA OMA SUHTEID ARENDADA. +ON SEE- MA USUN, ET RÜÜTLI VALITSEMIS AJAL KAOTATAKSE TOPELTTOLLID VENEMAAGA JA SEE ON JU KURADIMA HEA EESTI RIIGLE.

    8) algatab põhiseaduse muutmist;
    SEDA TEEB RÜÜTEL KOHE KINDLASTI, SEST TA TAHAKS SAADA KA TEIST KORDA VALITUKS. TEMA VÕIMUSES ON ALGATADA SEADUSEELNÕU PRESIDENDI OTSEVALIMIS KOHTA. EDASINE TÖÖ KIIRUS SÕLTUB JUBA RIIGIKOGUST.
    9) määrab peaministri kandidaadi vastavalt põhiseaduse
    paragrahvile 89;
    MNJAH MA KARDAN JUBA JÄRGMISI RIIGIKOGU VALIMISI. REILJAN VÕI SAVISAAR PRESIDENDIKS- SEE EI TÕOTA MIDAGI HEAD.
    10) nimetab ametisse ja vabastab ametist valitsuse
    liikmed vastavalt põhiseaduse paragrahvile 89, 90 ja 92;
    LOODME ET TA SEDA ERITI KASUTAMA EI HAKKA, SEST SEE EI OLE ERITI HEA MOODUS, MILEGI MUUTMISEKS VAID SEE PÕHJUSTAB EDASISI SEKELDUSI.
    11) teeb Riigikogule ettepaneku Riigikohtu esimehe,
    Eesti Panga nõukogu esimehe, riigikontrolöri, õiguskantsleri
    ning kaitseväe juhataja või ülemjuhataja
    ametissenimetamiseks;
    TÕSIASI ON SEE, ET PRESIDENT ON RELVAJÕUDUDE ÜLEMJUHATAJA JA TAL ON KA MÕNINGAD KOHUSTUSED, MIDA TA PEAB TÄITMA. LOODAME, ET RÜÜTLIL NII EI LÄHE NAGU LÄKS LENNART MEREL EESTI PANGA NÕUKOGU ESIMEHE NIMETAMISEL (ISIK, KELLE TA NIMETAS PRESIDENDIKANDIDAADIKS OLI SEOTUD KGB- GA JA TA EI SAANUD SELLELE AMETIKOHALE. SELLELE JÄRGNES HULK SEKELDUSI, KUNI LÕPUKS SAI PRESIDENDIKS TAAS VAHUR KRAFT.)
    12) nimetab Eesti Panga nõukogu ettepanekul ametisse
    Eesti Panga presidendi;
    JAH SEDA PUNKTI MA JUBA KÄSITLESIN EELPOOL.
    13) nimetab Riigikohtu ettepanekul kohtunikud;
    SEE EI TOHIKS SAADA PROBLEEMIKS.
    14) nimetab ja vabastab ametist Vabariigi Valitsuse ja
    kaitseväe juhataja ettepanekul kaitseväe juhtkonna;
    LOODME, ET VABARIIGI VALITSUSE VABASTAMIST AMETIST EI TOIMU, AGA MA ARVAN ET PRESIDENT PEAKS VALITSUSE TÖÖSSE SEKKUMA VAID VAJALIKEL PÕHJUSTEL. MINISTRITE VABASTAMINE PEAKS JÄÄMA VALITSUSJUHI EHK PEAMINISTRI HOOLEKS. PRESIDENT VÕIKS LIHTSALT PEAMINISTRILE MINGI MINISTRI TAGANDAMISE MÕTTEST TEADA ANDA JA SELLEGA PEAKS EDASI TEGELEMA VALITSUSJUHT.
    16) on Eesti riigikaitse kõrgeim juht;
    ANNAKS JUMAL, ET EESTIS PÜSIKS RAHU, AGA MA TAHAKS TEADA KUIDAS RÜÜTLIL SÕJAVÄELISE TAUSTAGA ON…KINDLASTI ON TA NATUKE KA SÕJAVÄELIST KARJÄÄRI VENE SÕJAVÄES TEINUD.

