320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kärt Siilats ei oleks pidanud ka kuhugi jõudma sellisel juhul. Ometi natukene asju elus teinud nii spordis, akadeemiliselt kui ka lõpus valitud elualal. Kui spordist näide tuua.

    Pigem on ikka nii, et geneetika + keskkond mõjul luuakse tulemus. Mingi 10 milli (Äripäeva hinnangul) vanematel olev net worth vast ei oma õigesti kasvatatud lapsele nii suurt mõju. Seniselt saavutatu põhjal ei jää ka muljet, et vanemate jõukus teda kuidagi pärsiks.

    Jalgpalli harrastamine ei nõua praktiliselt üldse raha, seetõttu on ta ka maailma populaarseim spordiala ja seetõttu on seal kõige rohkem "rags to riches" lugusid.

    Täitsa huvitav, kui keegi teaks mingit viidet mingile reaalsele uurimusele, mis näitaks, et keskmise euroopast pärit tippjalgpalluri vanemate suurem net worth on nii oluliselt suur mõjutaja, et sellele saaks omistada statiliselt olulist negatiivset tõenäosust edukate või väga edukate inimeste laste edukusele/tulemuslikkusele valitud spordialal.

    Kommentaar


      Kas Fifal mitte ei ole sellist reeglit, et enne 16 eluaasta täitumist puhtalt jalgpalli tõttu välismaale kolida ei tohi?
      Mäletavasti oli see põhjus miks nt. Jürgens varem välja ei liikunud.

      Kommentaar


        On, sellepärast kolibki koos vanematega. Ei tea kas kolivad täitsa Monacosse, raha võib seal olla kyll piisavalt.

        Kommentaar


          Kas rikaste vanemate jaoks spordiklubid sellist taktikat ei kasuta, et kiidetakse suhtkoht väheandekas laps taevani üles, palutakse vingeid treenereid palgata, kes kohe-kohe tippu viivad ja nii tõmmatakse vanematelt korralik rahh välja.
          Plasticu erialal pidada nii kohati tehtama.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Plasticu erialal pidada nii kohati tehtama.
            Plastiline kirurgia?

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Plastiline kirurgia?
              Plastic on meil tuntud tennisemeister ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas rikaste vanemate jaoks spordiklubid sellist taktikat ei kasuta, et kiidetakse suhtkoht väheandekas laps taevani üles, palutakse vingeid treenereid palgata, kes kohe-kohe tippu viivad ja nii tõmmatakse vanematelt korralik rahh välja.
                Plasticu erialal pidada nii kohati tehtama.
                Nah, väljakul tulemused ja potentsiaal ju kenasti näha. Et mingeid selliseid labasemaid petuskeeme seal sellisel kujul... kui on, siis väga vähe. Eks tainaid ka seal rikaste seas on, aga kas nii tainaid, ma ei tea...

                Pigem on seda, et jõukamad lapsevanemad soovivad ning on võimelised lihtsalt oma vähemandeka lapse eest raha välja käima a la Mouratoglou akadeemia 100k aastas. Mida omakorda võib spinnida, et "näe akadeemia kasutab ära".

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Nah, väljakul tulemused ja potentsiaal ju kenasti näha. Et mingeid selliseid labasemaid petuskeeme seal sellisel kujul... kui on, siis väga vähe. Eks tainaid ka seal rikaste seas on, aga kas nii tainaid, ma ei tea...

                  Pigem on seda, et jõukamad lapsevanemad soovivad ning on võimelised lihtsalt oma vähemandeka lapse eest raha välja käima a la Mouratoglou akadeemia 100k aastas. Mida omakorda võib spinnida, et "näe akadeemia kasutab ära".
                  Mul rääkis üks Äripäeva top10 sekka kuuluv ärimees, kuidas tema varateismeliste laste ümber, kes käisid erinevates trennides, käidi pidevalt jutuga, et "õu, näe, maksa see ja too summa, saame selle ja tolle vinge eratreeneri, käia seal ja seal vinges akadeemias ja nii saab su lapsest äkki megavinge sportlane". Rääkis, et teiste tema sarnaste investoritest tuttavatel samad kogemused. Et ma nüüd ka ei tea.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Nah, väljakul tulemused ja potentsiaal ju kenasti näha. Et mingeid selliseid labasemaid petuskeeme seal sellisel kujul... kui on, siis väga vähe. Eks tainaid ka seal rikaste seas on, aga kas nii tainaid, ma ei tea...

