320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sama või kehvem seis oli eelmisel aastatuhandel 1998/99

    Kommentaar


      Arvestades, et tollal osati ainult pikka ette peksta, on praeguse koondise käekäik hea märk liigataseme tõusust.

      Kommentaar


        16-aastane Maksim Kalimullin saab (esialgu vist vähe?) Varssavi Legia treeningkeskust nuusutada.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Al 2021 a hooajast Soome Kakkoses, PeKa (Peli-Karhut Kotka), mängib Tartus sündinud Lennart Voikar (20.06.1996) - 2021 a. hooajal 9/1
          Eelnev karjäär Soome madalamates liigades.

          Kommentaar


            Kui peale neid esitusi ka Sappinen välismaale ei lähe siis no ma ei tea. Vend ikka korralikult paugutab. Ja mitte ainult Premium liigas. Peaasi, et ei satu kuhugi liiga viimaste klubide hulka välismaal. Sealt võib tulla allakäik. Parem minna nõrgemas liigas tugevasse meeskonda ma arvan kui tugevamas liigas mängivasse peksupoissi kus skoorimis võimalus iga üle mängu korra.

            Kommentaar


              Ma pakun et ei lähe. Tal tundub puuduvat huvi kuskile soome vms minna ja kuna ta on juba vanem ja välismaalt tagasi tulnud, mingid väga suured teda ei julge võtta.

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Ma pakun et ei lähe. Tal tundub puuduvat huvi kuskile soome vms minna ja kuna ta on juba vanem ja välismaalt tagasi tulnud, mingid väga suured teda ei julge võtta.
                Kui alagrupile peale ei saada, siis arvatavasti kuhugi laenule ikka läheb. Floral pole siis ju pointi kogu tiimi hooaja lõpuni meistrikas solgutada.

                Kommentaar


                  See on hea point, siis tal endal ka huvi võibolla kuskile lambikasse minna. Aga ta vist saab ise ka aru kui hea ta hetkel on ikka. Ta võiks bundesliga tasemel minuteid võtta kindlasti kohe, väga suur taseme tõus olnud.

                  Kommentaar


                    Karel Mustmaa sõlmis Benficaga kolmeaastase profilepingu. Teab keegi mis mehega tegu?
                    Vasakäär Karel Mustmaa (16) siirdus Harju Laagrist Portugali tippklubisse Lissaboni Benfica, kellega ta sõlmis kolmeaastase profilepingu.

                    Kommentaar


                      Järgmisel nädalal pakib 10-aastane Viljandi Tuleviku kasvandik Nathan Orav oma treeningvarustuse ning kolib koos perega Prantsusmaale, sest augusti lõpus avaldas noor vutimees puhkuse ajal AS Monaco treeningutel osaledes sealsetele jalgpalliakadeemia treeneritele sedavõrd muljet, et sai kutse klubiga liituda.

                      Noorim välja liikunud eestlane?

                      Kommentaar


                        Isa nimi tundus kuidagi tuttav, tuleb välja, et naine on rikaste topis :O . Noorima osas, oleneb vastu kui vana Liivak oli kui ta isa Hollandisse tööle läks?

                        Kommentaar


                          Mark Orav ise premium liigas ka mänginud. Mäletasin et rohkem aga jalka leht näitab 12 mängu.

                          Kommentaar


                            Muidugi raske näha, kuidas koondisesse peaks jõudma selline vanemate ambitsioonide...

                            Kommentaar


                              Seal ma kardan tuleb pigem see, et kui vanemad on jõukad, kuidas sa hoiad fookuses mingit palliveeretamist. Nälga on vaja, et see kõige parem asi kätte saada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                Seal ma kardan tuleb pigem see, et kui vanemad on jõukad, kuidas sa hoiad fookuses mingit palliveeretamist. Nälga on vaja, et see kõige parem asi kätte saada.
                                Raha ei ole väga hea motivatsiooni allikas long term nagunii.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X