    19) vabastab süüdimõistetud nende palvel armuandmise
    korras karistuse kandmisest või kergendab karistust;
    SELLE PUNKTI TÄITMIST MA NATUKE KARDAN, KUNA MA EI SUHTU MINGILE MÕRVARILE VÕI VÄGISTAJALE ISTUMISAJA KERGENDUSSE VÕI VABASTAMISSE KÜLL HÄSTI. KUI JULGESID TEHA, SIIS PEAD KA OMA TEGUDE EEST VASTUTAMA.
    20) algatab õiguskantsleri kriminaalvastutusele
    võtmise vastavalt põhiseaduse paragrahvile 145.
    SIIANI POLE SEDA PUNKTI KÜLL VIST VAJA LÄINUD, KUID SEE TRUUVÄLJA LAHKUMINE OLI VIST SELLEGA SEOTUD. IGASTAHES MA ARVAN, ET JÕKS SAAB OMA TÖÖGA HÄSTI HAKKAMA.


    Paragrahv 81. Vabariigi President astub ametisse järgmise
    ametivande andmisega Eesti rahvale Riigikogu ees: \"Astudes
    Vabariigi Presidendi ametisse, annan mina, (ees- ja
    perekonnanimi), pühaliku tõotuse kaitsta vankumata Eesti
    Vabariigi põhiseadust ja seadusi, õiglaselt ja erapooletult
    kasutada minule antud võimu ning täita ustavalt oma kohuseid
    kõigi oma võimete ja parima arusaamisega Eesti rahva ja Vabariigi
    kasuks.\"

    Paragrahv 82. Vabariigi Presidendi volitused lõpevad:
    1) ametist tagasiastumisega;
    2) teda süüdi mõistva kohtuotsuse jõustumisega;
    3) tema surma korral;
    4) uue Vabariigi Presidendi ametisseastumisega.

    jürgen

    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    #2
    KUIDAS SAAB EESTI RIIKI VÄLISMAAL ESINDADA MEES, KES EI VALDA INGLISE KEELT. RÜÜTEL RÄÄGIB VENE KEELT JA SAKSA KEELT. KUI PEAKS KORDA MINEMA SOOMLASTE IDEE SAKSA KEEL EUROOPA LIIDU PÕHIKEELTEST KUKUTADA MUUTUB ASI PÄRIS SANDIKS. JA MA EI USU, ET NII VANA MEES HAKKAKS KEELI ÕPPIMA (SEST KAHJUKS VANANEDES MUUTUB KA ÕPIVÕIME). RÜÜTEL PEAKS OMA MEESKONDA KAASAMA KEELENÕUSTAJA, SEST ILMA TEMATA LÄHEB TAL KÜLL RASKEKS.
    IMHO inglise keele mitteoskamine küll eriti määrav pole. Selle probleemi ületamiseks ongi säärane ametikoht nagu tõlgid.

    HUVITAV OLEKS TEADA, KELLE TA SAADAB VENE FÖDERATSIOONI SUURSAADIKUKS JA, KES SIIA TULEB -SEE PEAKS ÜHTTEIST NÄITAMA, KUHU SUUNAS JA KUIDAS TA SOOVIB VENE FÖDERATSIOONIGA OMA SUHTEID ARENDADA. +ON SEE- MA USUN, ET RÜÜTLI VALITSEMIS AJAL KAOTATAKSE TOPELTTOLLID VENEMAAGA JA SEE ON JU KURADIMA HEA EESTI RIIGLE.
    Suhteid Venemaaga määrab eelkõige siiski välisministeeriumi tegevus, Rüütli rolli ei maksaks ületähtsustada.

    SEDA TEEB RÜÜTEL KOHE KINDLASTI, SEST TA TAHAKS SAADA KA TEIST KORDA VALITUKS. TEMA VÕIMUSES ON ALGATADA SEADUSEELNÕU PRESIDENDI OTSEVALIMIS KOHTA. EDASINE TÖÖ KIIRUS SÕLTUB JUBA RIIGIKOGUST.
    Täpselt. Rüütli võimuses on ALGATADA seaduseelnõu. Otsuse teeb siiski Riigikogu. Rüütel seaduse vastuvõtmist suurt mõjutada ei saa.

    9) määrab peaministri kandidaadi vastavalt põhiseaduse
    paragrahvile 89;
    MNJAH MA KARDAN JUBA JÄRGMISI RIIGIKOGU VALIMISI. REILJAN VÕI SAVISAAR PRESIDENDIKS- SEE EI TÕOTA MIDAGI HEAD.
    Mis sa sokid? Reiljan või Savisaar järgmiseks presidendiks??? Eeldan siiski, et sa mõtlesid peaministriks, mitte presidendiks. Jep, Rüütli määrab peaministri kandidaadi, kuid kandidaadi (mitte) heakskiitmise otsustab siiski Riigikogu.