                    Pigem on seda, et jõukamad lapsevanemad soovivad ning on võimelised lihtsalt oma vähemandeka lapse eest raha välja käima a la Mouratoglou akadeemia 100k aastas. Mida omakorda võib spinnida, et "näe akadeemia kasutab ära".
                    No neid rikaste vanematega ja väheandekaid lapsi noolis meil enda Eestis Rene Buschi tennisekool ka ju kunagi ja segati jalaga raha. Mingihetk tulemused järgi ei tulnud ja tulid glamuursemad tennisekoolid kõrvale ja nüüd on see Eesti tennise jalgpallimaailma Arsenal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mul rääkis üks Äripäeva top10 sekka kuuluv ärimees, kuidas tema varateismeliste laste ümber, kes käisid erinevates trennides, käidi pidevalt jutuga, et "õu, näe, maksa see ja too summa, saame selle ja tolle vinge eratreeneri, käia seal ja seal vinges akadeemias ja nii saab su lapsest äkki megavinge sportlane". Rääkis, et teiste tema sarnaste investoritest tuttavatel samad kogemused. Et ma nüüd ka ei tea.
                      No sul oli küsimus tennisest. Eks ma tean mõelda mõnda nime, kellel võib olla potentsiaali nii võib käituda. Samas mul veidi see fa-fa vibe jääb sellest jutust ja omajagu võib seda õlle kõrvale võimendamist olla, sest see "see ja too summa" on selline asi, mis nagunii kulub ja mida nagunii vaja kulutada.

                      Ja neid maksta tahtjaid vähemalt tennises on küll täna ja ka varem nii palju, et kellegi ukse taga mütsiga käima ei pea. Pigem headel treeneritel probleem, et pakkumisi rohkem kui vastu suudetakse võtta. Tennis on ikkagi individuaalne ala ja kui mingi ATP potentsiaaliga vend on päriselt ka olemas, siis tema eelarve on aastas juba 75+k ja seda 16 aastasena.

                      Samuti on see ringkond on nii väike vähemalt Eestis, et... See ei jookse nagu läbi. Ma mingi Poola kohta ei tea jah.

                      Kommentaar


                        Tore näha et noori on järjest minemas Portugali klubidesse
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Soccernetist artikklit ei leidnud, aga paistab et Viimsi kaitsja Robin Kane liitunud vahepeal Lazioga

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ßanyø Vaata postitust
                            Soccernetist artikklit ei leidnud, aga paistab et Viimsi kaitsja Robin Kane liitunud vahepeal Lazioga
                            https://www.transfermarkt.com/robin-...spieler/631181
                            Sellega on huvitav, et kui muidu igast testimisest tehakse ka uudis, siis Kane puhul on pärast testimisele minekut isegi klubi enda kanalid vaikinud. Ma esimest korda märkasin U18 koondise kogunemise pressiteatest, et äkitselt Lazio nime taha tekkinud. Kuna pärast augustit ei ole Viimsi eest väljakul käinud, siis ilmselt vastab ka tõele, aga infosulg tundub siiski veider. Ei ole küll esimene ega viimane Eesti noormängija, kes lähiminevikus ega ka -tulevikus akadeemiasse pääseb, aga siiski piisavalt suur sündmus, et võiks uudiskünnise siiski ületada.

                            Kommentaar


                              Leping R.Kanel kuni 2024 aastani ning on seal juba augustist.


                              FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                              FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                              Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                              Kommentaar


                                Pohlak ütles, et kaks Eesti koondislast on lähedal liitumisele Šveitsi tippklubiga.
                                Kes need olla võiksid? Kuusk? Kreida? Anier?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X