    10) nimetab ametisse ja vabastab ametist valitsuse
    liikmed vastavalt põhiseaduse paragrahvile 89, 90 ja 92;
    LOODME ET TA SEDA ERITI KASUTAMA EI HAKKA, SEST SEE EI OLE ERITI HEA MOODUS, MILEGI MUUTMISEKS VAID SEE PÕHJUSTAB EDASISI SEKELDUSI.
    Kuule loe ennem need paragrahvid läbi kah. Presidendil pole ainuisikuliselt MITTE MINGEID võimalusi valitsuse koosseisu muutmiseks.

    14) nimetab ja vabastab ametist Vabariigi Valitsuse ja
    kaitseväe juhataja ettepanekul kaitseväe juhtkonna;
    LOODME, ET VABARIIGI VALITSUSE VABASTAMIST AMETIST EI TOIMU, AGA MA ARVAN ET PRESIDENT PEAKS VALITSUSE TÖÖSSE SEKKUMA VAID VAJALIKEL PÕHJUSTEL. MINISTRITE VABASTAMINE PEAKS JÄÄMA VALITSUSJUHI EHK PEAMINISTRI HOOLEKS. PRESIDENT VÕIKS LIHTSALT PEAMINISTRILE MINGI MINISTRI TAGANDAMISE MÕTTEST TEADA ANDA JA SELLEGA PEAKS EDASI TEGELEMA VALITSUSJUHT.
    Ministrite vabastamine ONGI peaministri ülesanne, presidendil pole selleks mingeid õigusi.



    Üldiselt sinu jutu kokkuvõtteks : Loll jutt suhu tagasi, muidu hakkame ahistama.
    Howay the lads!

    Kommentaar


      #3
      Lisan natuke Lua jutule.

      KUIDAS SAAB EESTI RIIKI VÄLISMAAL ESINDADA MEES, KES EI VALDA INGLISE KEELT. RÜÜTEL RÄÄGIB VENE KEELT JA SAKSA KEELT. KUI PEAKS KORDA MINEMA SOOMLASTE IDEE SAKSA KEEL EUROOPA LIIDU PÕHIKEELTEST KUKUTADA MUUTUB ASI PÄRIS SANDIKS.
      Kui uuesti läbi loed, siis saad oma väite idiootsusest vast ka ise aru. Mees kes oskab saksa keelt, kuid äkki unustab kõik?

      HUVITAV OLEKS TEADA, KELLE TA SAADAB VENE FÖDERATSIOONI SUURSAADIKUKS JA, KES SIIA TULEB -SEE PEAKS ÜHTTEIST NÄITAMA, KUHU SUUNAS JA KUIDAS TA SOOVIB VENE FÖDERATSIOONIGA OMA SUHTEID ARENDADA. +ON SEE- MA USUN, ET RÜÜTLI VALITSEMIS AJAL KAOTATAKSE TOPELTTOLLID VENEMAAGA JA SEE ON JU KURADIMA HEA EESTI RIIGLE.
      Oeh. Esiteks - soovitused tulevad mujalt ning Rüütli asi on neid vaid kinnitada. Teiseks - topelttollid pole taas Rüütli rida vaid välisminni töö. Eesti President on vaid esindaja, mitte läbirääkija. Selle viimasega tegelevad teised isikud.

      ANNAKS JUMAL, ET EESTIS PÜSIKS RAHU, AGA MA TAHAKS TEADA KUIDAS RÜÜTLIL SÕJAVÄELISE TAUSTAGA ON…KINDLASTI ON TA NATUKE KA SÕJAVÄELIST KARJÄÄRI VENE SÕJAVÄES TEINUD.
      Annaks jumal, et sind riigi eesotsas poleks. Mis sa kujutas ette, et Rüütel jookseb püss käes rindesse vaenlasega võitlema või? Mõtle natuke selle nimetuse tähendusele ning siis seleta edasi.

      Kokkuvõttes: tegelikult oleks iga punkti kohta ütlemist, kuid Lua tegi niigi juba kõik ära ja ise püüdsin siis ka midagi veel juurde lisada nendele, mis natuke vähem kaetud said. Üldiselt, Jürgen, ära parem võta sõna, kui sa ei ole ka veel täpselt aru saanud, kuidas Eesti riigiaparaat töötab ning mis on ühe või teise inimese ülesanded.

      Eesti president on vaid riigi esindaja, kes peaks mingisugust promo tegema ning seadustele allkirju andma. Kõik. Mingit muud võimu tal pole ning see ongi põhjus, miks Eesti on parlamentaarne riiki - juhtimine on parlamendi mitte presidendi käes.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar

      Working...
      X